2019-10-14   12:41:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nääsuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

21_S
Laji 21, 100m VU P-14, M 
Sponsori: POP Vakuutus 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
65  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  50 m  56.60  54.60   
219  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  58.40  56.40   
168  Korri Sakari  2005  RaUS  05A293  50 m  1:00.31  58.31   
42  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  58.49  58.49   
48  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  50 m  1:01.69  59.69   
536  Währn Leo  2005  Vanders  05A103  50 m  1:01.73  59.73   
319  Virtanen Weeti  2004  UKK  04B254  25 m  59.96  59.96   
331  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  50 m  1:02.26  1:00.26   
108  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  25 m  1:00.88  1:00.88   
10  493  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  50 m  1:03.07  1:01.07   
11  307  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  1:05.79  1:03.79   
12  117  Pikkala Matias  2004  VUS-VSS  04A735  25 m  1:05.16  1:05.16   
13  485  Säilä Antte  2004  UiTa  04A883  50 m  1:07.80  1:05.80   
14  111  Mandpe Sohneel  2004  VUS-VSS  04B018  25 m  1:06.14  1:06.14   
15  500  Walden Lassi  2004  UiTa  04A149  50 m  1:09.15  1:07.15   
16  558  Rooke Samuel  2004  UH  04B159  50 m  1:09.55  1:07.55   
17  267  Lehtonen Tuomas  2005  Pyry  05A783  50 m  1:09.65  1:07.65   
18  434  Nikkari Max  2004  UiTa  04A992  50 m  1:09.93  1:07.93   
19  19  Valkeavuori Jeremy  2004  RiUS  04A261  50 m  1:10.29  1:08.29   
20  547  Imppola Aaro  2006  UH  06A298  50 m  1:13.89  1:11.89   
21  476  Schrader Sami  2006  UiTa  06A494  50 m  1:14.08  1:12.08   
22  407  Leiwo Matias  2006  UiTa  06A486  50 m  1:14.09  1:12.09   
23  453  Pitkänen Väinö  2006  UiTa  06A199  50 m  1:14.26  1:12.26   
24  284  Hinkka Väinö  2007  UKK  07A243  50 m  1:14.63  1:12.63   
25  105  Jokiaho Joel  2004  VUS-VSS  04B015  50 m  1:14.89  1:12.89   
26  86  Laaja Kaapo  2006  KeuTo  06A715  50 m  1:15.17  1:13.17   
27  527  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  25 m  1:13.78  1:13.78   
28  466  Ruotoistenmäki Rasmus  2006  UiTa  06A320  50 m  1:15.93  1:13.93   
29  395  Laakkonen Albert  2007  UiTa  07A058  50 m  1:16.38  1:14.38   
30  400  Lehtola Alex  2005  UiTa  05A840  50 m  1:16.70  1:14.70   
31  181  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:15.59  1:15.59   
32  517  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  50 m  1:18.34  1:16.34   
33  404  Leinonen Henrik  2005  UiTa  05A619  25 m  1:17.04  1:17.04   
34  263  Korpikoski Joona  2007  Pyry  07A316  50 m  1:19.22  1:17.22   
35  344  Gummerus Sauli  2004  UiTa  04A876  25 m  1:18.77  1:18.77   
36  411  Luoma Leevi  2005  UiTa  05A842  25 m  1:19.03  1:19.03   
37  514  Zautasvili Áron  2006  UiTa  06A560  25 m  1:19.76  1:19.76   
38  490  Trygg Castor  2004  UiTa  04A572  25 m  1:20.25  1:20.25   
39  484  Syrjä Tobias  2006  UiTa  06A554  25 m  1:22.12  1:22.12   
40  320  Yli-Houhala Tatu  2007  UKK  07A300  50 m  1:24.91  1:22.91   
41  301  Nieminen Eetu  2006  UKK  06A540  25 m  1:22.96  1:22.96   
42  374  Kaskela Kasper  2004  UiTa  04A761  50 m  1:26.70  1:24.70   
43  373  Kallio Luukas  2005  UiTa  05B025  25 m  1:25.92  1:25.92   
44  315  Salo Eemeli  2007  UKK  07A186  50 m  1:28.76  1:26.76   
45  129  Ahvonen Emil  2005  HäUS  05A580  25 m  1:27.67  1:27.67   
46  504  Vienamo Ossi  2006  UiTa  06A487  25 m  1:27.93  1:27.93   
47  304  Nieminen Pyry  2007  UKK  07A658  50 m  1:32.13  1:30.13   
48  183  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  1:30.76  1:30.76   
49  503  Veneskoski Justus  2006  UiTa  06B029  25 m  1:36.03  1:36.03   
50  491  Tuomi Topias  2007  UiTa  07A222  50 m  1:38.48  1:36.48   
51  148  Saarikko Juuso  2006  HäUS  06A881  25 m  1:37.69  1:37.69   
52  510  Vuohelainen Aleksi  2007  UiTa  07A585  50 m  1:40.32  1:38.32   
53  354  Harjula Aapo  2007  UiTa  07A604  25 m  1:39.75  1:39.75   
54  358  Hirvonen Onni-pekka  2007  UiTa  07A660  25 m  1:39.99  1:39.99   
55  362  Iskala Konsta  2006  UiTa  06A852  50 m  1:42.16  1:40.16   
56  475  Savolainen Emil  2007  UiTa  07A560  50 m  1:45.91  1:43.91   
57  154  Viskari Iiro  2007  HäUS  07A819  25 m       
58  289  Kivimäki Tatu  2004  UKK  04B310  25 m       
59  364  Jalonen Oskari  2008  UiTa  08A591  25 m       
15 v ja vanhemmat 
248  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  53.54  53.54   
100  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  54.06  54.06   
351  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  50 m  56.24  54.24   
163  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  56.56  54.56   
233  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  50 m  57.13  55.13   
13  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  50 m  57.59  55.59   
285  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  57.61  55.61   
161  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  57.70  55.70   
225  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  50 m  57.79  55.79   
10  157  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  50 m  58.07  56.07   
11  429  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  50 m  59.57  57.57   
12  519  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  58.03  58.03   
13  33  Merinen Miro  2003  SiWa  03A695  25 m  58.50  58.50   
14  199  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  50 m  1:00.60  58.60   
15  92  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  1:01.05  59.05   
16  49  Isoranta Jonne  2003  LaUS  03A748  50 m  1:01.59  59.59   
17  35  Pekkala Konsta  2003  SiWa  03A959  25 m  1:00.06  1:00.06   
18  Järvinen Perttu  2003  RiUS  03A819  50 m  1:02.08  1:00.08   
19  292  Lehtoniemi Nooa  2003  UKK  03A103  50 m  1:02.35  1:00.35   
20  31  Marjala Juho  2003  SiWa  03A275  25 m  1:00.54  1:00.54   
21  559  Savander Jani  1999  UH  99B230  25 m  1:01.14  1:01.14   
22  213  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  1:04.65  1:02.65   
23  120  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  50 m  1:05.45  1:03.45   
24  130  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  50 m  1:07.32  1:05.32   
25  Kuivalainen Joonatan  2003  RiUS  03A620  50 m  1:11.62  1:09.62   
26  103  Hägen Roni  2003  VUS-VSS  03B272  25 m  1:11.13  1:11.13   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:37 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner