2021-01-19   02:40:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Rema 1000 Cup Horsens - indledende

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

5_S
Løb 5, 200m Brystsvømning Herrer 
 
Sponsor: HusetNo10 
Årg. 2001-2002: Viktor Bull Kramer (2000) 2:21.23 
Årg. 2003-2004: Magnus V. Ancker (2001) 2:33.45 
Årg. 2005-2006: Elias Marius Elsgaard (2004) 2:33.61 
Årg. 2007-2019: Malthe Elkjær (2003) 3:19.63 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
741  Kramer Viktor Bull  2000  HORSENS  0079AF  25 m  2:19.30   
727  Hansen Nicklas Steen  1999  HORSENS  9905AI  25 m  2:21.52   
358  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  2:21.73   
717  Gelmark-Sørensen Krestian  2001  HORSENS  0111AR  25 m  2:24.26   
739  Koch Christian  1998  HORSENS  9841AU  25 m  2:24.81   
613  Kragh Emil  2001  VEJLE  0197AL  25 m  2:26.16   
571  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  2:27.63   
363  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m  2:30.35   
604  Juul Jakob  2000  VEJLE  0015AK  25 m  2:30.98   
10  808  Larsen Jeppe Seelig  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  2:32.39   
11  572  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  2:32.62   
12  762  Pedersen Valdemar D.  2002  HORSENS  0287AM  25 m  2:34.46   
13  734  Johannesen Christian  2003  HORSENS  0343AH  25 m  2:37.32   
14  493  Langsted Oliver Phil  1999  RINGE  9925AO  25 m  2:37.64   
15  482  Desmareth Kristoffer  2000  RINGE  0049AC  25 m  2:40.35   
16  568  Ellekjær Lauritz Baad  2003  VEJLE  0323AG  25 m  2:40.46   
17  633  Nguyen Kim Doan  2003  VEJLE  0381AH  25 m  2:45.00   
18  462  Jürgensen Sander Møller  2004  ODDER  0461AB  25 m  2:47.55   
19  417  Frederiksen Lasse Skyt  2002  KOLDING  0249AL  25 m  2:54.46   
20  393  Dreschler Mads  2005  HOLSTEBRO  0561AH  25 m  2:55.48   
21  487  Hertzog Luca  2005  RINGE  0569AB  25 m  3:12.35   
22  522  Petersen Kasper  2006  SKANDERBOR  0625AC  25 m  3:16.19   
23  531  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  3:19.91   
24  772  Schultz Mads Berthold  2005  HORSENS  0543AJ  25 m  3:22.53   
25  669  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  25 m  3:24.51   
26  685  Graul Søren  2007  SALZGITTER    25 m  3:25.89   
27  567  Elkjær Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  25 m  3:29.19   
28  617  Lassen Andreas Lang  2007  VEJLE  0779AB  25 m  3:58.70   
29  610  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  4:01.78   
30  716  Franow Jannick  2006  HORSENS  0687AG  25 m  4:06.83   
31  505  Rasmussen Lucas Dyrelund  2007  RINGE  0773AB  25 m     
32  551  Bjerre Hektor  2008  VEJLE  0887AE  25 m     
33  559  Christensen Mikkel Bro  2007  VEJLE  0799AI  25 m     
34  569  Elsborg Frederik Rau  2005  VEJLE  0565AP  25 m     
35  605  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m     
36  608  Klinkby Frederik  2007  VEJLE  0789AI  25 m     
37  639  Padovan-Özdemir Antun  2007  VEJLE  0741AL  25 m     
38  662  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  20 september 2018 
Licens til Horsens Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  20:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark