2019-06-16   16:51:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

34_S
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  2:10.98   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:21.85   
123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  2:45.28   
350  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:52.07   
329  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:52.70   
125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  2:53.69   
334  Krievs Carl Magnus  2002  VEST  0257AD  25 m  2:55.38   
109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  3:09.15   
401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:14.41   
10  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  3:14.73   
11  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  3:15.20   
12  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  3:27.14   
13  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  3:30.00   
14  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  3:37.86   
15  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  3:44.69   
16  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  3:45.34   
17  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:45.69   
18  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  4:02.55   
19  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  4:13.72   
20  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  4:22.97   
21  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m     
22  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
23  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark