Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 40
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:11 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 40, 200m Frisim Herrar B |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
613 |
1 |
Mats Rehn |
2002 |
AW8902 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:18.35 |
361 |
2 |
Linus Olofsson |
2003 |
AL6503 |
S 02 |
|
50m |
2:17.28 |
649 |
3 |
Sondre Solhøy |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:16.88 |
580 |
4 |
Albin Hanson |
2003 |
AM1903 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:15.86 |
359 |
5 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
S 02 |
|
50m |
2:16.41 |
550 |
6 |
Isak Jederström |
2002 |
AD0502 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:17.22 |
440 |
7 |
Peter Hagedorn-Novik |
2002 |
AK2902 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:17.73 |
126 |
8 |
Axel Lindström |
2003 |
AW4503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:18.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
365 |
1 |
Vide Troberg Eskola |
2003 |
AN3303 |
S 02 |
|
25m |
2:14.92 |
358 |
2 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
S 02 |
|
25m |
2:13.98 |
536 |
3 |
Emanuel Tidåsen |
2002 |
AQ3702 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:13.52 |
666 |
4 |
Adam Skare |
2003 |
|
Kolbotn IL |
|
25m |
2:10.60 |
111 |
5 |
Love Mellegård Fastén |
2003 |
AS9503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:12.71 |
109 |
6 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:13.73 |
341 |
7 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:14.71 |
351 |
8 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
S 02 |
|
25m |
2:15.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
354 |
1 |
Felix Wrakén |
2003 |
AB8903 |
S 02 |
|
25m |
2:07.07 |
208 |
2 |
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:06.63 |
423 |
3 |
Erik Klasson |
2003 |
AH1503 |
SK 1970 |
|
25m |
2:04.07 |
534 |
4 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:02.18 |
211 |
5 |
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:02.97 |
442 |
6 |
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:04.59 |
242 |
7 |
Carl Lingström |
2002 |
AN7902 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:07.07 |
539 |
8 |
Alvin Eriksson |
2003 |
AQ3703 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:07.10 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
24 november 2018 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:11 |
|