Ohjelma Hessun Vinstat
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Hessun Vinstat |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:04 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
01A613 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
02A249 |
AUi |
|
25m |
|
|
5 |
Kevin Mamandi |
2007 |
07A428 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemeli Varonen |
2009 |
09A038 |
ÅSK |
|
50m |
4:06.38 |
4:06.38 |
2 |
Christian Edelman |
2007 |
07A367 |
ÅSK |
|
50m |
3:58.49 |
3:58.49 |
3 |
Max Yli-Salomäki |
2006 |
06A459 |
AUi |
|
50m |
3:33.65 |
3:33.65 |
4 |
Eelis Lummaa |
2007 |
07A384 |
ÅSK |
|
50m |
3:19.78 |
3:19.78 |
5 |
Max Allén |
2005 |
05A484 |
ÅSK |
|
25m |
3:18.41 |
3:23.41 |
6 |
Frans Sandblom |
2006 |
06A101 |
ÅSK |
|
25m |
3:29.83 |
3:34.83 |
7 |
Ilari Linderborg |
2006 |
06A532 |
ÅSK |
|
50m |
4:05.70 |
4:05.70 |
8 |
Joel Sulonen |
2007 |
07A203 |
ÅSK |
|
50m |
4:08.57 |
4:08.57 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alex Yli-Salomäki |
2006 |
06A458 |
AUi |
|
50m |
3:17.98 |
3:17.98 |
2 |
Eemeli Arnell |
2005 |
05A327 |
ÅSK |
|
50m |
3:15.11 |
3:15.11 |
3 |
Nardi Gabriel Orenshtein |
2005 |
05B076 |
AUi |
|
50m |
3:10.77 |
3:10.77 |
4 |
Patrik Reiman |
2005 |
05A098 |
ÅSK |
|
25m |
3:04.02 |
3:09.02 |
5 |
Rasmus Rauhala |
2004 |
04A120 |
UiKaa |
|
50m |
3:09.11 |
3:09.11 |
6 |
Ivan Kovalchuk |
2005 |
05A878 |
AUi |
|
50m |
3:14.00 |
3:14.00 |
7 |
Julius Linde |
2007 |
07A322 |
ÅSK |
|
50m |
3:17.08 |
3:17.08 |
8 |
Tomas Laine |
2006 |
06A077 |
ÅSK |
|
50m |
3:19.02 |
3:19.02 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Lehtimäki |
2006 |
06A760 |
ÅSK |
|
50m |
3:07.60 |
3:07.60 |
2 |
Joonatan Davie |
2006 |
06A283 |
AUi |
|
50m |
2:59.17 |
2:59.17 |
3 |
Maksim Amosov |
2005 |
05A932 |
AUi |
|
50m |
2:57.53 |
2:57.53 |
4 |
Einari Palmu |
2004 |
04A395 |
AUi |
|
50m |
2:55.49 |
2:55.49 |
5 |
Sharo Mamandi |
2002 |
02B262 |
AUi |
|
50m |
2:57.17 |
2:57.17 |
6 |
Veeti Valdolin |
2005 |
05A284 |
ÅSK |
|
50m |
2:58.33 |
2:58.33 |
7 |
Niko Viitala |
2003 |
03A518 |
AUi |
|
50m |
2:59.20 |
2:59.20 |
8 |
Alex Mukkulainen |
2006 |
06A534 |
AUi |
|
50m |
3:07.79 |
3:07.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roni Koskinen |
2003 |
03A450 |
AUi |
|
25m |
2:48.87 |
2:53.87 |
2 |
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
06A235 |
ÅSK |
|
50m |
2:46.66 |
2:46.66 |
3 |
Ajjuub Ezzat |
2005 |
05A108 |
AUi |
|
50m |
2:33.19 |
2:33.19 |
4 |
Eemil Kankare |
2003 |
03A474 |
AUi |
|
50m |
2:25.67 |
2:25.67 |
5 |
Oskari Arvo |
2002 |
02A525 |
AUi |
|
25m |
2:21.30 |
2:26.30 |
6 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
04A845 |
AUi |
|
50m |
2:43.05 |
2:43.05 |
7 |
Aarni Linderborg |
2005 |
05A268 |
ÅSK |
|
50m |
2:52.56 |
2:52.56 |
8 |
Eerik Rantanen |
2004 |
04A293 |
UiKaa |
|
50m |
2:54.73 |
2:54.73 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
15 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
10:04 |
|