2018-09-18   17:42:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

10_S
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
149  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  2:25.67  2:25.67   
118  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  2:21.30  2:26.30   
127  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  50 m  2:33.19  2:33.19   
191  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  2:43.05  2:43.05   
71  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  2:46.66  2:46.66   
57  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  2:52.56  2:52.56   
159  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  2:48.87  2:53.87   
240  Rantanen Eerik  2004  UiKaa  04A293  50 m  2:54.73  2:54.73   
189  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  2:55.49  2:55.49   
10  179  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  2:57.17  2:57.17   
11  115  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  2:57.53  2:57.53   
12  105  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  2:58.33  2:58.33   
13  124  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  2:59.17  2:59.17   
14  217  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  50 m  2:59.20  2:59.20   
15  52  Lehtimäki Onni  2006  ÅSK  06A760  50 m  3:07.60  3:07.60   
16  254  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  50 m  3:07.79  3:07.79   
17  79  Reiman Patrik  2005  ÅSK  05A098  25 m  3:04.02  3:09.02   
18  241  Rauhala Rasmus  2004  UiKaa  04A120  50 m  3:09.11  3:09.11   
19  256  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  3:10.77  3:10.77   
20  257  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  3:14.00  3:14.00   
21  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  3:15.11  3:15.11   
22  56  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  3:17.08  3:17.08   
23  222  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  3:17.98  3:17.98   
24  50  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  3:19.02  3:19.02   
25  60  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  3:19.78  3:19.78   
26  25  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  50 m  3:20.00  3:20.00   
27  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  3:18.41  3:23.41   
28  223  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  3:33.65  3:33.65   
29  87  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  3:29.83  3:34.83   
30  12  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  50 m  3:58.49  3:58.49   
31  58  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  50 m  4:05.70  4:05.70   
32  106  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  50 m  4:06.38  4:06.38   
33  96  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  4:08.57  4:08.57   
34  63  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  25 m       
35  128  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m       
36  129  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner