Program för Karpsimmet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Karpsimmet 20181006 |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
08:08 |
|
|
Arrangör |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Fli 12-13år |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Belinda Ivarsson |
2005 |
|
LANDSKRONA |
|
25m |
|
12 |
2 |
Klara Hansson |
2006 |
AA0216 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:47.34 |
88 |
3 |
Hanna Svensson |
2006 |
BC0206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.76 |
132 |
4 |
Astrid Roos |
2006 |
AO7406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:34.38 |
46 |
5 |
Shani Gamage |
2006 |
BK2806 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:53.40 |
77 |
6 |
Emilia Alberoth |
2006 |
AS8606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:28.46 |
103 |
2 |
Darya Vaseghi |
2006 |
AJ8806 |
S 71 |
|
25m |
1:25.74 |
36 |
3 |
Thea Klemedsson |
2006 |
AC5606 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:24.49 |
93 |
4 |
Julia Palm |
2006 |
BL1206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.78 |
45 |
5 |
Katja Hedin |
2006 |
BC4606 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:26.63 |
14 |
6 |
Livia Landmyr |
2006 |
BH8206 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:29.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Lovisa Sjöholm |
2006 |
AT4406 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:22.40 |
72 |
2 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:21.71 |
68 |
3 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.92 |
98 |
4 |
Alva Olofsson |
2005 |
AD6605 |
S 71 |
|
25m |
1:20.65 |
85 |
5 |
Linnea Mårtensson |
2006 |
BC2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.20 |
153 |
6 |
Celie Rosén |
2005 |
BP0605 |
TRELLEBOR |
|
25m |
1:24.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:15.46 |
101 |
2 |
Veronika Ruzic |
2006 |
AH1606 |
S 71 |
|
25m |
1:09.55 |
78 |
3 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.00 |
71 |
4 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.35 |
80 |
5 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:11.40 |
35 |
6 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:15.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:08.87 |
131 |
2 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:06.65 |
73 |
3 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.40 |
67 |
4 |
Tova Sivertsson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.51 |
150 |
5 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBOR |
|
25m |
1:08.07 |
65 |
6 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
08:08 |
|