Program för Höst Simiaden 2018, Staffanstorp
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Höstsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
01 december 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:24 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 december 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Medley Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 10:00 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
300 |
2 |
Elinor Fröjd |
2007 |
AO4807 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
195 |
3 |
Kajsa Odén |
2007 |
BI1007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
118 |
4 |
Hillevi Furöy |
2007 |
BB7607 |
MKK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
Selma Vasquez |
2007 |
BE7807 |
MKK |
|
25m |
1:59.68 |
385 |
3 |
Aina Helmbring |
2007 |
BG4607 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:52.96 |
185 |
4 |
Giuliana Cibinetto |
2007 |
BA7407 |
POSEIDON |
|
25m |
1:53.10 |
60 |
5 |
Inez Lund |
2007 |
BE1807 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:05.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Selma Isaksson |
2007 |
AK3607 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:52.07 |
163 |
2 |
Hao Zheng |
2007 |
AL9207 |
POSEIDON |
|
25m |
1:49.84 |
416 |
3 |
Freja Hallqvist |
2007 |
AK8407 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:46.62 |
242 |
4 |
Ellen Ahlström |
2007 |
AV0807 |
SK RAN |
|
25m |
1:46.86 |
16 |
5 |
Ella Johnsson |
2007 |
AU9407 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:51.51 |
289 |
6 |
Matilda Kryger |
2007 |
BC5607 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:52.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Klara Singvall |
2007 |
AU6407 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:44.40 |
283 |
2 |
Minna Carlsson |
2007 |
AS7807 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:43.70 |
284 |
3 |
Signe Olsson |
2007 |
AS5807 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:43.21 |
17 |
4 |
Tilda Montelin |
2007 |
AV6807 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:43.34 |
99 |
5 |
Saga Folestam |
2007 |
AQ6607 |
MKK |
|
25m |
1:44.40 |
241 |
6 |
Elin Alsalim |
2007 |
AV8607 |
SK RAN |
|
25m |
1:46.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Eira Frentzell |
2007 |
AR0607 |
MKK |
|
25m |
1:42.04 |
321 |
2 |
Anna Jörgensen |
2007 |
AK2207 |
SK TRITON |
|
25m |
1:39.96 |
2 |
3 |
Rebecka Agardh |
2007 |
AB6207 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:38.33 |
47 |
4 |
Vilda Berg |
2007 |
AC9407 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:39.65 |
28 |
5 |
Linnea Sjöholm |
2007 |
AD2607 |
SS IDEN |
|
25m |
1:40.43 |
174 |
6 |
Isabelle Hallencreutz |
2007 |
AV9807 |
POSEIDON |
|
25m |
1:42.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Mia Ljungholm |
2007 |
BG2407 |
POSEIDON |
|
25m |
1:38.11 |
97 |
2 |
Frida Paulsson |
2007 |
AQ5807 |
MKK |
|
25m |
1:37.20 |
419 |
3 |
Agnes Ohlsson |
2007 |
AY0807 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:35.25 |
88 |
4 |
Malva Collvin |
2007 |
AL0207 |
MKK |
|
25m |
1:35.40 |
166 |
5 |
Saulé Zigmantaite |
2007 |
AM9407 |
POSEIDON |
|
25m |
1:37.61 |
237 |
6 |
Wilma Sonesson |
2007 |
AH5407 |
SK RAN |
|
25m |
1:38.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Agnes Olsson |
2007 |
AL1207 |
MKK |
|
25m |
1:34.97 |
9 |
2 |
Meya Nilsson |
2007 |
AG0607 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:34.11 |
167 |
3 |
Sofie Khan-Amidy |
2007 |
AP5407 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.54 |
246 |
4 |
Tova Jönsson |
2007 |
AW0207 |
SK RAN |
|
25m |
1:33.60 |
86 |
5 |
Fanny Paulsson |
2007 |
AL4207 |
MKK |
|
25m |
1:34.60 |
454 |
6 |
Lisa Brase |
2007 |
AU8407 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:35.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Alicia Ekelund |
2007 |
AG8407 |
MKK |
|
25m |
1:30.97 |
77 |
2 |
Charlotte Krüger |
2007 |
AF9407 |
MKK |
|
25m |
1:30.91 |
421 |
3 |
Freja Härstedt |
2007 |
AB5407 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:30.33 |
316 |
4 |
Liv Stalbohm |
2007 |
AC9807 |
SK TRITON |
|
25m |
1:30.33 |
157 |
5 |
Hanna Masoumi |
2007 |
AD6807 |
POSEIDON |
|
25m |
1:30.92 |
401 |
6 |
Alice Strömberg |
2007 |
AB4207 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:32.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Julia Bruér |
2007 |
AB5207 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:28.13 |
158 |
2 |
Hedda Toth |
2007 |
AJ6807 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.51 |
435 |
3 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:18.16 |
279 |
4 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:20.29 |
377 |
5 |
Elin Törnqvist |
2007 |
AM6807 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.61 |
288 |
6 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:28.37 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
01 december 2018 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:24 |
|