Ohjelma DM / JDM 2018, Kristianstad
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 39, 400m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 4:17.65 | ||
2 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 4:23.94 | ||
3 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 4:24.07 | ||
4 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 4:24.60 | ||
5 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 50 m | 4:26.46 | ||
6 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 4:27.26 | ||
7 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 4:28.75 | ||
8 | 34 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | 50 m | 4:31.45 | ||
9 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 4:32.36 | ||
10 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 4:32.69 | ||
11 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 4:32.71 | ||
12 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 4:33.65 | ||
13 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 4:37.88 | ||
14 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 4:38.08 | ||
15 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 4:38.19 | ||
16 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 4:39.83 | ||
17 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 4:40.07 | ||
18 | 341 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | 25 m | 4:40.74 | ||
19 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 4:42.08 | ||
20 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:43.02 | ||
21 | 169 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 4:43.73 | ||
22 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 25 m | 4:43.77 | ||
23 | 330 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | 25 m | 4:43.96 | ||
24 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 4:44.15 | ||
25 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 50 m | 4:47.32 | ||
26 | 373 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 4:50.01 | ||
27 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 4:51.88 | ||
28 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 4:52.05 | ||
29 | 112 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | 50 m | 4:52.68 | ||
30 | 20 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | 50 m | 4:53.88 | ||
31 | 357 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 25 m | 4:57.10 | ||
32 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 5:00.36 | ||
33 | 362 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 5:06.46 | ||
34 | 16 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 5:10.06 | ||
35 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 50 m | 5:52.00 | |
36 | 429 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | S7 | 50 m | 6:18.42 | |
37 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |