2018-10-18   00:44:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kuopion Syysuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

11_S
Laji 11, 100m Vapaauinti Naiset 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Lepistö Sofia  2006  MiUS  06A346  50 m  1:10.80  1:10.80   
Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS  06A683  50 m  1:11.34  1:11.34   
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:11.50  1:11.50   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:14.35  1:14.35   
Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  50 m  1:14.46  1:14.46   
Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  50 m  1:15.71  1:15.71   
Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  50 m  1:15.79  1:15.79   
Linna Noora-maria  2006  ViesU  06A468  50 m  1:16.90  1:16.90   
Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  50 m  1:18.08  1:18.08   
10  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  1:18.51  1:18.51   
11  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  1:18.54  1:18.54   
12  Törhönen Minea  2007  KuUS  07A552  50 m  1:18.58  1:18.58   
13  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  1:18.63  1:18.63   
14  Kantanen Venla  2006  MiUS  06A674  25 m  1:18.67  1:18.67   
15  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:19.10  1:19.10   
16  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  1:20.49  1:20.49   
17  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:21.65  1:21.65   
18  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  1:22.73  1:22.73   
19  Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  50 m  1:23.97  1:23.97   
20  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  1:26.17  1:26.17   
21  Pynnönen Siiri  2006  MiUS  06A914  25 m  1:26.93  1:26.93   
22  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  50 m  1:29.79  1:29.79   
23  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  1:30.57  1:30.57   
24  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  1:30.73  1:30.73   
25  Pitkänen Iita  2006  MiUS  06A934  25 m  1:31.95  1:31.95   
26  Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  50 m  1:36.53  1:36.53   
27  Vatanen Miina  2009  JoUS  09A120  25 m  1:37.50  1:37.50   
28  Koskivirta Minni  2009  JoUS  09A174  25 m  1:39.55  1:39.55   
29  Tissari Leena  2008  KuUS  08A345  50 m  1:40.66  1:40.66   
30  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  50 m  1:40.70  1:40.70   
31  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  1:41.83  1:41.83   
32  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m  1:46.55  1:46.55   
33  Vesala Aava-kaisla  2008  JoUS  08A161  25 m       
13 - 14 v 
Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  1:04.88  1:04.88   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  1:05.13  1:05.13   
Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:07.77  1:07.77   
Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  50 m  1:09.08  1:09.08   
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:10.01  1:10.01   
Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  50 m  1:11.63  1:11.63   
Koski Noora  2005  VarU  05A822  25 m  1:12.48  1:12.48   
Kortelainen Iida  2005  BraUi  05A902  25 m  1:13.00  1:13.00   
Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  1:14.80  1:14.80   
10  Suna Siiri  2005  VarU  05A950  50 m  1:16.25  1:16.25   
11  Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  50 m  1:17.48  1:17.48   
12  Komulainen Elsa  2005  KuUS  05A835  25 m  1:18.43  1:18.43   
13  Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m  1:20.21  1:20.21   
14  Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  50 m  1:24.45  1:24.45   
15  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  50 m  1:25.57  1:25.57   
16  Virekoski Saara  2004  VarU  04B263  50 m  1:26.92  1:26.92   
17  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  50 m  1:28.27  1:28.27   
15 - 99 v 
Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  1:01.73  1:01.73   
Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:02.13  1:02.13   
Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  1:02.57  1:02.57   
Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  25 m  1:03.91  1:03.91   
Uusitalo Ella  2003  Plaani  03A145  25 m  1:04.15  1:04.15   
Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  1:05.14  1:05.14   
Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  25 m  1:06.80  1:06.80   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:07.35  1:07.35   
Heikkinen Maria  1983  BraUi  83A136  25 m  1:12.55  1:12.55   
10  Hjelt Milla  2002  PieKu  02A602  25 m  1:14.45  1:14.45   
11  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  50 m  1:15.61  1:15.61   
12  Höfling Imke  1970  KuUS  70A116  50 m  1:16.76  1:16.76   
13  Moilanen Erika  2002  VarU  02A821  25 m  1:17.15  1:17.15   
14  Nikulainen Nelli  2002  PieKu  02B158  25 m  1:17.36  1:17.36   
15  Kettunen Nelli  2003  VarU  03B177  50 m  1:24.02  1:24.02   
16  Staufenbiel Senja  2001  SUS  01B381  25 m       
17  Koskela Jenny Aada-linnea  2003  ViesU  03B305  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  13:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner