Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 39, T13,14,15 200m PU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | 46 | Hakkarainen Ada | 2005 | HSS | 05A123 | 50 m | 2:41.83 | 2:37.83 | |
2 | 259 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 25 m | 2:50.42 | 2:50.42 | |
3 | 336 | Rinne Sofia | 2005 | Cetus | 05A850 | 25 m | 2:53.28 | 2:53.28 | |
4 | 412 | Eskola Peppi | 2005 | Gladius | 05A552 | 50 m | 2:58.56 | 2:54.56 | |
5 | 340 | Rossi Lumi | 2005 | Cetus | 05A779 | 50 m | 3:00.63 | 2:56.63 | |
6 | 352 | Savonen Jasmin | 2005 | Cetus | 05A119 | 50 m | 3:09.50 | 3:05.50 | |
7 | 281 | Lnnberg Emma | 2005 | Cetus | 05A736 | 25 m | 3:15.80 | 3:15.80 | |
8 | 334 | Rihte Kaarina | 2005 | Cetus | 05A740 | 25 m | |||
9 | 382 | Vahtola Inka | 2005 | Cetus | 05A401 | 25 m |
14 v |
1 | 89 | Plsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 50 m | 2:23.40 | 2:19.40 | |
2 | 9 | Jatkola Saga | 2004 | BS-PU | 04A532 | 50 m | 2:37.97 | 2:33.97 | |
3 | 261 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | 2:35.02 | 2:35.02 | |
4 | 76 | Mattila Anna | 2004 | HSS | 04A644 | 25 m | 2:37.72 | 2:37.72 | |
5 | 337 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 25 m | 2:38.33 | 2:38.33 | |
6 | 446 | Kajava Ilona | 2004 | ORCA | 04B168 | 25 m | 2:52.30 | 2:52.30 | |
7 | 381 | Wacklin Ciara | 2004 | Cetus | 04A037 | 25 m | 2:55.33 | 2:55.33 | |
8 | 243 | Karpela Iisa | 2004 | Cetus | 04A632 | 25 m | 2:57.18 | 2:57.18 | |
9 | 203 | Virtanen Iiris | 2004 | SGR | 04A820 | 25 m | 3:07.31 | 3:07.31 | |
10 | 75 | Lngstrm Wilma | 2004 | HSS | 04A170 | 25 m |
15 v |
1 | 69 | Lahtinen Laura | 2003 | HSS | 03A386 | 50 m | 2:13.18 | 2:09.18 | |
2 | 299 | Nagy Rza | 2003 | Cetus | 03B208 | 50 m | 2:28.20 | 2:24.20 | |
3 | 91 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 2:34.58 | 2:30.58 | |
4 | 238 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 2:35.88 | 2:35.88 | |
5 | 453 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 2:39.70 | 2:39.70 | |
6 | 315 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 2:48.92 | 2:44.92 | |
7 | 472 | Sundell Nicole | 2003 | ORCA | 03A228 | 50 m | 2:52.86 | 2:48.86 | |
8 | 86 | Piksil Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 25 m | 2:53.90 | 2:53.90 | |
9 | 52 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 2:57.81 | 2:57.81 | |
10 | 35 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 25 m | 3:04.50 | 3:04.50 | |
11 | 61 | Kokko Siiri | 2003 | HSS | 03B138 | 25 m | 3:14.02 | 3:14.02 | |
12 | 280 | Lngstrm Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 25 m | |||
13 | 392 | Von Schrowe Iina | 2003 | Cetus | 03A146 | 25 m |
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 01 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:22 |