2019-08-24   06:36:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:04   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (10) 
Erä 1 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Miika Tuominen  2005    UiKaa    25m     
Patrik Reiman  2005  05A098  ÅSK    25m     
Aku Peltonen  2007  07A753  UiKaa    25m     
Eerik Rantanen  2004  04A293  UiKaa    25m     
Max Allén  2005  05A484  ÅSK    25m     
               
               

 
Erä 2 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Otto Rannikko  1999  99A384  ÅSK    25m     
Niklas Honkanen  2008  08A378  ÅSK    25m  1:04.55  1:05.55 
Erik Constable  2008  08A503  AUi    25m  58.81  59.81 
Jerry Takolander  2008  08A307  ÅSK    50m  57.36  57.36 
Wille Vantala  2009  09A203  AUi    25m  56.84  57.84 
Yakob Slama  2005  05B116  ÅSK    50m  1:00.10  1:00.10 
Oliver Rautala  2007  07A782  AUi    25m     
Finn Taylor  2006    AUi    25m     

 
Erä 3 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eino Polari  2006  06A879  AUi    25m  55.81  56.81 
Eliel Lintula  2007  07A564  UiKaa    25m  54.72  55.72 
Niilo Lehtinen  2009  09A085  AUi    50m  53.96  53.96 
Sisu Korpinen  2006  06A993  ÅSK    50m  53.02  53.02 
Marco Lusenius  2007  07A609  AUi    50m  53.41  53.41 
Kristian Raski  2006  06A871  AUi    50m  54.13  54.13 
Ian Gonzalez Caton  2008  08A328  AUi    25m  55.66  56.66 
Urho Lumiainen  2008  08A333  AUi    50m  56.86  56.86 

 
Erä 4 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Max Hyvärinen  2007  07A608  AUi    25m  50.34  51.34 
Frans Sandblom  2006  06A101  ÅSK    50m  50.72  50.72 
Oiva Saarinen  2008  08A339  AUi    25m  49.24  50.24 
Alvar Kankare  2007  07A252  AUi    50m  48.78  48.78 
Eemeli Arnell  2005  05A327  ÅSK    50m  48.90  48.90 
Nikke Laine  2007  07A548  AUi    50m  50.36  50.36 
Amos Korin  2008  08A377  ÅSK    50m  50.74  50.74 
Severi Saario  2008  08A420  Ui-Va    25m  50.95  51.95 

 
Erä 5 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ossi Tikka  2007  07A328  AUi    50m  47.39  47.39 
Kaapo Virtanen  2008  08A295  ÅSK    25m  45.24  46.24 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    50m  44.17  44.17 
Aarni Linderborg  2005  05A268  ÅSK    50m  42.49  42.49 
Romeo Manner  2008  08A104  AUi    50m  43.57  43.57 
Oliver Jokinen  2005  05B022  AUi    50m  44.41  44.41 
Onni Lehtimäki  2006  06A760  ÅSK    25m  45.48  46.48 
Joel Sulonen  2007  07A203  ÅSK    50m  47.66  47.66 

 
Erä 6 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Valdolin  2005  05A284  ÅSK    50m  41.99  41.99 
Tomas Laine  2006  06A077  ÅSK    25m  40.70  41.70 
Jasper Oikarainen  2005  05A276  ÅSK    50m  41.31  41.31 
Sharo Mamandi  2002  02B262  AUi    50m  40.41  40.41 
Eelis Lummaa  2007  07A384  ÅSK    50m  40.68  40.68 
Ivan Kovalchuk  2005  05A878  AUi    50m  41.35  41.35 
Julius Linde  2007  07A322  ÅSK    50m  41.71  41.71 
Nardi Gabriel Orenshtein  2005  05B076  AUi    50m  42.36  42.36 

 
Erä 7 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aaro Puutio  2003  03A834  ÅSK    50m  39.97  39.97 
Luka Laaksonen  2005  05A517  ÅSK    50m  38.73  38.73 
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    50m  38.01  38.01 
Maksim Amosov  2005  05A932  AUi    50m  37.88  37.88 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    50m  37.95  37.95 
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    50m  38.48  38.48 
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  06A235  ÅSK    25m  37.79  38.79 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  40.17  40.17 

 
Erä 8 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    50m  36.35  36.35 
Jaakko Pihlava  2004  04A845  AUi    50m  35.70  35.70 
Jeremia Varonen  2004  04A513  ÅSK    50m  34.80  34.80 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m  33.59  34.59 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    50m  34.59  34.59 
Mikael Hirsiniemi  2004  04A196  AUi    50m  35.42  35.42 
Akira Konttinen  2003  03A546  ÅSK    50m  35.95  35.95 
Joonatan Davie  2006  06A283  AUi    50m  37.61  37.61 

 
Erä 9 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Kinnunen  2004  04A250  ÅSK    50m  33.82  33.82 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    50m  31.46  31.46 
Jesper Lietzén  2002  02A171  ÅSK    25m  29.86  30.86 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  29.07  30.07 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    25m  29.21  30.21 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  30.21  31.21 
Ajjuub Ezzat  2005  05A108  AUi    50m  33.63  33.63 
Juuso Leppänen  2004  04A791  AUi    50m  34.35  34.35 

 
Erä 10 (10) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    50m  29.86  29.86 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    50m  28.65  28.65 
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    50m  27.44  27.44 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    25m  25.70  26.70 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    50m  27.42  27.42 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  26.53  27.53 
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    50m  29.07  29.07 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  28.89  29.89 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner