Startliste for Novo Nordisk Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 932 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 4:30.06 | |
2 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 4:41.50 | |
3 | 1049 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 25 m | 4:45.45 | |
4 | 1058 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 25 m | 4:45.91 | |
5 | 523 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 25 m | 4:47.43 | |
6 | 931 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 4:50.46 | |
7 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 4:50.65 | |
8 | 851 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 4:51.59 | |
9 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 4:55.00 | |
10 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 4:56.50 | |
11 | 553 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 4:56.61 | |
12 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 5:01.39 | |
13 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 5:05.30 | |
14 | 936 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 5:05.39 | |
15 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 5:08.71 | |
16 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 5:11.22 | |
17 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 5:12.00 | |
18 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 5:12.81 | |
19 | 549 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 5:13.86 | RES |
20 | 949 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 5:14.63 | RES |
21 | 730 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 5:15.00 | RES |
22 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 5:15.36 | RES |
23 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 5:15.95 | RES |
24 | 1051 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 25 m | 5:18.46 | RES |
25 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 5:22.18 | RES |
26 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 5:23.06 | RES |
27 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 5:24.63 | RES |
28 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 5:24.65 | RES |
29 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:26.85 | RES |
30 | 738 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 50 m | 5:27.62 | RES |
31 | 1005 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 5:28.13 | RES |
32 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 5:30.00 | RES |
33 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 5:30.00 | RES |
34 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 5:36.66 | RES |
35 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 5:39.74 | RES |
36 | 720 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 5:42.55 | RES |
37 | 809 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 5:42.69 | RES |
38 | 816 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 5:45.00 | RES |
39 | 1152 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 5:45.80 | RES |
40 | 1044 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 25 m | 5:46.90 | RES |
41 | 1062 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 5:53.86 | RES |
42 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 6:02.62 | RES |
43 | 1046 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 6:06.09 | RES |
44 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 6:17.47 | RES |
45 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 6:20.00 | RES | |
46 | 865 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 25 m | 6:31.61 | RES |
47 | 894 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 6:34.65 | RES |
48 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 7:10.78 | RES |
49 | 818 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 7:14.50 | RES |
50 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 7:31.97 | RES |
51 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | RES | |
52 | 876 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 25 m | 4:08.32 | |
2 | 879 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 4:12.49 | |
3 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 25 m | 4:14.30 | |
4 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 4:24.97 | |
5 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 4:26.97 | |
6 | 1053 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 4:29.70 | |
7 | 1052 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 4:31.50 | |
8 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:31.86 | |
9 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 4:32.55 | |
10 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 4:38.61 | |
11 | 746 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 4:38.84 | |
12 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 4:42.57 | |
13 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 4:44.09 | |
14 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 4:45.97 | |
15 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 4:46.82 | |
16 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 4:47.29 | |
17 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 4:48.78 | |
18 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 4:49.56 | |
19 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 4:50.76 | RES |
20 | 1084 | Nielsen Philip | 1991 | VÆRLØSE | 9161AD | 25 m | 4:51.97 | RES |
21 | 1056 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 4:54.61 | RES |
22 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 4:58.00 | RES |
23 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 4:58.98 | RES |
24 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 4:59.45 | RES |
25 | 829 | Bonde Thomas Lønstrup | 1995 | HØRSHOLM | 9539AE | 25 m | 5:02.21 | RES |
26 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 5:05.75 | RES |
27 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 5:06.40 | RES |
28 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 5:07.82 | RES |
29 | 1072 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 25 m | 5:15.05 | RES |
30 | 802 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 5:15.80 | RES |
31 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 5:17.52 | RES |
32 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 5:17.53 | RES |
33 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 5:19.09 | RES |
34 | 1028 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 25 m | 5:21.19 | RES |
35 | 719 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 5:30.00 | RES |
36 | 1140 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 5:30.52 | RES |
37 | 736 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 5:31.41 | RES |
38 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 5:32.32 | RES |
39 | 544 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 5:35.11 | RES |
40 | 1119 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 5:40.31 | RES |
41 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 5:41.83 | RES |
42 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 5:43.22 | RES |
43 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 6:03.59 | RES |
44 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 6:04.00 | RES | |
45 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 50 m | 6:04.31 | RES |
46 | 560 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 6:08.36 | RES |
47 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 6:10.00 | RES |
48 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 6:10.00 | RES | |
49 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 6:30.00 | RES |
50 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 6:35.00 | RES |
51 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 6:45.00 | RES | |
52 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 6:50.00 | RES | |
53 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 6:50.00 | RES |
54 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 7:12.56 | RES |
55 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 7:31.14 | RES |
56 | 872 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | RES | |
57 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | RES | |
58 | 915 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | RES | |
59 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | RES | |
60 | 767 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 25 m | RES | |
61 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 25 m | RES | |
62 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | RES | |
63 | 1130 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | RES | |
64 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | RES | |
65 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | RES | |
66 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 825 | Zachariasen Julie | 1991 | HELSINGØR | 9124AH | 25 m | 1:16.17 | |
2 | 929 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON B | 9378AR | 25 m | 1:17.38 | |
3 | 528 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 25 m | 1:18.38 | |
4 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 1:21.38 | |
5 | 1007 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:22.35 | |
6 | 773 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 1:22.50 | |
7 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 1:22.73 | |
8 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 1:23.00 | |
9 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 1:23.43 | |
10 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 1:24.36 | |
11 | 777 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:24.46 | |
12 | 999 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 1:24.48 | |
13 | 753 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 1:25.21 | |
14 | 924 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:25.32 | |
15 | 786 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:25.39 | |
16 | 1063 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:25.45 | |
17 | 520 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 25 m | 1:25.70 | |
18 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:26.10 | |
19 | 824 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 1:26.41 | |
20 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 1:26.83 | |
21 | 977 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:27.19 | |
22 | 521 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | FARUM | 9044AA | 50 m | 1:27.26 | |
23 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 1:27.34 | |
24 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:27.49 | |
25 | 947 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 1:27.57 | |
26 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:27.60 | |
27 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:28.18 | |
28 | 1123 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 25 m | 1:28.32 | |
29 | 834 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 1:28.43 | |
30 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 1:28.70 | |
31 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:28.96 | |
32 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:29.02 | |
33 | 885 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 1:29.42 | |
34 | 714 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:29.73 | |
35 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:29.93 | |
36 | 1001 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 25 m | 1:30.12 | |
37 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 1:30.44 | |
38 | 961 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 1:30.46 | |
39 | 764 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 25 m | 1:30.54 | |
40 | 1000 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:31.87 | |
41 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 50 m | 1:32.53 | |
42 | 913 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 1:33.27 | |
43 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 1:33.38 | |
44 | 936 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:33.95 | |
45 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:34.27 | |
46 | 601 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 1:34.44 | |
47 | 707 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:34.94 | |
48 | 888 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:35.42 | |
49 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 1:35.83 | |
50 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 1:35.98 | |
51 | 989 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:36.18 | |
52 | 756 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 25 m | 1:37.03 | |
53 | 844 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:39.70 | |
54 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 1:41.61 | |
55 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 1:43.09 | |
56 | 759 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:43.41 | |
57 | 781 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:44.41 | |
58 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:45.05 | |
59 | 734 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:46.00 | |
60 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:46.72 | |
61 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:48.47 | |
62 | 594 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 25 m | 1:49.00 | |
63 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:49.98 | |
64 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:50.52 | |
65 | 732 | Abrahamsen Kristine | 1999 | FR.SUND | 9944AH | 25 m | 1:51.78 | |
66 | 1133 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:53.63 | |
67 | 754 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 25 m | 1:55.20 | |
68 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 1:55.60 | |
69 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 1:58.70 | |
70 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:59.34 | |
71 | 1068 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 25 m | 2:00.00 | |
72 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 2:00.89 | |
73 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 2:04.24 | |
74 | 1126 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 2:05.18 | |
75 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 2:06.42 | |
76 | 903 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 2:07.27 | |
77 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:07.27 | |
78 | 817 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:07.48 | |
79 | 887 | Jensen Mathilde Bang | 1995 | STT | 9554AS | 25 m | 2:08.30 | |
80 | 1034 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:12.75 | |
81 | 909 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 2:17.89 | |
82 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | 2:32.05 | |
83 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | ||
84 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
85 | 731 | Weinell Marie | 1998 | BIRKERØD | 9872AJ | 25 m | ||
86 | 700 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
87 | 1185 | Jensen Liv | 2001 | HILLERØD | 0128AB | 25 m | ||
88 | 704 | Davies Molly E. Stevelt | 2000 | BIRKERØD | 0018AE | 25 m | ||
89 | 910 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | ||
90 | 1176 | Gerlach Katrine | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
91 | 721 | Ronneberg Olivia | 1999 | BIRKERØD | 9954AI | 25 m | ||
92 | 1150 | Clemensen Sandra | 1999 | HØRSHOLM | 9932AO | 25 m | ||
93 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 1:04.90 | |
2 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 1:04.92 | |
3 | 842 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 1:09.14 | |
4 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 1:11.35 | |
5 | 995 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 1:12.12 | |
6 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 1:13.36 | |
7 | 580 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 25 m | 1:14.36 | |
8 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:14.84 | |
9 | 1048 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 1:15.37 | |
10 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 1:15.78 | |
11 | 962 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:15.86 | |
12 | 964 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:16.68 | |
13 | 782 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 1:16.80 | |
14 | 577 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:17.31 | |
15 | 812 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:17.74 | |
16 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 1:18.22 | |
17 | 937 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:19.39 | |
18 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:19.54 | |
19 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:20.32 | |
20 | 1030 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 1:20.39 | |
21 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:20.42 | |
22 | 518 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 25 m | 1:20.52 | |
23 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:21.07 | |
24 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 1:22.23 | |
25 | 546 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 1:22.91 | |
26 | 810 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:23.69 | |
27 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:24.42 | |
28 | 968 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:24.93 | |
29 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:25.46 | |
30 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 1:26.33 | |
31 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:26.69 | |
32 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:26.80 | |
33 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 1:27.54 | |
34 | 595 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:27.91 | |
35 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 1:28.32 | |
36 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 1:30.14 | |
37 | 1050 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 25 m | 1:30.50 | |
38 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 1:30.54 | |
39 | 603 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:30.92 | |
40 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 1:31.44 | |
41 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | 1:31.66 | |
42 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 1:33.01 | |
43 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:33.47 | |
44 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 1:35.87 | |
45 | 712 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:40.68 | |
46 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:41.04 | |
47 | 1086 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 1:41.78 | |
48 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 1:44.05 | |
49 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:45.40 | |
50 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 1:46.18 | |
51 | 556 | Danielsen Frederik | 1995 | FARUM | 9551AP | 25 m | 1:46.94 | |
52 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:47.15 | |
53 | 723 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:47.58 | |
54 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 1:50.00 | ||
55 | 884 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | 1:50.89 | |
56 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 1:51.17 | |
57 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | 1:51.32 | |
58 | 897 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:53.54 | |
59 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:58.34 | |
60 | 862 | Wolsing Anders | 1999 | HØRSHOLM | 9933AC | 50 m | 1:58.54 | |
61 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:59.89 | |
62 | 1087 | Schwaab Johannes | 1994 | VÆRLØSE | 25 m | 2:00.00 | ||
63 | 819 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 2:00.00 | |
64 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 2:00.44 | |
65 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | 2:02.60 | |
66 | 1082 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 2:03.31 | |
67 | 1079 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 2:04.72 | |
