Program for Sigma Speed Stævne 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Søndag
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Højberg Asta | 2005 | BIRKERØD | 0546AB | 25 m | 33.86 | |
2 | 72 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 25 m | 34.77 | |
3 | 62 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 35.33 | |
4 | 256 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 35.54 | |
5 | 66 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 35.74 | |
6 | 255 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 37.05 | |
7 | 240 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 37.33 | |
8 | 92 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 37.48 | |
9 | 40 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 38.24 | |
10 | 76 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 38.40 | |
11 | 266 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 38.40 | |
12 | 273 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 38.43 | |
13 | 272 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 39.07 | |
14 | 187 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 39.19 | |
15 | 60 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 39.37 | |
16 | 49 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 39.61 | |
17 | 33 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 40.87 | |
18 | 56 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 41.22 | |
19 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 41.41 | |
20 | 44 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 41.55 | |
21 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 41.78 | |
22 | 181 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 41.87 | |
23 | 197 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 42.18 | |
24 | 127 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 42.61 | |
25 | 279 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 42.97 | |
26 | 206 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 43.10 | |
27 | 212 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 43.47 | |
28 | 205 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 43.72 | |
29 | 210 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 44.78 | |
30 | 213 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 44.83 | |
31 | 201 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 45.50 | |
32 | 161 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 45.54 | |
33 | 107 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 46.20 | |
34 | 99 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 47.29 | |
35 | 80 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 47.47 | |
36 | 126 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 47.47 | |
37 | 167 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 47.68 | |
38 | 137 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 48.27 | |
39 | 202 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 48.27 | |
40 | 158 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 48.74 | |
41 | 160 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 48.80 | |
42 | 151 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 49.46 | |
43 | 63 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 50.51 | |
44 | 159 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 51.09 | |
45 | 74 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 51.31 | |
46 | 130 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 51.63 | |
47 | 68 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 52.47 | |
48 | 77 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 52.97 | |
49 | 102 | Andersen Anika Rosen | 2007 | ORIENT | 25 m | 52.97 | ||
50 | 79 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 53.03 | |
51 | 82 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 54.71 | |
52 | 52 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 54.72 | |
53 | 41 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 55.24 | |
54 | 138 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 58.06 | |
55 | 22 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 59.39 | |
56 | 214 | Vanell Klara | 2007 | BIRKERØD | 50 m | 59.87 | ||
57 | 19 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:01.28 | |
58 | 157 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:02.56 | |
59 | 234 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:03.07 | |
60 | 132 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 25 m | |||
61 | 146 | louardi Lina | 2009 | KVIK | 25 m | |||
62 | 152 | Mouritzen Mille | 2009 | KVIK | 25 m | |||
63 | 171 | Ødum Julia Esbendottir | 2009 | KVIK | 25 m | |||
64 | 172 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | |||
65 | 225 | Jensen Petra | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 06 oktober 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 08:19 |