2019-08-22   10:21:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

22_S
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
371  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  56.97   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:04.73   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:06.28   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  1:06.50   
368  Borch Magnus Ravn  2003  TRITON B  0335AO  25 m  1:07.50   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  1:08.19   
229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:10.10   
400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:10.62   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:11.18   
10  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:12.05   
11  123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  1:12.77   
12  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  1:13.32   
13  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:13.86   
14  399  Svendson Martin  2005  KVIK  0571AJ  25 m  1:13.92   
15  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:14.92   
16  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  1:15.80   
17  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  1:17.31   
18  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:17.74   
19  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  1:18.95   
20  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:20.28   
21  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:21.19   
22  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:25.94   
23  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  1:29.96   
24  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:30.39   
25  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  1:31.41   
26  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:31.68   
27  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:32.82   
28  201  Bugge William  2008  GSK  0899AC  25 m  1:32.94   
29  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:33.69   
30  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  1:34.13   
31  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:36.83   
32  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:39.35   
33  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  1:40.19   
34  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:40.37   
35  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:41.20   
36  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:41.56   
37  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:42.91   
38  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:43.40   
39  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:44.43   
40  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:45.53   
41  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  1:46.60   
42  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:47.07   
43  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:48.09   
44  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  1:50.41   
45  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:50.68   
46  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:50.97   
47  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:51.94   
48  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:52.18   
49  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:53.38   
50  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:53.76   
51  47  Pontoppidan Alfred Nybo  2009  HOVEDSTAD  0961AB  25 m  1:55.00   
52  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  1:55.64   
53  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:58.51   
54  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:01.21   
55  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  2:01.97   
56  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  2:02.66   
57  28  Eriksen Karl Schiermer  2010  HOVEDSTAD  1083AA  25 m  2:05.00   
58  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:05.21   
59  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  2:05.28   
60  190  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  2:09.54   
61  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  2:13.19   
62  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:13.71   
63  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  2:15.94   
64  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:16.78   
65  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:17.20   
66  210  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  2:18.09   
67  184  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:18.56   
68  36  Jakobsen Frederik G.  2010  HOVEDSTAD  1027AA  25 m  2:20.00   
69  62  Tuxen Immanuel  2010  HOVEDSTAD  1043AA  25 m  2:20.00   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:21.51   
71  160  Meisner Teodor Wichmann  2009  HERLUFSHOL  0903AG  25 m     
72  181  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m     
73  189  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m     
74  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark