Program för UGP 1 2018-2019, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
U-GP 1 2018/2019 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Eriksdal |
|
Utskriftstid |
08:19 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund med SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
604 |
1 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
25m |
|
26 |
2 |
My Wiker |
2006 |
AA9406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
97 |
3 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
146 |
4 |
Filippa Hammarén |
2002 |
BY2602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
268 |
5 |
Alva Herlitz |
2005 |
BF4805 |
SKK |
|
25m |
12:25.77 |
82 |
6 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
33 |
7 |
Nicole Wahlström |
2005 |
AN3405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
98 |
8 |
Nike Johnston |
2005 |
AJ5405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
264 |
9 |
Emelie Bilands |
2006 |
AN4206 |
SKK |
|
25m |
|
27 |
10 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
11:38.02 |
80 |
2 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
11:07.16 |
616 |
3 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
ÅSK |
|
50m |
10:49.87 |
421 |
4 |
Nella Silfwergård |
2004 |
BE4604 |
WISBY SS |
|
25m |
10:35.73 |
610 |
5 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
ÅSK |
|
50m |
10:33.74 |
620 |
6 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
50m |
10:35.57 |
69 |
7 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
10:44.96 |
618 |
8 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
50m |
10:55.70 |
271 |
9 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
50m |
11:32.41 |
663 |
10 |
Vida Haesert |
2006 |
an0206 |
SKK |
|
25m |
11:47.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
1 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
10:24.13 |
556 |
2 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
10:16.88 |
609 |
3 |
Kukka Kangas |
2005 |
05A254 |
ÅSK |
|
25m |
10:11.13 |
624 |
4 |
Aino Rantala |
2004 |
04A204 |
ÅSK |
|
25m |
10:00.02 |
622 |
5 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
25m |
9:39.28 |
621 |
6 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
03A462 |
ÅSK |
|
50m |
9:52.43 |
549 |
7 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
10:08.52 |
629 |
8 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
ÅSK |
|
50m |
10:15.25 |
81 |
9 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
10:21.49 |
563 |
10 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
25m |
10:27.99 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
08:19 |
|