2019-10-17   18:29:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  17:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
 
Laji 2, P12,13,14,15,16 100m RU  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    50m  2:04.25  2:01.25 
Aaro Ruuskanen  2005  05A774  HTU    50m  2:01.57  1:58.57 
Anton Ahonen  2006  06A749  Cetus    25m  1:57.32  1:57.32 
Oscar Westerberg  2005  05A519  Cetus    50m  1:55.30  1:52.30 
Totte Teittinen  2005  05A952  Cetus    25m  1:53.65  1:53.65 
Pauli Rantatupa  2005  05A960  Cetus    50m  2:00.82  1:57.82 
Emil Tirkkonen  2006  06A865  Cetus    50m  2:03.64  2:00.64 
Riku Forsberg  2005  05A829  Cetus    25m  2:03.36  2:03.36 

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Artem Haikara  2005  05A786  Cetus    50m  1:54.19  1:51.19 
Otto Tuominen  2005  05A953  HSS    50m  1:51.47  1:48.47 
Aarne Laurila  2006  06A667  Cetus    25m  1:43.49  1:43.49 
Aleksi Sinisalo  2006  06A680  Cetus    50m  1:45.43  1:42.43 
Niko Antman  2006  06A259  Gladius    50m  1:46.21  1:43.21 
Mihail Pavljuk  2005  05A455  HSS    25m  1:47.89  1:47.89 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    50m  1:52.62  1:49.62 
Anton Visulainen  2005  05A796  HTU    25m  1:51.44  1:51.44 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksander Sibirtsev  2005  05A949  HSS    25m  1:39.36  1:39.36 
Niko Partanen  2005  05A767  ORCA    25m  1:36.71  1:36.71 
Miska Sarkkinen  2005  05A510  HU    25m  1:34.21  1:34.21 
Lucas Tepponen  2003  03A490  HU    25m  1:21.64  1:21.64 
Muhammed Tantula  2002  02A645  SGR    25m  1:22.60  1:22.60 
Ahti Liimatainen  2005  05A800  HU    25m  1:35.07  1:35.07 
Evan Mustonen  2005  05A896  Cetus    25m  1:38.53  1:38.53 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    50m  1:45.31  1:42.31 

 
Erä 4 (8) (16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    25m  1:19.39  1:19.39 
Danila Shishinin  2002  02A597  ORCA    25m  1:14.25  1:14.25 
Oskari Aalto  2002  02A016  HSS    25m  1:05.51  1:05.51 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    50m  1:07.65  1:04.65 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    50m  1:07.96  1:04.96 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  1:13.69  1:10.69 
Onni Järvinen  2002  02A765  HTU    25m  1:15.50  1:15.50 
Kirill Karppi  2002  02A699  HU    25m  1:21.83  1:21.83 

 
Erä 5 (8) (15 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  1:15.99  1:15.99 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  1:12.37  1:12.37 
Lassi Haimi  2003  03A559  HSS    50m  1:10.35  1:07.35 
Marcus Forsel  2003  03A127  HSS    25m  1:05.42  1:05.42 
Aleksi Koprinen  2003  03A416  HSS    50m  1:10.03  1:07.03 
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  1:10.62  1:10.62 
Oskari Repo  2003  03A824  Cetus    50m  1:17.06  1:14.06 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  1:20.28  1:20.28 

 
Erä 6 (8) (14 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuli Masalin  2004  04A470  Cetus    50m  1:34.35  1:31.35 
Justus Holtari  2004  04A618  Cetus    25m  1:26.03  1:26.03 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    50m  1:22.17  1:19.17 
Davin Lindholm  2004  04B010  HSS    25m  1:07.18  1:07.18 
Veerti Juurakko  2004  04A476  Cetus    50m  1:15.20  1:12.20 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    50m  1:28.10  1:25.10 
Lucas Lönnblad  2004  04A495  Cetus    50m  1:31.57  1:28.57 
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004  04B178  Cetus    25m  1:34.67  1:34.67 

 
Erä 7 (8) (13 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teo Mattelmäki  2005  05A743  Cetus    50m  1:34.60  1:31.60 
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    50m  1:31.10  1:28.10 
Eemil Reijonen  2005  05A746  Cetus    50m  1:27.29  1:24.29 
Samuel Halminen  2005  05A578  HSS    50m  1:23.09  1:20.09 
Serhat Kalin  2005  05A411  ORCA    25m  1:23.08  1:23.08 
Veikka Leväsalo  2005  05A863  HSS    50m  1:29.06  1:26.06 
Eeli Partanen  2005  05A202  Cetus    25m  1:31.47  1:31.47 
Jimi Kurkikangas  2005  05B167  BS-PU    25m  1:31.64  1:31.64 

 
Erä 8 (8) (12 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Leppänen  2006  06B055  BS-PU    25m  1:39.51  1:39.51 
Lasse Niemi  2006  06A032  HU    25m  1:37.14  1:37.14 
Aarne Nuutinen  2006  06A763  Cetus    25m  1:36.68  1:36.68 
Boris Minkovski  2006  06A905  Cetus    25m  1:27.34  1:27.34 
Jani Ekman  2006  06A324  BS-PU    50m  1:32.03  1:29.03 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    50m  1:39.75  1:36.75 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    25m  1:38.37  1:38.37 
Benjamin Winqvist  2006  06A420  Cetus    25m  1:40.11  1:40.11 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  17:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner