Program för UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Norrtälje |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med föreningar |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
451 |
3 |
Felicia Brännbäck |
2006 |
AC4606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
466 |
4 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
665 |
5 |
Emilia Eriksson |
2006 |
BN2606 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
401 |
2 |
Amanda Björklund |
2006 |
AF1606 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
444 |
3 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
15 |
4 |
Mikaela Erneholm |
2006 |
BA7606 |
DANDERYD |
|
25m |
|
458 |
5 |
Clara Sundgren |
2005 |
AT0805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
465 |
6 |
Elin Höök |
2005 |
BF0405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
454 |
7 |
Hanna Sköld |
2005 |
AP2805 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Irma Ehrengren |
2005 |
BN9605 |
DANDERYD |
|
25m |
3:22.70 |
410 |
2 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:09.95 |
390 |
3 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:07.58 |
456 |
4 |
Milla Wahlund |
2006 |
AG0206 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:01.73 |
646 |
5 |
Emelie Måtar |
2004 |
04A787 |
ÅSF |
|
25m |
3:07.09 |
414 |
6 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:08.58 |
405 |
7 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
3:20.44 |
462 |
8 |
Alexandra Ward |
2005 |
BD7605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:43.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
362 |
1 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
3:00.94 |
443 |
2 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:58.08 |
648 |
3 |
Ellen Woivalin |
2001 |
01B291 |
ÅSF |
|
25m |
2:52.55 |
378 |
4 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:46.17 |
365 |
5 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
2:51.81 |
393 |
6 |
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:53.20 |
375 |
7 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:58.16 |
472 |
8 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:01.07 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
Utskriftstid |
08:09 |
|