2019-10-21   00:53:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

1_S
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
334  Ruottinen Aino  2007  UiTa  07A145  25 m  1:31.93  1:31.93   
276  Kortteinen Nella  2007  UiTa  07A031  25 m  1:32.22  1:32.22   
201  Koski Hanni  2007  UKK  07A221  25 m  1:33.41  1:33.41   
211  Nieminen Hertta  2007  UKK  07A271  25 m  1:36.30  1:36.30   
50  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  1:39.46  1:36.46   
176  Malmelin Veera  2007  Pyry  07A196  50 m  1:39.61  1:36.61   
162  Frusti Anni  2007  Pyry  07A190  25 m  1:36.66  1:36.66   
109  Joseph Elsa  2007  TaTU  07A046  25 m  1:40.25  1:40.25   
312  Nurmikolu Veera  2007  UiTa  07A195  25 m  1:42.54  1:42.54   
10  215  Peetsu Liisa  2007  UKK  07A355  25 m  1:42.86  1:42.86   
11  30  Mäkelä Veera  2007  SWIM  07A265  50 m  1:46.00  1:43.00   
12  47  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  50 m  1:46.19  1:43.19   
13  270  Kivelä Joanna  2007  UiTa  07A596  25 m  1:44.13  1:44.13   
14  237  Eho Emmiina  2007  UiTa  07A232  50 m  1:48.04  1:45.04   
15  301  Mustonen Aino  2007  UiTa  07A784  25 m  1:47.06  1:47.06   
16  280  Kulovuori Katri  2007  UiTa  07A256  50 m  1:57.38  1:54.38   
17  252  Halttunen Netta  2007  UiTa  07A238  50 m  1:59.76  1:56.76   
18  383  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  25 m  1:57.77  1:57.77   
19  232  Auri Fanni  2007  UiTa  07A612  25 m  2:04.85  2:04.85   
20  247  Gylden Ella  2007  UiTa  07A829  25 m       
12 v 
398  Lenkkeri Elli  2006  UH  06A782  25 m  1:20.81  1:20.81   
292  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m  1:28.27  1:28.27   
241  Elomaa Nea  2006  UiTa  06A565  25 m  1:28.94  1:28.94   
380  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  25 m  1:30.05  1:30.05   
257  Hynönen Anna  2006  UiTa  06A735  25 m  1:30.10  1:30.10   
326  Ranta Ippi  2006  UiTa  06A207  25 m  1:30.30  1:30.30   
Elo Meri  2006  SWIM  06A187  50 m  1:34.32  1:31.32   
311  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  50 m  1:35.64  1:32.64   
219  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  50 m  1:36.69  1:33.69   
10  161  Broman Riikka  2006  Pyry  06A503  25 m  1:35.59  1:35.59   
11  266  Kenttälä Elli  2006  UiTa  06A520  25 m  1:35.61  1:35.61   
12  214  Paajanen Vilma  2006  UKK  06A578  25 m  1:36.25  1:36.25   
13  85  Rantanen Tytti  2006  HäUS  06A853  50 m  1:39.36  1:36.36   
14  283  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m  1:37.26  1:37.26   
15  208  Mikkonen Minttu  2006  UKK  06A496  50 m  1:43.12  1:40.12   
16  129  Mustonen Sofia  2006  TaTU  06A913  25 m  1:40.65  1:40.65   
17  338  Salonen Joanna  2006  UiTa  06A305  25 m  1:41.20  1:41.20   
18  362  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  50 m  1:44.55  1:41.55   
19  28  Lyytinen Laura  2006  SWIM  06A885  25 m  1:41.70  1:41.70   
20  289  Lehtonen Nelli  2006  UiTa  06A529  25 m  1:44.81  1:44.81   
21  315  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  50 m  1:48.14  1:45.14   
22  307  Möttönen Linda  2006  UiTa  06A538  25 m  1:45.24  1:45.24   
23  317  Pesonen Nella  2006  UiTa  06A883  25 m  1:46.35  1:46.35   
24  72  Heinonen Helmi  2006  HäUS  06A897  25 m  1:47.12  1:47.12   
25  35  Piippo Aino  2006  SWIM  06A574  50 m  1:52.12  1:49.12   
26  319  Pietilä Riia  2006  UiTa  06A870  25 m  1:49.30  1:49.30   
27  139  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:52.47  1:52.47   
28  322  Prepula Milja  2006  UiTa  06A544  25 m  1:54.35  1:54.35   
29  38  Rantala Anna  2006  SWIM  06A721  25 m  2:01.86  2:01.86   
30  91  Salonen Ilona  2006  HäUS  06B067  25 m       
31  263  Jääskeläinen Aino  2006  UiTa  06B042  25 m       
32  267  Keränen Saaga  2006  UiTa  06B047  25 m       
13 v 
195  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  25 m  1:19.26  1:19.26   
174  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:23.68  1:23.68   
165  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  1:23.89  1:23.89   
400  Luoma Lumi  2005  UH  05A133  50 m  1:28.57  1:25.57   
293  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  1:27.80  1:27.80   
183  Savia Fanny  2005  Pyry  05A880  25 m  1:28.72  1:28.72   
205  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  25 m  1:29.12  1:29.12   
348  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  1:30.10  1:30.10   
79  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:31.60  1:31.60   
10  313  Olli Veera  2005  UiTa  05B095  25 m  1:31.68  1:31.68   
11  202  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m  1:32.21  1:32.21   
12  121  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  1:35.48  1:32.48   
13  74  Kunelius Aino  2005  HäUS  05A813  25 m  1:32.57  1:32.57   
14  401  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  50 m  1:35.91  1:32.91   
15  14  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  25 m  1:32.93  1:32.93   
16  309  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  25 m  1:42.52  1:42.52   
17  318  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m  1:49.56  1:49.56   
18  274  Korjonen Venny  2005  UiTa  05A565  25 m  1:56.62  1:56.62   
19  118  Laakso Minea  2005  TaTU  05B169  25 m       
14 v 
224  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:14.26  1:11.26   
198  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:16.85  1:13.85   
229  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  1:16.95  1:13.95   
125  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  1:20.18  1:17.18   
248  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  50 m  1:20.41  1:17.41   
303  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  1:18.36  1:18.36   
16  Jämsä Iiris  2004  SWIM  04A703  25 m  1:18.43  1:18.43   
306  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  1:18.55  1:18.55   
353  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  1:18.99  1:18.99   
10  240  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:19.86  1:19.86   
11  33  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m  1:20.39  1:20.39   
12  354  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  1:22.20  1:22.20   
13  86  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:25.54  1:22.54   
14  26  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  1:27.82  1:24.82   
15  332  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  50 m  1:27.97  1:24.97   
16  186  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  25 m  1:26.95  1:26.95   
17  17  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  1:30.43  1:27.43   
18  357  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  50 m  1:31.71  1:28.71   
19  24  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  50 m  1:36.91  1:33.91   
20  199  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  50 m  1:38.73  1:35.73   
21  164  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m  1:36.42  1:36.42   
22  406  Ponnikas Hanna  2004  UH  04B112  25 m  1:40.80  1:40.80   
23  410  Tarkiainen Sonja  2004  UH  04B117  25 m  1:40.91  1:40.91   
24  120  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  1:43.38  1:43.38   
15 v 
40  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  1:11.53  1:11.53   
34  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  25 m  1:16.41  1:16.41   
15  Huntus Carola  2003  SWIM  03B158  50 m  1:21.37  1:18.37   
187  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m  1:21.41  1:21.41   
413  Yritys Saana  2003  UH  03A035  50 m  1:25.03  1:22.03   
381  Järvinen Saana  2003  Plaani  03A761  50 m  1:25.36  1:22.36   
68  Ahti Peppi-stiina  2003  HäUS  03A921  25 m  1:24.61  1:24.61   
392  Uusitalo Ella  2003  Plaani  03A145  25 m  1:24.87  1:24.87   
382  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  25 m  1:25.49  1:25.49   
10  337  Salmi Sanni  2003  UiTa  03A973  25 m  1:26.11  1:26.11   
11  94  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  50 m  1:29.35  1:26.35   
12  46  Taskinen Sanni  2003  SWIM  03A831  25 m  1:35.71  1:35.71   
13  71  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  25 m  1:37.66  1:37.66   
14  76  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  1:41.29  1:41.29   
15  359  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  25 m  1:42.75  1:42.75   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  01 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner