Program for Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Luoto Raakel | 1975 | SK | 75A049 | 50 m | 28.68 | 28.68 | |
2 | Ponomareva Alisa | 1991 | SK | 91A777 | 50 m | 29.37 | 29.37 | |
3 | Vilhunen Elisa | 1988 | S.C.P. | 88A195 | 50 m | 29.87 | 29.87 | |
4 | ri Mari | 1980 | AUi | 80A096 | 50 m | 30.18 | 30.18 | |
5 | Pulkkinen Suvi | 1988 | HUS | 88A094 | 25 m | 29.23 | 30.23 | |
6 | Hurskainen Miia | 1992 | KuUS | 92A228 | 50 m | 30.48 | 30.48 | |
7 | From Ninni | 1988 | SiWa | 88A150 | 50 m | 31.03 | 31.03 | |
8 | Thodin Petra | 1968 | VUS-VSS | 68A028 | 25 m | 30.46 | 31.46 | |
9 | Gagnon Karine | 1985 | AUi | 85A154 | 50 m | 31.79 | 31.79 | |
10 | Therman Vladimira | 1985 | HSS | 85A130 | 25 m | 31.22 | 32.22 | |
11 | Vainio Maarit | 1980 | AUi | 80A112 | 50 m | 32.26 | 32.26 | |
12 | Mkinen Elina | 1993 | JoUS | 93A401 | 25 m | 31.50 | 32.50 | |
13 | Kiuru Mari | 1984 | HUS | 84A002 | 25 m | 31.70 | 32.70 | |
14 | Hiltunen Anna-Riina | 1991 | KuUS | 91A217 | 25 m | 31.77 | 32.77 | |
15 | Lyytinen Marjukka | 1982 | OU | 82A012 | 50 m | 33.15 | 33.15 | |
16 | Mnnist Kaisa | 1978 | KU | 78A120 | 25 m | 32.23 | 33.23 | |
17 | Mttnen Nelli | 1993 | HSS | 93A361 | 25 m | 32.40 | 33.40 | |
18 | Kovanen Riikka | 1986 | Octopus | 86A182 | 25 m | 32.62 | 33.62 | |
19 | Steri Niina | 1984 | Plaani | 84A134 | 25 m | 32.64 | 33.64 | |
20 | Ailanen Liisa | 1978 | STR | 78A099 | 50 m | 33.79 | 33.79 | |
21 | Arusoo Kristiina | 1979 | U-KLUBI | 50 m | 33.88 | 33.88 | ||
22 | Rekonen Krista | 1989 | SiWa | 89A082 | 25 m | 32.93 | 33.93 | |
23 | Mkil Mari | 1991 | SK | 91A857 | 25 m | 33.49 | 34.49 | |
24 | Johansson Jenna | 1980 | HU | 80A118 | 50 m | 34.55 | 34.55 | |
25 | Muukkonen Maria | 1986 | AUi | 86A181 | 50 m | 35.19 | 35.19 | |
26 | Soininen Sanna | 1973 | BraUi | 73A027 | 50 m | 35.50 | 35.50 | |
27 | Steffen Pivi | 1971 | SiWa | 71A079 | 25 m | 35.03 | 36.03 | |
28 | Pyykk Reetta | 1986 | BraUi | 86A197 | 50 m | 36.17 | 36.17 | |
29 | Grhn Johanna | 1978 | JUK | 78A123 | 50 m | 36.56 | 36.56 | |
30 | Kestil Maarit | 1967 | HAHE | 67A072 | 50 m | 38.13 | 38.13 | |
31 | Haimakainen Laura | 1979 | HyUS | 79A115 | 25 m | 37.36 | 38.36 | |
32 | Rybiakova Tatyana | 1963 | NEVA | 50 m | 38.97 | 38.97 | ||
33 | Wallin Wilma | 1982 | HU | 82A119 | 25 m | 38.35 | 39.35 | |
34 | Alanko Tuija | 1963 | RiUS | 63A054 | 25 m | 39.02 | 40.02 | |
35 | Qiu-Kaikkonen Yuhong | 1968 | OU | 68A080 | 25 m | 40.19 | 41.19 | |
36 | Kukkonen Sari | 1972 | SiWa | 72A064 | 50 m | 42.25 | 42.25 | |
37 | Oksanen Heidi | 1974 | SiWa | 74A069 | 25 m | 41.63 | 42.63 | |
38 | Kaitosaari Reeta | 1977 | LUS | 77A110 | 25 m | 41.75 | 42.75 | |
39 | Lija Mia | 1972 | SiWa | 72A079 | 50 m | 44.91 | 44.91 | |
40 | Cankar Laura | 1973 | Cetus | 73A010 | 25 m | 44.16 | 45.16 | |
41 | Kantakoski Minna | 1964 | Cetus | 64A069 | 25 m | 44.35 | 45.35 | |
42 | Rahko Johanna | 1983 | KemPy | 83A138 | 25 m | 44.48 | 45.48 | |
43 | Markkula Kaarina | 1952 | Cetus | 52A012 | 25 m | 44.61 | 45.61 | |
44 | Lajunen Anu | 1966 | SWIM | 66A086 | 25 m | 44.83 | 45.83 | |
45 | Kokko Minna | 1977 | SWIM | 77A135 | 50 m | 49.14 | 49.14 | |
46 | Sandelin Raija | 1960 | Nereus | 60A008 | 25 m | 48.49 | 49.49 | |
47 | Virtanen Elina | 1962 | Plaani | 62A069 | 50 m | 51.31 | 51.31 | |
48 | Bremer Carita | 1940 | HSS | 40A008 | 50 m | 1:04.47 | 1:04.47 | |
49 | Leppkoski Kristina | 1982 | TuUS | 82A135 | 25 m | |||
50 | Tiilikka Tuija | 1965 | Cetus | 65A060 | 25 m | |||
51 | Korhonen Anna | 1990 | S.C.P. | 90A260 | 25 m | |||
52 | Karhunen Heli | 1985 | KemPy | 85A177 | 25 m | |||
53 | Gould Claire | 1973 | HSS | 73A022 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 15:40 |