Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 36
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
15:14 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Onni Kohvakka |
2007 |
07A302 |
RiUS |
|
25m |
|
|
3 |
Väinö Rosendahl |
2007 |
07A566 |
RiUS |
|
25m |
1:06.83 |
1:06.83 |
4 |
Olli Surakka |
2005 |
05B090 |
SiWa |
|
25m |
58.00 |
58.00 |
5 |
Joonatan Paalanen |
2006 |
06A276 |
RiUS |
|
25m |
1:00.63 |
1:00.63 |
6 |
Juho Hoikkala |
2005 |
05B133 |
HaUS |
|
25m |
|
|
7 |
Ilmari Silventoinen |
2005 |
05A558 |
SiWa |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tiger Tran |
2005 |
05A302 |
SiWa |
|
25m |
42.49 |
42.49 |
2 |
Georgi Biatetc |
2005 |
05A481 |
AQUILA |
|
25m |
41.41 |
41.41 |
3 |
Daniel Kabonen |
2004 |
04A076 |
SiWa |
|
25m |
40.22 |
40.22 |
4 |
Veeti Salminen |
2004 |
04A481 |
SiWa |
|
50m |
38.32 |
37.32 |
5 |
Juho Kotamäki |
2005 |
05A604 |
SiWa |
|
25m |
38.52 |
38.52 |
6 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
25m |
40.64 |
40.64 |
7 |
Miko Mikkola |
2004 |
04A472 |
SiWa |
|
25m |
41.89 |
41.89 |
8 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
04B047 |
SiWa |
|
25m |
47.38 |
47.38 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jeremy Valkeavuori |
2004 |
04A261 |
RiUS |
|
25m |
34.84 |
34.84 |
2 |
Juho Herva |
2005 |
05B044 |
HyUS |
|
25m |
33.88 |
33.88 |
3 |
Eero Asikainen |
2004 |
04A878 |
TuUS |
|
25m |
33.43 |
33.43 |
4 |
Jan Byskov |
2004 |
04A474 |
NU |
|
25m |
32.41 |
32.41 |
5 |
Jesse Lamminen |
2002 |
02B272 |
NU |
|
25m |
33.36 |
33.36 |
6 |
Matti Nätti |
2004 |
04A483 |
SiWa |
|
50m |
34.51 |
33.51 |
7 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
25m |
34.08 |
34.08 |
8 |
Rony Kulju |
2004 |
04A262 |
SiWa |
|
50m |
37.60 |
36.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Parviainen |
2003 |
03A349 |
NumKis |
|
50m |
32.92 |
31.92 |
2 |
Jerry Roine |
2002 |
02B140 |
JUK |
|
50m |
32.22 |
31.22 |
3 |
Konsta Pekkala |
2003 |
03A959 |
SiWa |
|
25m |
29.63 |
29.63 |
4 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
28.93 |
28.93 |
5 |
Nico Peltonen |
2005 |
05A046 |
HyUS |
|
50m |
30.15 |
29.15 |
6 |
Birger Niskanen |
2002 |
02A527 |
TuUS |
|
50m |
31.44 |
30.44 |
7 |
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
04A593 |
JUK |
|
25m |
31.33 |
31.33 |
8 |
Niko Akkanen |
2003 |
03A813 |
RiUS |
|
25m |
32.06 |
32.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
28.67 |
27.67 |
2 |
Joonas Maaranen |
2004 |
04A835 |
HyUS |
|
50m |
27.84 |
26.84 |
3 |
Danil Seksenov |
2004 |
04A126 |
Vanders |
|
50m |
27.76 |
26.76 |
4 |
Matias Hjelm |
2002 |
02A098 |
Vanders |
|
50m |
27.08 |
26.08 |
5 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
Vanders |
|
25m |
26.34 |
26.34 |
6 |
Elias Saarinen |
2002 |
02A084 |
RiUS |
|
50m |
27.81 |
26.81 |
7 |
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
02A758 |
JUK |
|
50m |
28.51 |
27.51 |
8 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
50m |
29.34 |
28.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jasu Caspar Haapaniemi |
2006 |
06A000 |
TuUS |
|
50m |
48.14 |
47.14 |
2 |
Aaron Tikkanen |
2006 |
06A842 |
HyUS |
|
25m |
43.57 |
43.57 |
3 |
Ahti Halttunen |
2006 |
06A447 |
HyUS |
|
25m |
38.05 |
38.05 |
4 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
50m |
34.98 |
33.98 |
5 |
Nico Kulju |
2006 |
06A083 |
SiWa |
|
25m |
37.87 |
37.87 |
6 |
Kasperi Miettinen |
2006 |
06A449 |
HyUS |
|
25m |
38.96 |
38.96 |
7 |
Juuso Kuusala |
2006 |
06A399 |
SiWa |
|
25m |
46.79 |
46.79 |
8 |
Andreas Kinnunen |
2006 |
06A876 |
HyUS |
|
50m |
53.59 |
52.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aukusti Malinen |
2007 |
07A589 |
RiUS |
|
25m |
50.49 |
50.49 |
2 |
Eetu Niemi |
2007 |
07A159 |
Octopus |
|
50m |
44.34 |
43.34 |
3 |
Ilja Belov |
2007 |
07A158 |
SiWa |
|
25m |
41.58 |
41.58 |
4 |
Eetu Autio |
2007 |
07A014 |
AQUILA |
|
50m |
35.24 |
34.24 |
5 |
Tuukka Visto |
2007 |
07A318 |
RiUS |
|
50m |
41.79 |
40.79 |
6 |
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
07A602 |
JUK |
|
25m |
42.28 |
42.28 |
7 |
Oiva Koppelmäki |
2007 |
07A201 |
HyUS |
|
50m |
49.66 |
48.66 |
8 |
Miika Toivonen |
2007 |
07A089 |
RiUS |
|
25m |
53.69 |
53.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
15:14 |
|