2019-07-19   03:45:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Aquarapid Knattesim 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  09:25   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 5, 100m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
99  Ebba Gradevik-Laurell  2006  BS4806  SALTSJÖB    25m   
19  Carolina Axelsson  2006  BS4606  DANDERYD    25m   
119  Signe Peterson  2006  BN8806  SPÅRVÄGEN    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
131  Cassandra Strömquist Tampella  2006  BQ4406  SPÅRVÄGEN    50m  1:58.13 
106  Anna Malmring  2006  BC4206  SPÅRVÄGEN    25m  1:43.89 
217  Felica Wadell  2006  BN5206  SS04    50m  1:37.39 
10  Agnes Arver  2006  BO1406  DANDERYD    25m  1:35.02 
202  Olivia Nietzsche  2006  BI2806  SS04    25m  1:36.91 
212  Desire` Tolinsson  2006  BN6206  SS04    25m  1:38.69 
18  Beata Naumburg  2006  BQ8606  DANDERYD    25m  1:54.61 
164  Sarah Miller  2006  BS1606  SKK    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
109  Lea Rosenholm  2006  BH0606  SPÅRVÄGEN    25m  1:34.01 
Ida Haidari  2006  BN8206  BOTK-RÖNN    25m  1:30.27 
205  Frida Berglund  2006  BN2206  SS04    25m  1:29.01 
28  My Wiker  2006  AA9406  GUSTAVSBER    25m  1:23.34 
Ziyi Fang  2006  AX1806  DANDERYD    25m  1:28.74 
199  Elise Blomström  2006  BF3806  SS04    25m  1:29.68 
189  Wilma Danielsson  2006  AJ1206  SS04    25m  1:33.78 
206  Esther Hammes  2006  BN4206  SS04    50m  1:34.48 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
83  Laura Midby  2006  AG9806  SALTSJÖB    25m  1:19.58 
11  Elsa Ekenbäck  2006  BO4406  DANDERYD    25m  1:18.32 
192  Nea Tiger Armelius  2006  AQ7806  SS04    25m  1:16.59 
203  Emilia Lingman  2006  BI3806  SS04    25m  1:13.38 
Mikaela Erneholm  2006  BA7606  DANDERYD    25m  1:16.24 
191  Leah Ishaq  2006  AO6406  SS04    50m  1:16.94 
30  Bonnie Tham  2006  BG5406  GUSTAVSBER    25m  1:18.38 
136  Emelie Bilands  2006  AN4206  SKK    50m  1:20.48 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  09:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner