Program for Hessun Vinstat
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 149 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:25.67 | 2:25.67 | |
2 | 118 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 2:21.30 | 2:26.30 | |
3 | 127 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 05A108 | 50 m | 2:33.19 | 2:33.19 | |
4 | 191 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:43.05 | 2:43.05 | |
5 | 71 | Pakomäki Lauri-pekka | 2006 | ÅSK | 06A235 | 50 m | 2:46.66 | 2:46.66 | |
6 | 57 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 50 m | 2:52.56 | 2:52.56 | |
7 | 159 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 2:48.87 | 2:53.87 | |
8 | 240 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 04A293 | 50 m | 2:54.73 | 2:54.73 | |
9 | 189 | Palmu Einari | 2004 | AUi | 04A395 | 50 m | 2:55.49 | 2:55.49 | |
10 | 179 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 50 m | 2:57.17 | 2:57.17 | |
11 | 115 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 2:57.53 | 2:57.53 | |
12 | 105 | Valdolin Veeti | 2005 | ÅSK | 05A284 | 50 m | 2:58.33 | 2:58.33 | |
13 | 124 | Davie Joonatan | 2006 | AUi | 06A283 | 50 m | 2:59.17 | 2:59.17 | |
14 | 217 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 50 m | 2:59.20 | 2:59.20 | |
15 | 52 | Lehtimäki Onni | 2006 | ÅSK | 06A760 | 50 m | 3:07.60 | 3:07.60 | |
16 | 254 | Mukkulainen Alex | 2006 | AUi | 06A534 | 50 m | 3:07.79 | 3:07.79 | |
17 | 79 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 3:04.02 | 3:09.02 | |
18 | 241 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 04A120 | 50 m | 3:09.11 | 3:09.11 | |
19 | 256 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 50 m | 3:10.77 | 3:10.77 | |
20 | 257 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 3:14.00 | 3:14.00 | |
21 | 8 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 3:15.11 | 3:15.11 | |
22 | 56 | Linde Julius | 2007 | ÅSK | 07A322 | 50 m | 3:17.08 | 3:17.08 | |
23 | 222 | Yli-Salomäki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 3:17.98 | 3:17.98 | |
24 | 50 | Laine Tomas | 2006 | ÅSK | 06A077 | 50 m | 3:19.02 | 3:19.02 | |
25 | 60 | Lummaa Eelis | 2007 | ÅSK | 07A384 | 50 m | 3:19.78 | 3:19.78 | |
26 | 25 | Kainonen Kasper | 2005 | ÅSK | 05A680 | 50 m | 3:20.00 | 3:20.00 | |
27 | 6 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 25 m | 3:18.41 | 3:23.41 | |
28 | 223 | Yli-Salomäki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 3:33.65 | 3:33.65 | |
29 | 87 | Sandblom Frans | 2006 | ÅSK | 06A101 | 25 m | 3:29.83 | 3:34.83 | |
30 | 12 | Edelman Christian | 2007 | ÅSK | 07A367 | 50 m | 3:58.49 | 3:58.49 | |
31 | 58 | Linderborg Ilari | 2006 | ÅSK | 06A532 | 50 m | 4:05.70 | 4:05.70 | |
32 | 106 | Varonen Eemeli | 2009 | ÅSK | 09A038 | 50 m | 4:06.38 | 4:06.38 | |
33 | 96 | Sulonen Joel | 2007 | ÅSK | 07A203 | 50 m | 4:08.57 | 4:08.57 | |
34 | 63 | Mamandi Kevin | 2007 | ÅSK | 07A428 | 25 m | |||
35 | 128 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | |||
36 | 129 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 14 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti | Tulostusaika | 19:45 |