Startliste for Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 30, 200m Selkäuinti Miehet |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pohjolainen Matti | 1987 | HyUS | 87A271 | 25 m | 2:21.99 | 2:25.99 | |
2 | Kinnunen Tero | 1965 | SWIM | 65A003 | 25 m | 2:32.46 | 2:36.46 | |
3 | Soini Mikko | 1972 | Speedo | 72A027 | 25 m | 2:36.85 | 2:40.85 | |
4 | Ruusunen Mika | 1970 | HSS | 70A059 | 25 m | 2:46.44 | 2:50.44 | |
5 | Heikkilä Lauri | 1964 | S.C.P. | 64A026 | 25 m | 2:48.27 | 2:52.27 | |
6 | Nylund Tom | 1959 | STR | 59A056 | 25 m | 2:51.46 | 2:55.46 | |
7 | Kanste Jussi | 1966 | HAHE | 66A091 | 25 m | 2:54.27 | 2:58.27 | |
8 | Skog Kai-asser | 1966 | LrU | 66A035 | 25 m | 2:55.70 | 2:59.70 | |
9 | Elovaara Antero | 1959 | Cetus | 59A016 | 25 m | 3:28.86 | 3:32.86 | |
10 | Malk Lauri | 1937 | Cetus | 37A002 | 25 m | 3:29.36 | 3:33.36 | |
11 | Koski Harri | 1957 | HyUS | 57A024 | 25 m | 3:33.79 | 3:37.79 | |
12 | Bremer Klaus | 1938 | HSS | 38A004 | 25 m | 3:46.29 | 3:50.29 | |
13 | Sund Ralf | 1955 | HSS | 55A022 | 25 m | 3:51.53 | 3:55.53 | |
14 | Ekholm Mauri | 1943 | RiUS | 43A000 | 25 m | 3:52.13 | 3:56.13 | |
15 | Virkus Mihkel | 1939 | U-KLUBI | 50 m | 3:59.63 | 3:59.63 | ||
16 | Kainulainen Juha | 1954 | KuUS | 54A024 | 25 m | 3:59.26 | 4:03.26 | |
17 | Siltanen Pekka | 1949 | OU | 49A019 | 50 m | 4:03.57 | 4:03.57 | |
18 | Kuokkanen Hannu | 1948 | VUS-VSS | 48A002 | 25 m | |||
19 | Berndtsson Jon | 1976 | HSS | 76A088 | 25 m | |||
20 | Kononenko Viacheslav | 1974 | SiWa | 74A065 | 25 m | |||
21 | Karttunen Juha | 1964 | SiWa | 64A035 | 25 m | |||
22 | Sulkava Mika | 1978 | ORCA | 78A059 | 25 m | |||
23 | Koskela Antti | 1982 | UPOT | 82A125 | 25 m | |||
24 | Pellinen Sulevi | 1956 | HSS | 56A016 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:40 |