Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 m medley po A, B |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
115 |
|
Marcus Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AC4905 |
25m |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Isac Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AE6903 |
25m |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Valentino Vrbanus |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AG9106 |
25m |
1:11.44 |
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Niclas Ruimeng Li |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AE0704 |
25m |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Filip Westlund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AL9703 |
25m |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Elton Söderberg |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AH0306 |
25m |
1:18.56 |
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Albin Argelius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AN1105 |
25m |
1:20.49 |
|
|
|
|
|
8 |
278 |
|
Axel Hallenborg |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2004 |
AO5504 |
25m |
1:20.89 |
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM2706 |
25m |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Gustav Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE3505 |
25m |
1:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Henrik Larsson |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
1:23.85 |
|
|
|
2006 |
AF4106 |
|
12 |
112 |
|
Alexander Arnö |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
1:25.20 |
|
|
|
2005 |
AB5505 |
|
13 |
34 |
|
Jonas Harju |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:25.99 |
|
|
|
2005 |
AH8905 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
33 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
25m |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
16 |
29 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
25m |
1:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
William Martin-Lamm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
1:33.29 |
|
|
|
2006 |
AJ5506 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
223 |
|
Kevin Lenstad |
Täby Sim |
2005 |
AU3905 |
25m |
1:36.43 |
|
|
|
|
|
20 |
225 |
|
Alexandros Ladis |
Täby Sim |
2005 |
AV0505 |
25m |
1:36.81 |
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AG2306 |
25m |
1:37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
218 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
1:37.48 |
|
|
|
|
|
23 |
120 |
|
Vincent Wettergren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AG9905 |
25m |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
24 |
77 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
25m |
1:43.64 |
|
|
|
|
|
25 |
119 |
|
Axel Mickelsson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AC4506 |
25m |
1:51.04 |
|
|
|
|
|
26 |
235 |
|
Stanislav Shabaltas |
Täby Sim |
2005 |
AV0705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
14 |
|
Ricardo Daniel Kosiec-Gomez |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2005 |
AN8705 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:30:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|