2019-08-22   09:43:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

24_S
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
363  Johannessen Frans  1992  TRITON B  9277AB  25 m  1:46.18   
169  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:04.64   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  2:06.82   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:07.95   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  2:09.16   
228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:09.76   
122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  2:10.49   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  2:11.86   
398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  2:15.12   
10  253  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:18.15   
11  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  2:19.81   
12  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  2:25.52   
13  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  2:31.57   
14  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  2:33.11   
15  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  2:33.63   
16  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  2:36.48   
17  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:44.91   
18  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  2:45.85   
19  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  2:58.87   
20  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  3:04.70   
21  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  3:10.12   
22  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  3:10.96   
23  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  3:12.29   
24  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  3:24.32   
25  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  3:27.09   
26  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  3:30.39   
27  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m  4:04.01   
28  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  4:08.94   
29  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  4:51.90   
30  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m     
31  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m     
32  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m     
33  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark