2018-11-19   06:09:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

14_S
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
128  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  25.79  25.79   
129  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  25.71  26.71   
118  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  27.23  27.23   
55  Lietzén Jesper  2002  ÅSK  02A171  50 m  27.45  27.45   
23  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  27.61  27.61   
174  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  29.00  29.00   
37  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  29.57  29.57   
31  Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  50 m  29.77  29.77   
27  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  30.05  30.05   
10  149  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  31.67  31.67   
11  107  Varonen Jeremia  2004  ÅSK  04A513  50 m  31.83  31.83   
12  212  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  30.94  31.94   
13  217  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  50 m  31.95  31.95   
14  159  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  31.98  31.98   
15  137  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  32.11  32.11   
16  179  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  32.27  32.27   
17  127  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  50 m  32.29  32.29   
18  81  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  32.68  32.68   
19  71  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  33.73  33.73   
20  70  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  50 m  35.17  35.17   
21  46  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  50 m  35.41  35.41   
22  52  Lehtimäki Onni  2006  ÅSK  06A760  50 m  35.44  35.44   
23  57  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  35.59  35.59   
24  34  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  36.04  36.04   
25  115  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  36.11  36.11   
26  241  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  25 m  37.27  38.27   
27  257  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  38.28  38.28   
28  49  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  38.34  38.34   
29  124  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  38.44  38.44   
30  105  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  38.50  38.50   
31  172  Leo Casper  2004  AUi  04A635  50 m  39.58  39.58   
32  189  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  39.65  39.65   
33  222  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  39.79  39.79   
34  50  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  40.24  40.24   
35  56  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  40.79  40.79   
36  256  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  40.93  40.93   
37  173  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  42.09  42.09   
38  25  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  50 m  43.08  43.08   
39  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  44.32  44.32   
40  79  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  25 m  43.96  44.96   
41  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  50 m  45.08  45.08   
42  108  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  50 m  45.34  45.34   
43  223  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  45.95  45.95   
44  60  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  46.27  46.27   
45  148  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  51.77  51.77   
46  12  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  50 m  54.12  54.12   
47  96  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  55.20  55.20   
48  180  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  57.11  57.11   
49  63  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  50 m  1:05.03  1:05.03   
50  26  Kallio Milo  2008  ÅSK  08A375  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner