2018-12-16   14:51:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  10:05   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 13, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mona Järveläinen  2007  07A629  UiKaa    25m     
Tiia Mattila  2008  08A105  Ui-Va    50m  1:01.55  1:01.55 
Emilie Sjösten  2008  08A074  AUi    50m  57.18  57.18 
Amanda Ruusuvaara  2008  08A071  UiKaa    50m  56.78  56.78 
Maija Grönholm  2006  06A743  AUi    25m  56.06  57.06 
Emilia Inkeroinen  2009  09A052  KoU    50m  57.86  57.86 
Michelle Virta  2006  06A979  UiKaa    25m     
Elsa Constable  2009  09A141  AUi    25m     

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mandi Hämäläinen  2006  06A875  UiKaa    25m  54.50  55.50 
Saara Pakomäki  2008  08A225  ÅSK    50m  48.57  48.57 
Sofia Danska  2009  09A016  UiKaa    25m  47.31  48.31 
Nella Imponen  2007  07A517  AUi    50m  47.11  47.11 
Iina Salmivaara  2006  06A731  ÅSK    50m  47.89  47.89 
Elina Toivonen  2006  06A602  AUi    50m  48.45  48.45 
Rahma Ezzat  2007  07A315  AUi    25m  49.62  50.62 
Veera Knuutila  2008  08A346  AUi    50m  55.91  55.91 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Kajonen  2005  05A833  AUi    50m  46.56  46.56 
Miisa Järvinen  2007  07A468  AUi    50m  45.50  45.50 
Viivi Laiho  2005  05B007  AUi    25m  44.29  45.29 
Mia Karolina Müürsepp  2006  06A436  AUi    50m  44.88  44.88 
Amanda Vuori  2007  07A289  ÅSK    50m  45.25  45.25 
Nanna Kotkatvuori  2006  06A920  UiKaa    25m  44.40  45.40 
Emilia Pirttijärvi  2000  00B303  AUi    50m  45.89  45.89 
Emma Haapanen  2006  06A249  AUi    50m  46.57  46.57 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mea Alho  2006  06A256  ÅSK    50m  44.40  44.40 
Nella Hyvärinen  2004  04B245  AUi    50m  43.94  43.94 
Inka Nirkkonen  2004  04B260  AUi    25m  41.65  42.65 
Jasmiina Laitinen  2008  08A100  AUi    50m  42.20  42.20 
Noora Ketola  2003  03B235  AUi    25m  41.51  42.51 
Agnes Ruusumo  2007  07A278  ÅSK    50m  42.92  42.92 
Tilda Saine  2006  06A291  ÅSK    25m  42.96  43.96 
Emilia Tähkänen  2007  07A206  Ui-Va    50m  44.60  44.60 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Valdolin  2007  07A285  ÅSK    50m  41.88  41.88 
Naomi Leo  2007  07A306  ÅSK    50m  41.73  41.73 
Milla Järvenpää  2004  04A246  UiKaa    25m  40.29  41.29 
Ronja Vilska  2006  06A239  AUi    50m  40.73  40.73 
Venla Ristimäki  2004  04B221  LUS    50m  40.84  40.84 
Aino Suomalainen  2007  07A281  AUi    50m  41.39  41.39 
Veera Ele  2006  06A310  AUi    50m  41.86  41.86 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  41.88  41.88 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Kinnunen  2002  02B267  AUi    25m  39.51  40.51 
Emma Nieminen  2005  05A269  AUi    50m  39.73  39.73 
Tilda Aaltonen  2006  06A311  ÅSK    50m  39.30  39.30 
Aino Laine  2007  07A013  ÅSK    50m  38.96  38.96 
Celina Sandell  2005  05A630  ÅSK    50m  39.06  39.06 
Aino Haarala  2001  01A877  UiKaa    25m  38.65  39.65 
Erin Gonzalez Catķn  2005  05A579  AUi    25m  38.75  39.75 
Ulla Haarala  2004  04A086  UiKaa    50m  40.56  40.56 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Wilma Turpeinen  2006  06A089  ÅSK    50m  38.36  38.36 
Linnea Koski  2007  07A075  AUi    50m  38.19  38.19 
Kaisla Korvonen  2006  06A473  ÅSK    50m  37.66  37.66 
Kristina Grimbaum  2005  05A266  ÅSK    50m  37.29  37.29 
My Laverman  2004  04A557  ÅSK    50m  37.44  37.44 
Iida Vartiainen  2006  06A559  AUi    50m  38.00  38.00 
Linnea Ström  2003  03A142  UiKaa    50m  38.33  38.33 
Aino Lehtinen  2005  05B147  AUi    50m  38.78  38.78 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mirella Sauhula  2006  06A551  AUi    50m  36.37  36.37 
Katariina Niemi  2002  02A179  ÅSK    50m  35.51  35.51 
Ella Alanko  2003  03A643  AUi    50m  35.32  35.32 
Maura Bergström  2005  05A338  ÅSK    50m  34.69  34.69 
Kerttu Taponen  2005  05A538  AUi    50m  35.23  35.23 
Anni Hyttinen  2004  04A194  AUi    50m  35.33  35.33 
Ella Suominen  2005  05A308  ÅSK    50m  36.31  36.31 
Greta Kandolin  2003  03A616  AUi    25m  35.54  36.54 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matilda Laitinen  2004  04A243  AUi    50m  34.56  34.56 
Minttu Kiili  2005  05A306  ÅSK    50m  34.14  34.14 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    50m  33.86  33.86 
Ella Nihtilä  2004  04A237  ÅSK    50m  33.51  33.51 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    50m  33.75  33.75 
Kukka Kangas  2005  05A254  ÅSK    50m  33.91  33.91 
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    50m  34.44  34.44 
Daniela Degenhardt  2003  03A442  ÅSK    50m  34.62  34.62 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    50m  33.33  33.33 
Iris Hanski  2003  03A234  ÅSK    50m  32.33  32.33 
Hilda Helo  2003  03A483  ÅSK    50m  32.01  32.01 
Lilli Kulpakko  2005  05A070  AUi    50m  31.61  31.61 
Aino Rantala  2004  04A204  ÅSK    50m  31.90  31.90 
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  31.29  32.29 
Julianna Kurkela  2005  05A215  ÅSK    50m  33.19  33.19 
Fiona Laakso  2005  05A262  ÅSK    50m  33.51  33.51 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    50m  31.42  31.42 
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    50m  31.18  31.18 
Siiri Konkka  2004  04A103  ÅSK    50m  30.38  30.38 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  29.99  29.99 
Julia Koivisto  2002  02A092  AUi    50m  30.32  30.32 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    50m  30.82  30.82 
Oona Sirkiä  2004  04A596  ÅSK    50m  31.28  31.28 
Sonila Selimi  2005  05A278  ÅSK    50m  31.57  31.57 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  10:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner