2019-09-17   23:08:19
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

13_S
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  1:11.88   
361  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:13.04   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:13.43   
324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.05   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:18.77   
326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:19.13   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:19.96   
373  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  1:20.29   
142  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  1:20.36   
10  351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:22.30   
11  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:23.06   
12  165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:23.89   
13  120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  1:24.96   
14  327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  1:25.54   
15  236  Strandby Andrea  2007  TRITON B  0718AA  25 m  1:28.03   
16  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:28.17   
17  393  Hansen Emma  2007  KVIK  0742AB  25 m  1:28.26   
18  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:29.91   
19  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:30.38   
20  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  1:31.23   
21  81  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:31.47   
22  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:34.11   
23  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:37.58   
24  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:38.05   
25  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:39.64   
26  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:40.14   
27  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:40.19   
28  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:40.35   
29  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:41.42   
30  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  1:41.96   
31  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  1:42.49   
32  17  Andersen Bjørg Trærup  2004  HOVEDSTAD  0456AK  25 m  1:43.36   
33  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:45.23   
34  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:45.55   
35  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:45.88   
36  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:49.46   
37  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:49.79   
38  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:50.06   
39  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  1:50.15   
40  113  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  1:52.10   
41  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:52.81   
42  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:53.06   
43  40  Kort Sophia de  2005  HOVEDSTAD  0562BB  25 m  1:56.22   
44  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:56.68   
45  15  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  1:56.70   
46  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  1:57.65   
47  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:58.63   
48  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:59.78   
49  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  2:00.46   
50  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  2:00.50   
51  57  Sørensen Caroline Sofie  2008  HOVEDSTAD  0878AP  25 m  2:03.34   
52  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  2:04.13   
53  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  2:05.44   
54  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  2:08.53   
55  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  2:08.87   
56  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  2:09.36   
57  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:09.48   
58  Andersen Freja Max  2003  HOVEDSTAD  0336BG  25 m  2:10.00   
59  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:10.00   
60  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:10.00   
61  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  2:14.42   
62  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:15.00   
63  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  2:15.65   
64  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  2:17.01   
65  14  Nielsen Linnea  2005  HOVEDSTAD  0592BB  25 m  2:20.00   
66  32  Hinsby Sofia Samsøe  2007  HOVEDSTAD  0780AX  25 m  2:20.00   
67  37  Jensen Andrea Mathilde  2006  HOVEDSTAD  0664AX  25 m  2:20.00   
68  39  Kodal Emiline  2005  HOVEDSTAD  0584AZ  25 m  2:20.00   
69  64  Obel Anna  2005  HOVEDSTAD  0544BC  25 m  2:20.00   
70  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  2:21.92   
71  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  2:22.67   
72  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:29.03   
73  24  Christiansen Sirid M. W.  2009  HOVEDSTAD  0942AB  25 m  2:30.00   
74  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  2:33.78   
75  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  2:55.28   
76  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
77  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m     
78  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
79  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m     
80  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark