Startliste for Brøndby Sommer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 14:57 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
289 |
2 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
|
267 |
3 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
285 |
4 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
288 |
1 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
|
268 |
2 |
Lucca Helsinghof |
2008 |
0806AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
96 |
3 |
Klara Ina Emilie Johansen |
2007 |
0776AS |
RINGSTED |
|
25m |
4:40.88 |
271 |
4 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
343 |
5 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
4:19.45 |
199 |
2 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
4:16.44 |
239 |
3 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
4:00.66 |
203 |
4 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
4:07.22 |
202 |
5 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
4:16.96 |
345 |
6 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
4:21.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
0912AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:58.89 |
176 |
2 |
Liva Friche Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
3:48.25 |
72 |
3 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
0932AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:40.43 |
31 |
4 |
Ida Hansen |
2010 |
1096AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:45.00 |
116 |
5 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
3:57.15 |
58 |
6 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
0902AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:33.82 |
26 |
2 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:30.00 |
323 |
3 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
3:12.52 |
170 |
4 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
3:17.37 |
347 |
5 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
3:32.69 |
159 |
6 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:39.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
177 |
1 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
3:02.95 |
327 |
2 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
3:01.40 |
101 |
3 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
25m |
2:56.11 |
351 |
4 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
2:57.51 |
145 |
5 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:01.90 |
236 |
6 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
3:10.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
2:55.34 |
365 |
2 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
2:47.41 |
326 |
3 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
2:45.66 |
324 |
4 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
2:46.84 |
322 |
5 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
2:49.18 |
328 |
6 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
2:55.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|