Program för Niumästerskapen 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Svensk Simidrott & Väsby SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 sep 2018 till den 21 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
113 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
1999 |
AK6599 |
25m |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Elliot Olsson |
Sven Eriksonsgymnasiet |
1999 |
AD2799 |
25m |
28.58 |
|
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Albin Edvardsson |
Filbornaskolan |
2000 |
AN1300 |
25m |
29.51 |
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Elias Hyvönen |
Sven Eriksonsgymnasiet |
2000 |
AA7700 |
25m |
29.54 |
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Anton Steindl |
Sandagymnasiet |
2000 |
AB2900 |
25m |
29.83 |
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Jonathan Hiltonsson |
Sundsvalls gymnasium |
2000 |
AH1300 |
50m |
30.66 |
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Johan Hennert |
Solna gymnasium |
2001 |
AL6901 |
25m |
30.78 |
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Gunnar Widerberg |
Sannarpsgymnasiet |
2000 |
AG3700 |
25m |
31.01 |
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Oskar Robertsson |
Uddevalla gymnasieskola |
2000 |
AE6100 |
25m |
31.13 |
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Victor Bergstrand |
Polhemskolan |
2000 |
AI8100 |
25m |
31.16 |
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Algot Lindwall |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
2002 |
AJ4102 |
25m |
31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
175 |
|
Gustav Englund |
Malmö Idrottsgymnasium |
|
|
25m |
31.48 |
|
|
|
2001 |
AO6701 |
|
13 |
106 |
|
Felix Bengs-Stattin |
Dragonskolan |
|
|
25m |
31.54 |
|
|
|
2002 |
AD4702 |
|
14 |
95 |
|
Theodor Fridh |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
25m |
31.94 |
|
|
|
2002 |
AT3302 |
|
15 |
87 |
|
Markus Charlton |
Fredrika Bremergymnasiet |
|
|
25m |
32.03 |
|
|
|
2001 |
AD7701 |
|
16 |
61 |
|
Nils Wergeland |
Polhemskolan |
|
|
25m |
32.11 |
|
|
|
2002 |
AE4902 |
|
17 |
168 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna gymnasium |
|
|
25m |
32.49 |
|
|
|
2002 |
AM1302 |
|
18 |
170 |
|
Arvid Styrman |
Solna gymnasium |
|
|
50m |
32.50 |
|
|
|
2002 |
AQ2502 |
|
19 |
5 |
|
Jonathan Arvidsson |
Sven Eriksonsgymnasiet |
|
|
25m |
32.59 |
|
|
|
2000 |
AE1900 |
|
20 |
75 |
|
Linus Ljunghusen |
Polhemskolan |
|
|
25m |
32.75 |
|
|
|
2000 |
AT6900 |
|
21 |
200 |
|
Axel Andrén |
ProCivitas |
|
|
25m |
32.76 |
|
|
|
2001 |
AD6301 |
|
22 |
124 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Gymnasium & Arlandagymnasiet |
|
|
25m |
33.09 |
|
|
|
2001 |
AJ1701 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Linus Thörn |
Stockholms Idrottsgymnasium |
2002 |
AN6102 |
25m |
35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
46 |
|
Elias Nilsson |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AD9502 |
25m |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-20 15:05:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|