2019-06-16   16:58:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

25_S
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  33.12   
377  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  25 m  33.18   
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  34.45   
372  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  35.07   
351  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  37.77   
328  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  37.96   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  38.37   
402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  39.48   
143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  39.77   
10  145  Jensen Asta H  2000  FR.VÆRK  0058BA  25 m  39.90   
11  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  41.59   
12  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  41.77   
13  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  42.26   
14  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  42.26   
15  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  44.05   
16  166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  44.98   
17  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  45.38   
18  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  45.55   
19  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  46.55   
20  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  46.71   
21  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  46.98   
22  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  47.37   
23  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  47.62   
24  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  47.98   
25  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  49.12   
26  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  49.71   
27  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  50.30   
28  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  52.19   
29  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  52.33   
30  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  53.43   
31  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  53.81   
32  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  54.88   
33  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  54.92   
34  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  55.63   
35  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  58.52   
36  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  58.62   
37  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  59.39   
38  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  59.71   
39  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:00.27   
40  182  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m  1:01.60   
41  154  Würfel Filippa  2010  HERLUFSHOL  1026AF  25 m  1:01.79   
42  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:03.47   
43  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  1:04.74   
44  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:04.83   
45  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  1:05.00   
46  23  Bugge Ursula  2010  HOVEDSTAD  1054AB  25 m  1:05.54   
47  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  1:05.54   
48  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:06.84   
49  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  1:06.86   
50  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  1:07.13   
51  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  1:07.29   
52  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:07.44   
53  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:07.94   
54  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  1:10.00   
55  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  1:11.34   
56  183  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  1:11.98   
57  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  1:13.40   
58  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  1:15.00   
59  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  1:15.00   
60  158  Birgisdottir Selma  2009  HERLUFSHOL  0998AH  25 m  1:15.57   
61  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:17.75   
62  19  Baustert Caroline M.  2011  HOVEDSTAD  1136AA  25 m  1:31.82   
63  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:36.57   
64  49  Riecke Signe Ewald  2011  HOVEDSTAD  1126AA  25 m  1:54.12   
65  48  Reeh Rigmor K. Bonne  2011  HOVEDSTAD  1138AA  25 m  1:58.23   
66  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
67  161  Silleborg Line  2010  HERLUFSHOL  1022AH  25 m     
68  193  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m     
69  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
70  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m     
71  315  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
72  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
73  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark