Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
3 |
|
Alva Zander |
2006 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Whilda Göransson |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
5 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Elsa Samuelsson |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
3 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
1:46.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
4 |
|
Tyra Törnqvist |
2006 |
TÄBY SIM |
1:42.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Selma Sjödin |
2006 |
TUREBERG |
1:44.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
6 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
VÄSBY SS |
1:52.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Alice Hell |
2006 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
1 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
SALTSJÖB |
1:35.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
TÄBY SIM |
1:34.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
|
Ellie Söderholm |
2005 |
TÄBY SIM |
1:33.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Ida Lindqvist |
2005 |
TÄBY SIM |
1:31.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
1:32.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
TUREBERG |
1:34.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:34.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Ida Söderlund |
2006 |
TUREBERG |
1:30.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Ella Faleij |
2003 |
TUREBERG |
1:30.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
DANDERYD |
1:29.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Jade Hansson |
2005 |
TUREBERG |
1:28.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:29.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
6 |
|
Alva Karén |
2005 |
SALTSJÖB |
1:30.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
7 |
|
Deniz Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
1:30.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:28.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Emilia Teglöf |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:25.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Moa Berg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:25.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
1:22.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
5 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
TUREBERG |
1:23.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Maria Krejci |
2006 |
TUREBERG |
1:25.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
7 |
|
Julia Liu |
2004 |
TUREBERG |
1:25.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100 m ryggsim fl A, B |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
SALTSJÖB |
1:22.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
1:20.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
1:18.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
4 |
|
Elvira Flores |
2006 |
SKK |
1:13.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
1:13.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
6 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
1:18.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|