Program för UGP 1 2018-2019, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 476 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 2:23.78 | |
2 | 197 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:23.97 | |
3 | 44 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 25 m | 2:24.81 | |
4 | 315 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 2:25.65 | |
5 | 39 | Gipperth Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AA6403 | 25 m | 2:25.66 | |
6 | 320 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:25.84 | |
7 | 49 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:26.47 | |
8 | 329 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 2:29.76 | |
9 | 42 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:30.39 | |
10 | 326 | Pavlovic Cano Nina | 2004 | SÖDERTÖRN | AS7804 | 25 m | 2:30.43 | |
11 | 228 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 2:33.29 | |
12 | 283 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:33.49 | |
13 | 318 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 2:33.61 | |
14 | 40 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:34.72 | |
15 | 213 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:35.50 | |
16 | 51 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:36.49 | |
17 | 290 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 2:37.02 | |
18 | 50 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:37.49 | |
19 | 284 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:39.66 | |
20 | 510 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 2:40.33 | |
21 | 45 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 2:40.62 | |
22 | 48 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:40.90 | |
23 | 199 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:41.41 | |
24 | 202 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 2:42.08 | |
25 | 198 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 2:42.86 | |
26 | 325 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 2:47.36 | |
27 | 272 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:47.96 | |
28 | 279 | Tshibanda Emilia | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL2404 | 25 m | 2:51.58 | |
29 | 335 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 25 m | 2:51.83 | |
30 | 285 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 2:53.91 | |
31 | 663 | Wrenkler Matilda | 2001 | ÅKERSBERGA | BB1601 | 25 m | 2:54.46 | EFT |
32 | 280 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 2:54.49 | |
33 | 594 | Lyrberg Olivia | 2005 | ÄLVSJÖ SF | BF8205 | 25 m | 2:56.99 | |
34 | 496 | Tylets Karolina | 2006 | ÅKERSBERGA | BA9806 | 25 m | 2:58.68 | |
35 | 512 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 25 m | 2:59.43 | |
36 | 55 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | AO7805 | 25 m | 2:59.66 | |
37 | 301 | Sörensen Ella | 2004 | SÖDERTÄLJE | BO6604 | 50 m | 3:00.03 | |
38 | 482 | Rönnbro Nora | 2004 | ÅKERSBERGA | AU8404 | 25 m | 3:00.96 | |
39 | 231 | Färm Alina | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV3605 | 25 m | 3:01.77 | |
40 | 211 | Olsson Veronica | 2005 | SPÅRVÄGEN | AG6805 | 25 m | 3:01.91 | |
41 | 531 | Dicander Tove | 2005 | SS04 | BI0805 | 25 m | 3:02.17 | |
42 | 302 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 25 m | 3:03.50 | |
43 | 530 | Svanberg Sigrid | 2004 | SS04 | BT9404 | 50 m | 3:05.65 | |
44 | 230 | Groth Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV2605 | 25 m | 3:05.80 | |
45 | 341 | Gunnarsson Ella | 2006 | SÖDERTÖRN | AT5206 | 25 m | 3:06.26 | |
46 | 214 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 3:07.03 | |
47 | 299 | Bäckstrand Cheyenne | 2005 | SÖDERTÄLJE | AY8205 | 25 m | 3:08.77 | |
48 | 664 | Lundberg Nora | 2003 | ÅKERSBERGA | AT8203 | 25 m | 3:10.91 | EFT |
49 | 347 | Somers Hanne-Lore | 2005 | SÖDERTÖRN | BP3205 | 25 m | 3:12.74 | |
50 | 521 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 50 m | 3:12.99 | |
51 | 237 | Nivenius Karolina | 2005 | SPÅRVÄGEN | BC8405 | 25 m | 3:20.27 | |
52 | 339 | Somers Laura | 2003 | SÖDERTÖRN | BW6603 | 25 m | 3:20.56 | |
53 | 517 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 3:23.23 | |
54 | 490 | Kling Signe | 2005 | ÅKERSBERGA | AT8605 | 25 m | 3:24.48 | |
55 | 274 | Danielsson Emma | 2002 | SÖDERTÄLJE | AT4202 | 25 m | 3:30.43 | |
56 | 596 | Eriksson Tuva | 2006 | ÄLVSJÖ SF | BH1806 | 25 m | 3:44.07 | |
57 | 346 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 25 m | ||
58 | 348 | Gerhardsson Nova | 2006 | SÖDERTÖRN | BI2606 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:00 |