Program for UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 361 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 2:20.57 | |
2 | 385 | Rune Isac | 2003 | TBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:24.46 | |
3 | 447 | Areblad Linus | 2004 | VSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:26.85 | |
4 | 151 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTLJE | AK2301 | 25 m | 2:27.25 | |
5 | 460 | Malmborg William | 2003 | VSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:28.75 | |
6 | 356 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 2:28.79 | |
7 | 369 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 25 m | 2:29.17 | |
8 | 439 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:32.29 | |
9 | 464 | Montero Johan | 2005 | VSBY SS | AN1905 | 25 m | 2:32.54 | |
10 | 364 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:33.65 | |
11 | 392 | Seel Simon | 2003 | TBY SIM | AO0903 | 50 m | 2:34.46 | |
12 | 379 | Bergstrm Alexander | 2002 | TBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:34.73 | |
13 | 404 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TBY SIM | AI2505 | 25 m | 2:34.95 | |
14 | 387 | Westholm Hugo | 2004 | TBY SIM | AI2904 | 25 m | 2:37.38 | |
15 | 643 | Mattsson Alexander | 2003 | SF | 03A981 | 25 m | 2:40.39 | |
16 | 11 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 2:40.85 | |
17 | 452 | Rengart Casper | 2006 | VSBY SS | AB1706 | 25 m | 2:41.38 | |
18 | 438 | Bergman Erik | 2004 | VSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:42.06 | |
19 | 366 | Arn Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 2:43.20 | |
20 | 431 | Tittelbach Adrian | 2001 | VSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:44.25 | |
21 | 391 | Gleryz Leo | 2006 | TBY SIM | AA4906 | 25 m | 2:44.68 | |
22 | 368 | Westlund Filip | 2003 | TUREBERG | AL9703 | 25 m | 2:46.20 | |
23 | 409 | Humble Caspian | 2005 | TBY SIM | AO6705 | 25 m | 2:46.98 | |
24 | 6 | Novacic Filip | 2003 | DANDERYD | AQ5703 | 25 m | 2:47.92 | |
25 | 373 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 2:48.30 | |
26 | 453 | Simonsson Ragnar | 2004 | VSBY SS | AM1904 | 50 m | 2:50.20 | |
27 | 12 | Sundstrm Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 2:50.45 | |
28 | 473 | Lvefors Ivar | 2003 | VSBY SS | AY4903 | 25 m | 2:50.89 | |
29 | 376 | Lingham Karl | 2002 | TBY SIM | AM0502 | 25 m | 2:51.61 | |
30 | 398 | Kappling Albin | 2003 | TBY SIM | AS2503 | 50 m | 2:53.40 | |
31 | 631 | Aalto-Hardy Oliver | 2005 | SF | 05B102 | 25 m | 2:57.95 | |
32 | 413 | Berndtsson Ludvig | 2005 | TBY SIM | AR8705 | 25 m | 3:07.64 | |
33 | 397 | Hanna Jousef | 2003 | TBY SIM | AS3503 | 50 m | 3:10.10 | |
34 | 632 | Bergman Milo | 2006 | SF | 06A425 | 25 m | 3:11.08 | |
35 | 469 | Khattab Junes | 2006 | VSBY SS | AK0106 | 50 m | 3:20.24 | |
36 | 412 | Haux Oliver | 2005 | TBY SIM | AR4705 | 25 m | 3:20.98 | |
37 | 467 | Frantz Erik | 2006 | VSBY SS | AK1106 | 25 m | 3:21.24 | |
38 | 642 | Manelius Mns | 2006 | SF | 06A533 | 50 m | 4:07.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simfrbund | Utskriftstid | 09:00 |