2019-10-15   13:20:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionsmesterskab Nordsjælland

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
127  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  2:07.96   
68  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:09.67   
195  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  2:10.70   
35  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  2:11.11   
102  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  2:14.08   
26  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  2:15.61   
258  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  2:15.89   
157  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:17.85   
91  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  2:18.49   
10  226  Nyegaard Bertram  2004  ROSKILDE  0471AJ  25 m  2:19.26   
11  95  Olsen Cornelius  2005  FARUM  0515AD  25 m  2:19.59   
12  22  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  2:19.73   
13  36  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  2:19.73   
14  16  Naver Mads  2004  ALLERØD  0405AH  25 m  2:19.97   
15  210  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:20.08   
16  257  Olssen Marco Stub  2004  LAKSEN  0429AC  25 m  2:21.48   
17  112  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  2:21.56   
18  201  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:22.02   
19  180  Kiemer Magnus  2005  VÆRLØSE  0505AM  25 m  2:22.31   
20  142  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:22.55   
21  189  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  2:23.49   
22  71  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  2:23.80   
23  38  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  2:24.43   
24  275  Guler Furkan  2005  HOLBÆK  0565AO  25 m  2:24.72   
25  253  From Mads Holger  2004  JYLLINGE  0445AL  25 m  2:24.76   
26  Agerskov William Leander  2004  ALLERØD  0411AK  25 m  2:24.87   
27  136  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  25 m  2:25.05   
28  23  Boyer Oscar  2004  BIRKERØD  0429AD  25 m  2:25.76   
29  279  Rasmussen Gustav Mørk  2005  HOLBÆK  0563AJ  25 m  2:27.01   
30  30  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  2:27.04   
31  249  Røpke Emil Stenholt  2004  JYLLINGE  0429AA  25 m  2:27.15   
32  150  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:27.40   
33  158  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  2:27.62   
34  87  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  2:27.84   
35  196  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:30.51   
36  86  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  25 m  2:31.25   
37  202  Nielsen Mattias Sand  2005  GLADSAXE  0541AB  25 m  2:33.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  15 oktober 2018 
Licens til Frederiksværk Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  19:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark