Ohjelma Øst Junior/senior Langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Senior: Pernille Larsen (1992) 2:10.27 2009-07-31 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 2:11.97 2012-03-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:15.38 | |
2 | 147 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:16.91 | |
3 | 232 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 2:17.03 | |
4 | 400 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:17.70 | |
5 | 243 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 2:17.82 | |
6 | 35 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 2:18.80 | |
7 | 208 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:19.32 | |
8 | 63 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:19.93 | |
9 | 150 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 2:20.87 | |
10 | 25 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:21.20 | |
11 | 130 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:21.59 | |
12 | 210 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:22.92 | |
13 | 244 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:23.67 | |
14 | 71 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:24.37 | |
15 | 245 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:24.70 | |
16 | 183 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 50 m | 2:24.90 | |
17 | 261 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:26.38 | |
18 | 169 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:26.44 | |
19 | 379 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:27.12 | |
20 | 292 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:27.85 | |
21 | 403 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 50 m | 2:27.87 | |
22 | 46 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:28.65 | |
23 | 398 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:28.98 | |
24 | 47 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:29.37 | |
25 | 324 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 2:29.64 | |
26 | 139 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:29.71 | |
27 | 296 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:30.87 | |
28 | 52 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 50 m | 2:31.61 | |
29 | 394 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:32.05 | |
30 | 74 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:33.04 | |
31 | 354 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 50 m | 2:33.11 | |
32 | 246 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:33.46 | |
33 | 181 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:33.65 | |
34 | 222 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:33.89 | |
35 | 109 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:35.08 | |
36 | 373 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:36.03 | |
37 | 337 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:36.81 | |
38 | 355 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 50 m | 2:37.09 | |
39 | 260 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:37.59 | |
40 | 103 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 50 m | 2:37.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 marts 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 23:55 |