Ohjelma Martti Ollgren Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 18
|
Kilpailu |
Martti Ollgren -Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:15 |
|
|
Järjestäjä |
TATU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 18, 100m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elias Salo |
2007 |
07A366 |
VeUS |
|
25m |
|
|
4 |
Leo Lehtonen |
2006 |
06A567 |
TaTU |
|
25m |
2:08.04 |
2:08.04 |
5 |
Kristian Tankka |
2004 |
04A679 |
PUS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aapo Mononen |
2007 |
07A081 |
JoUS |
|
25m |
1:59.79 |
1:59.79 |
2 |
Tero Soukka |
2007 |
07A110 |
TaTU |
|
50m |
1:59.75 |
1:56.75 |
3 |
Rasmus Ruotoistenmäki |
2006 |
06A320 |
UiTa |
|
50m |
1:56.41 |
1:53.41 |
4 |
Topias Partinen |
2007 |
07A119 |
JoUS |
|
50m |
1:54.93 |
1:51.93 |
5 |
Ferdinand Backman |
2006 |
06A021 |
TaTU |
|
50m |
1:55.47 |
1:52.47 |
6 |
Luukas Kallio |
2005 |
05A856 |
TaTU |
|
50m |
1:58.39 |
1:55.39 |
7 |
Kasper Kaskela |
2004 |
04A761 |
UiTa |
|
50m |
2:02.76 |
1:59.76 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonas Nieminen |
2003 |
03A723 |
HäUS |
|
25m |
1:45.08 |
1:45.08 |
2 |
Jesse Saarinen |
2006 |
06A463 |
JoUS |
|
50m |
1:46.22 |
1:43.22 |
3 |
Markus Popov |
2005 |
05B014 |
TaTU |
|
25m |
1:42.09 |
1:42.09 |
4 |
Luka Pykälistö |
2004 |
04A920 |
HäUS |
|
25m |
1:41.22 |
1:41.22 |
5 |
Leo Liukonen |
2004 |
04A017 |
TaTU |
|
25m |
1:41.23 |
1:41.23 |
6 |
Albert Laakkonen |
2007 |
07A058 |
UiTa |
|
50m |
1:45.70 |
1:42.70 |
7 |
Vilho Okkonen |
2006 |
06A838 |
RaUS |
|
50m |
1:47.57 |
1:44.57 |
8 |
Timi Louhe |
2005 |
05B109 |
HäUS |
|
25m |
1:47.60 |
1:47.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ilmari Partanen |
2006 |
06A612 |
HäUS |
|
50m |
55.45 |
1:36.48 |
2 |
Jaakko Karti |
2004 |
04A818 |
UiTa |
|
50m |
1:38.82 |
1:35.82 |
3 |
Markus Koskinen |
2005 |
05A207 |
TaTU |
|
50m |
1:37.92 |
1:34.92 |
4 |
Iliad Sioofy Khojine |
2004 |
04B083 |
UiTa |
|
50m |
1:34.54 |
1:31.54 |
5 |
Sami Schrader |
2006 |
06A494 |
UiTa |
|
50m |
1:36.94 |
1:33.94 |
6 |
Konsta Kauppinen |
2005 |
05A260 |
JoUS |
|
25m |
1:35.27 |
1:35.27 |
7 |
Emil Ahvonen |
2005 |
05A580 |
HäUS |
|
50m |
1:39.30 |
1:36.30 |
8 |
Ossi Vienamo |
2006 |
06A487 |
UiTa |
|
50m |
1:42.98 |
1:39.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Mäkinen |
2004 |
04A752 |
UiTa |
|
50m |
1:33.20 |
1:30.20 |
2 |
Tuomo Leinonen |
2006 |
06A337 |
HAHE |
|
50m |
1:30.45 |
1:27.45 |
3 |
Antte Säilä |
2004 |
04A883 |
UiTa |
|
50m |
1:28.75 |
1:25.75 |
4 |
Jeremia Saarinen |
2002 |
02B105 |
HAHE |
|
25m |
1:24.57 |
1:24.57 |
5 |
Otto Mikkonen |
2003 |
03A190 |
JoUS |
|
25m |
1:25.05 |
1:25.05 |
6 |
Lev Vlasov |
2007 |
07A017 |
TaTU |
|
50m |
1:29.49 |
1:26.49 |
7 |
Daniel Kontula |
2005 |
05A152 |
UiTa |
|
50m |
1:31.56 |
1:28.56 |
8 |
Julius Sandelin |
2005 |
05A235 |
RaUS |
|
50m |
1:34.34 |
1:31.34 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Frans Riekki |
2005 |
05A475 |
JoUS |
|
50m |
1:25.80 |
1:22.80 |
2 |
Santeri Ahinko |
2004 |
04B029 |
VeUS |
|
50m |
1:23.65 |
1:20.65 |
3 |
Aapo Huhti |
2003 |
03A936 |
VeUS |
|
50m |
1:20.62 |
1:17.62 |
4 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
50m |
1:18.70 |
1:15.70 |
5 |
Urho Lyytinen |
2003 |
03A229 |
UiTa |
|
50m |
1:19.40 |
1:16.40 |
6 |
Samuel Sainio |
2005 |
05A041 |
UiTa |
|
50m |
1:21.71 |
1:18.71 |
7 |
Konsta Kallio |
2004 |
04A610 |
UiTa |
|
50m |
1:23.91 |
1:20.91 |
8 |
Samu Hatakka |
2003 |
03A451 |
RaUS |
|
25m |
1:24.04 |
1:24.04 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Weeti Virtanen |
2004 |
04B254 |
UKK |
|
50m |
1:17.26 |
1:14.26 |
2 |
Jere Broman |
2002 |
02A116 |
UiTa |
|
50m |
1:15.40 |
1:12.40 |
3 |
Joona Kortteinen |
2003 |
03A195 |
UiTa |
|
50m |
1:14.71 |
1:11.71 |
4 |
Efim Romanov |
2002 |
02B256 |
TaTU |
|
50m |
1:13.81 |
1:10.81 |
5 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
1:14.56 |
1:11.56 |
6 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
02A267 |
UiTa |
|
50m |
1:15.34 |
1:12.34 |
7 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
UiTa |
|
25m |
1:12.82 |
1:12.82 |
8 |
Nooa Lehtoniemi |
2003 |
03A103 |
UKK |
|
50m |
1:17.45 |
1:14.45 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Nyman |
1999 |
99A620 |
VeUS |
|
25m |
1:08.17 |
1:08.17 |
2 |
Jakob Sievers |
2000 |
00A730 |
UiTa |
|
50m |
1:10.19 |
1:07.19 |
3 |
Atte Lindholm |
2001 |
01A874 |
SWIM |
|
50m |
1:08.14 |
1:05.14 |
4 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
92A348 |
Cetus |
|
50m |
1:04.39 |
1:01.39 |
5 |
Roope Ruohtula |
2000 |
00A565 |
JoUS |
|
25m |
1:04.40 |
1:04.40 |
6 |
Juha Hyvärinen |
1998 |
98A057 |
HäUS |
|
25m |
1:05.30 |
1:05.30 |
7 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
1:07.90 |
1:07.90 |
8 |
Pavel Pankratov |
2004 |
04A029 |
TaTU |
|
50m |
1:13.07 |
1:10.07 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
22 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:15 |
|