2019-07-19   01:46:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nääsuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nääs-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 17, 100m RU P-14, M  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eero Olli  2008  08A632  UiTa    25m     
Eelis Wiberg  2004  04A788  HäUS    25m  2:02.14  2:02.14 
Eetu Nieminen  2006  06A540  UKK    50m  1:56.89  1:53.89 
Joonatan Hietarinne  2006  06A275  SalU    25m  1:48.55  1:48.55 
Aapo Rasinmäki  2003  03A916  RiUS    25m  1:50.36  1:50.36 
Elias Sahla  2007  07A567  SalU    25m  1:57.81  1:57.81 
Hugo Rossi  2008  08A250  UiTa    25m  2:17.56  2:17.56 
Pyry Nieminen  2007  07A658  UKK    25m     

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiro Räty  2006  06A452  Pyry    25m  1:42.93  1:42.93 
Roy Nukala  2005  05A987  VUS-VSS    50m  1:44.02  1:41.02 
Joel Jokiaho  2004  04B015  VUS-VSS    25m  1:36.37  1:36.37 
Albert Laakkonen  2007  07A058  UiTa    25m  1:36.06  1:36.06 
Emil Ahvonen  2005  05A580  HäUS    50m  1:39.30  1:36.30 
Ilmari Partanen  2006  06A612  HäUS    50m  1:39.48  1:36.48 
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    25m  1:41.34  1:41.34 
Joonas Nieminen  2003  03A723  HäUS    25m  1:45.08  1:45.08 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iliad Sioofy Khojine  2004  04B083  UiTa    25m  1:31.53  1:31.53 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  1:31.99  1:28.99 
Topias Tynjä  2005  05A627  LaUS    50m  1:31.15  1:28.15 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  1:21.78  1:21.78 
Lucas Lydman  2005  05A187  VUS-VSS    25m  1:23.43  1:23.43 
Kaapo Laaja  2006  06A715  KeuTo    50m  1:31.53  1:28.53 
Casper Kvist  2006  06A352  Pyry    50m  1:33.92  1:30.92 
Sami Schrader  2006  06A494  UiTa    25m  1:33.30  1:33.30 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m  1:18.92  1:18.92 
Sakari Korri  2005  05A293  RaUS    50m  1:20.89  1:17.89 
Santeri Ahinko  2004  04B029  VeUS    25m  1:17.05  1:17.05 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    50m  1:18.31  1:15.31 
Eero Rautaporras  2005  05A055  UiTa    25m  1:16.63  1:16.63 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    50m  1:20.28  1:17.28 
Antti Musikka  2005  05A015  Vanders    25m  1:18.55  1:18.55 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    50m  1:22.08  1:19.08 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Savulahti  2003  03A086  RiUS    50m  1:16.49  1:13.49 
Juuso Syrjälä  2001  01B002  VUS-VSS    25m  1:11.85  1:11.85 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    50m  1:11.76  1:08.76 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  1:05.30  1:05.30 
Juha Kollin  1993  93A900  VUS-VSS    25m  1:07.77  1:07.77 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    25m  1:09.05  1:09.05 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  1:12.82  1:12.82 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    50m  1:17.58  1:14.58 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:05 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner