Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 31, P11,12,13-16 50m SU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
11 v |
1 | 355 | Autio Eetu | 2007 | AQUILA | 07A014 | 50 m | 36.89 | 35.89 | |
2 | 304 | Kajava Daniel | 2007 | Vanders | 07A391 | 25 m | 38.50 | 38.50 | |
3 | 135 | Belov Ilja | 2007 | SiWa | 07A158 | 50 m | 41.35 | 40.35 | |
4 | 129 | Visto Tuukka | 2007 | RiUS | 07A318 | 50 m | 42.39 | 41.39 | |
5 | 207 | Valtanen Lauri | 2007 | SiWa | 07A069 | 50 m | 42.92 | 41.92 | |
6 | 42 | Luomala Ville-veikko | 2007 | JUK | 07A602 | 25 m | 42.65 | 42.65 | |
7 | 12 | Koppelmäki Oiva | 2007 | HyUS | 07A201 | 25 m | 45.29 | 45.29 | |
8 | 315 | Malofejev Artjom | 2007 | Vanders | 07A261 | 25 m | 45.68 | 45.68 | |
9 | 334 | Sippola Iivari | 2007 | Vanders | 07A218 | 50 m | 47.32 | 46.32 | |
10 | 76 | Kataja Onni | 2007 | RiUS | 07A576 | 50 m | 1:00.17 | 59.17 |
12 v |
1 | 313 | Logvin Aleksandr | 2006 | Vanders | 06A001 | 25 m | 38.00 | 38.00 | |
2 | 294 | Guzhov Daniel | 2006 | Vanders | 06A605 | 50 m | 42.68 | 41.68 | |
3 | 122 | Tuukkanen Elias | 2006 | RiUS | 06A555 | 25 m | 48.85 | 48.85 |
13 - 16 v |
1 | 317 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 02A088 | 25 m | 26.65 | 26.65 | |
2 | 54 | Cranston Joonas | 2003 | NumKis | 03B233 | 25 m | 29.46 | 29.46 | |
3 | 359 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 25 m | 30.00 | 30.00 | |
4 | 378 | Katajisto Ville-veikko | 2002 | NU | 02A868 | 25 m | 30.30 | 30.30 | |
5 | 265 | Tolvanen Lauri | 2003 | HaUS | 03A686 | 50 m | 32.09 | 31.09 | |
6 | 141 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 50 m | 32.54 | 31.54 | |
7 | 113 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 25 m | 31.74 | 31.74 | |
8 | 18 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 31.84 | 31.84 | |
9 | 43 | Myllynen Aarne | 2002 | JUK | 02A328 | 50 m | 33.36 | 32.36 | |
10 | 183 | Pekkala Konsta | 2003 | SiWa | 03A959 | 25 m | 32.59 | 32.59 | |
11 | 311 | Lintusalo Jesse | 2004 | Vanders | 04A272 | 25 m | 33.04 | 33.04 | |
12 | 56 | Holopainen Kasper | 2003 | NumKis | 03A423 | 50 m | 34.77 | 33.77 | |
13 | 190 | Salminen Veeti | 2004 | SiWa | 04A481 | 25 m | 34.12 | 34.12 | |
14 | 47 | Roine Jerry | 2002 | JUK | 02B140 | 50 m | 35.70 | 34.70 | |
15 | 196 | Syrjänen Samuel | 2002 | SiWa | 02A790 | 50 m | 36.52 | 35.52 | |
16 | 234 | Karesjoki Martti | 2004 | TuUS | 04A721 | 25 m | 36.19 | 36.19 | |
17 | 382 | Myllynen Tommi | 2004 | NU | 04A685 | 25 m | 37.05 | 37.05 | |
18 | 364 | Muranen Valtteri | 2005 | AQUILA | 05A496 | 50 m | 38.73 | 37.73 | |
19 | 202 | Tran Tiger | 2005 | SiWa | 05A302 | 50 m | 41.17 | 40.17 | |
20 | 356 | Biatetc Georgi | 2005 | AQUILA | 05A481 | 50 m | 41.96 | 40.96 | |
21 | 177 | Mikkola Miko | 2004 | SiWa | 04A472 | 25 m | 41.75 | 41.75 | |
22 | 153 | Kabonen Daniel | 2004 | SiWa | 04A076 | 25 m | 41.99 | 41.99 | |
23 | 291 | Ahlroos Aapo | 2004 | Vanders | 04A285 | 25 m | 44.23 | 44.23 | |
24 | 191 | Silventoinen Ilari | 2002 | SiWa | 02A127 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:30 |