2019-06-17   02:52:39
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Höstsimiaden 2018, Skövde

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

16_S
Gren 16, 100m Frisim Fl 12, 11 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:04.45   
Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:04.76   
13  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:05.51   
44  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:07.08   
17  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:08.65   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:09.86   
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:10.98   
14  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:12.42   
55  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  25 m  1:13.05   
10  93  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  1:13.05   
11  22  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:14.04   
12  96  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  1:14.91   
13  94  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  1:15.24   
14  52  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  1:17.77   
15  19  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:17.88   
16  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:18.72   
17  47  Axelsson Lilly  2006  LIDKÖPING  AW5606  25 m  1:19.16   
18  101  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  50 m  1:20.97   
19  71  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  1:22.22   
20  74  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  1:22.69   
21  77  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  1:22.85   
22  95  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  50 m  1:23.68   
23  63  Lendin Lundgren Wilma  2007  SKÖVDE SS  AO7607  50 m  1:24.20   
24  51  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:24.60   
25  99  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  50 m  1:24.67   
26  61  Leo Saga  2006  SKÖVDE SS  BC5206  25 m  1:24.91   
27  54  Gereonsson Isabelle  2007  SKÖVDE SS  AA8407  25 m  1:25.16   
28  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:26.64   
29  97  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  50 m  1:27.42   
30  103  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  50 m  1:28.07   
31  78  Emanuelsson Isabella  2006  TROLLHÄTTA  BJ4806  25 m  1:29.53   
32  28  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  1:30.02   
33  108  Cullberg Alexandra  2006  UDDEVALLA  BQ7606  25 m  1:30.25   
34  62  Andersson Stella  2007  SKÖVDE SS  AO5607  50 m  1:30.97   
35  91  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  1:31.35   
36  84  Hilvano Achazia  2006  TROLLHÄTTA  BR9206  25 m  1:31.75   
37  75  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  1:33.22   
38  46  Johansson Anna  2007  LIDKÖPING  AE1807  25 m  1:33.46   
39  110  Älmegran Astrid  2006  UDDEVALLA  BQ2806  25 m  1:33.67   
40  81  Markusson Vilda  2007  TROLLHÄTTA  AZ5607  25 m  1:37.27   
41  89  Gunnarsmo Fanny  2006  VARABYGDEN  BJ3806  25 m  1:44.43   
42  66  Andersson Kajsa  2007  SKÖVDE SS  AT0407  25 m     
43  70  Bratt Ella  2007  TROLLHÄTTA    25 m     
44  109  Dittmer Alva  2007  UDDEVALLA  AU4408  25 m     
45  113  Jensen Bella  2007  UDDEVALLA  BJ0207  25 m     
46  135  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m     
47  141  Helgesson Tilda  2007  SKÖVDE SS  AS9407  25 m     
48  143  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2018 
Licensierad till: Skövde Simsällskap  Utskriftstid  16:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner