2019-08-23   17:37:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2018, Skövde

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 100m Bröstsim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:21.33   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:21.91   
45  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  1:26.59   
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:27.39   
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:30.06   
63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  50 m  1:31.66   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:33.88   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:34.38   
96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:36.03   
10  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:37.52   
11  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:38.50   
12  14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:38.74   
13  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:38.88   
14  22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:38.96   
15  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:39.79   
16  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  1:39.97   
17  47  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m  1:41.74   
18  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:43.32   
19  135  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  1:43.76   
20  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  1:45.21   
21  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:45.38   
22  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  50 m  1:45.50   
23  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:45.80   
24  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  50 m  1:46.07   
25  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:46.20   
26  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:46.65   
27  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:47.82   
28  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  1:48.97   
29  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  50 m  1:51.11   
30  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m  1:51.53   
31  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:51.65   
32  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m  1:52.10   
33  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  50 m  1:52.27   
34  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  50 m  1:52.50   
35  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:52.90   
36  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m  1:55.83   
37  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  50 m  1:57.13   
38  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  50 m  1:57.72   
39  89  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m  1:58.64   
40  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  2:15.07   
41  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m     
42  58  Höglund Emilia  2007  SKÖVDE SS  AD5807  25 m     
43  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m     
44  70  Bratt Ella  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
45  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
46  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
47  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
48  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner