2019-10-21   00:27:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kuopion Syysuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kuopion Syysuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  13:59   
  Järjestäjä  Kuopion Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 13, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Vartiainen  2008  08A560  BraUi    25m     
Pihla Tähkäpää  2010  10A024  JoUS    25m     
Elli Himanen  2009  09A302  MiUS    25m     
Elmiina Kosonen  2010  10A011  SUS    25m     
Ida Hirvonen  2009  09A131  JoUS    25m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Inkeri Kemppi  2006  06A882  JoUS    25m     
Kerttu Leinonen  2008  08A355  JoUS    25m  1:22.13  1:22.13 
Anna-Maria Ganchev  2009  09A145  JoUS    25m  1:04.70  1:04.70 
Miina Vatanen  2009  09A120  JoUS    25m  1:06.72  1:06.72 
Inari Sormunen  2010  10A020  JoUS    25m  1:26.33  1:26.33 
Jenny Aada-Linnea Koskela  2003  03B305  ViesU    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Soininen  2009  09A148  JoUS    25m  1:02.61  1:02.61 
Milla Tukiainen  2007  07A628  JoUS    25m  57.32  57.32 
Ella Määttä  2008  08A168  JoUS    25m  54.60  54.60 
Viiu Levola  2008  08A023  TaTU    25m  56.15  56.15 
Lumia Lätti  2010  10A022  JoUS    25m  59.86  59.86 
Ilona Sormunen  2007  07A338  JoUS    25m  1:04.28  1:04.28 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Haaranen  2006  06A922  JoUS    25m  54.52  54.52 
Minni Koskivirta  2009  09A174  JoUS    25m  53.29  53.29 
Vilma Saarelainen  2006  06A916  MiUS    25m  51.44  51.44 
Saara Virekoski  2004  04B263  VarU    50m  52.32  52.32 
Inka Lappalainen  2006  06A584  VarU    25m  54.49  54.49 
Krista Kurvinen  2007  07A412  MiUS    25m  54.57  54.57 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nicola Burman  2008  08A133  JoUS    50m  50.03  50.03 
Lotta Rastas  2004  04B021  VarU    25m  48.23  48.23 
Eevi Riekki  2007  07A276  JoUS    25m  47.29  47.29 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m  47.90  47.90 
Nelli Kettunen  2003  03B177  VarU    25m  49.35  49.35 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    25m  50.78  50.78 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Kettunen  2007  07A900  PieKu    25m  45.95  45.95 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    25m  45.31  45.31 
Maria Heikkinen  1983  83A136  BraUi    25m  41.31  41.31 
Iida Kortelainen  2005  05A902  BraUi    50m  43.04  43.04 
Jenni Nikarmaa  2005  05A814  VarU    25m  45.51  45.51 
Imke Höfling  1970  70A116  KuUS    50m  47.20  47.20 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    25m  40.97  40.97 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    25m  39.72  39.72 
Miia Hurskainen  1992  92A228  KuUS    50m  39.45  39.45 
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  39.57  39.57 
Moonica Pirhonen  2001  01A964  OU    50m  40.73  40.73 
Riialiina Kiljala  2008  08A093  ViesU    50m  41.11  41.11 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Järvinen  2003  03A761  Plaani    50m  37.90  37.90 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    25m  36.59  36.59 
Sonja Pentti  1999  99A133  Plaani    25m  33.45  33.45 
Sole Piirainen  2002  02A509  SCV    25m  35.69  35.69 
Veera Venäläinen  1995  95A717  JoUS    50m  36.81  36.81 
Niina Roiko-Jokela  2001  01A291  SWIM    50m  39.16  39.16 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  13 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  13:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner