Program for UGP 1 2018-2019, Norrtälje
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 5
|
Tvling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Norrtlje |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangr |
Stockholms simfrbund med freningar |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
390 |
3 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TBY SIM |
|
25m |
|
383 |
4 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TBY SIM |
|
25m |
|
19 |
5 |
Elsa Ekenbck |
2006 |
BO4406 |
DANDERYD |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
154 |
1 |
Moa Zetterstrm |
2005 |
AA9805 |
NORRTLJE |
|
25m |
|
470 |
2 |
Ella Renholm |
2006 |
AY2206 |
VSBY SS |
|
25m |
|
14 |
3 |
Ebba Rosander |
2005 |
BH9605 |
DANDERYD |
|
25m |
|
449 |
4 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VSBY SS |
|
25m |
|
17 |
5 |
Irma Ehrengren |
2005 |
BN9605 |
DANDERYD |
|
25m |
|
405 |
6 |
Alice Davies |
2004 |
BH5404 |
TBY SIM |
|
25m |
|
451 |
7 |
Felicia Brnnbck |
2006 |
AC4606 |
VSBY SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
4 |
1 |
Filippa Bonorden |
2005 |
AH5805 |
DANDERYD |
|
25m |
6:42.40 |
389 |
2 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TBY SIM |
|
50m |
6:35.70 |
381 |
3 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TBY SIM |
|
25m |
6:25.65 |
395 |
4 |
Elina Hellgren |
2004 |
BA2404 |
TBY SIM |
|
25m |
6:17.84 |
402 |
5 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TBY SIM |
|
50m |
6:22.69 |
445 |
6 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VSBY SS |
|
25m |
6:27.11 |
444 |
7 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VSBY SS |
|
50m |
6:37.84 |
13 |
8 |
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
BH1805 |
DANDERYD |
|
50m |
6:46.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
393 |
1 |
Tindra Hbro Karjanmaa |
2004 |
BA2204 |
TBY SIM |
|
50m |
6:00.90 |
396 |
2 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TBY SIM |
|
25m |
5:46.33 |
365 |
3 |
Sara Arn |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
5:38.85 |
362 |
4 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
50m |
5:31.35 |
436 |
5 |
Emelie Lindstrm |
2003 |
AJ7403 |
VSBY SS |
|
25m |
5:33.36 |
446 |
6 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VSBY SS |
|
25m |
5:44.39 |
394 |
7 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TBY SIM |
|
50m |
5:55.99 |
386 |
8 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TBY SIM |
|
25m |
6:01.17 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Norrtlje Simklubb |
Utskriftstid |
08:10 |
|