68 | 1074 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 25 m | 2:08.02 | |
69 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | 2:11.53 | |
70 | 1076 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 2:15.74 | |
71 | 923 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:20.42 | |
72 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:26.59 | |
73 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 2:29.09 | |
74 | 711 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 25 m | |||
75 | 751 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | ||
76 | 883 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | ||
77 | 1032 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 25 m | ||
78 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 529 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 25 m | 2:18.57 | |
2 | 973 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 25 m | 2:27.42 | |
3 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:31.10 | |
4 | 1057 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGE | 7032AA | 25 m | 2:31.30 | |
5 | 1070 | Dam-Nielsen Anja | 1992 | VÆRLØSE | 9214AC | 25 m | 2:35.95 | |
6 | 589 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:37.45 | |
7 | 539 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 2:37.76 | |
8 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 2:37.85 | |
9 | 768 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 2:37.94 | |
10 | 604 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 2:38.16 | |
11 | 997 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:38.99 | |
12 | 949 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:41.29 | |
13 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 2:41.41 | |
14 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:41.53 | |
15 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:46.62 | |
16 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 2:47.61 | |
17 | 715 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 2:48.07 | |
18 | 816 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:48.68 | |
19 | 541 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 2:50.22 | |
20 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 2:53.67 | |
21 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:54.00 | |
22 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:54.66 | |
23 | 548 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 2:55.22 | |
24 | 850 | Ladegaard Anna | 1996 | HØRSHOLM | 9692AI | 25 m | 2:55.79 | |
25 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 2:59.90 | |
26 | 818 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 3:00.00 | |
27 | 718 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 3:00.15 | |
28 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | 3:01.04 | |
29 | 881 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 3:02.32 | |
30 | 830 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 3:03.93 | |
31 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 3:05.47 | |
32 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 3:11.59 | |
33 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 3:11.69 | |
34 | 551 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 3:12.56 | |
35 | 1046 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 3:17.95 | |
36 | 898 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 3:18.20 | |
37 | 1037 | Hansen Mathilde Rosager | 1994 | HELSINGE | 9446AC | 50 m | 3:19.31 | |
38 | 716 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 25 m | 3:19.47 | ||
39 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 3:36.61 | |
40 | 1045 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 3:38.88 | |
41 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | ||
42 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | ||
43 | 726 | Tolker-Nielsen Rikke | 1999 | BIRKERØD | 9904AI | 25 m | ||
44 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | ||
45 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | ||
46 | 867 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 25 m | ||
47 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
48 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | ||
49 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | ||
50 | 940 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | ||
51 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | ||
52 | 996 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | ||
53 | 1027 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 25 m | ||
54 | 1105 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | ||
55 | 1115 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | ||
56 | 865 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 2:04.20 | |
2 | 776 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 2:06.32 | |
3 | 524 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:07.08 | |
4 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 2:14.04 | |
5 | 593 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 25 m | 2:15.44 | |
6 | 964 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:16.43 | |
7 | 782 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 2:18.62 | |
8 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:22.82 | |
9 | 550 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 2:23.07 | |
10 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 2:23.63 | |
11 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:24.57 | |
12 | 747 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 2:24.95 | |
13 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 25 m | 2:25.22 | |
14 | 770 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 25 m | 2:25.51 | |
15 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 2:26.50 | |
16 | 1137 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 2:29.52 | |
17 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:31.05 | |
18 | 1036 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:35.28 | |
19 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 2:35.47 | |
20 | 783 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:37.78 | |
21 | 890 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 2:38.56 | |
22 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 2:38.64 | |
23 | 603 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 2:38.92 | |
24 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 2:44.78 | |
25 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | 2:44.88 | |
26 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 2:45.12 | |
27 | 839 | Grønne Tobias | 1995 | HØRSHOLM | 9529AK | 25 m | 2:45.13 | |
28 | 1148 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 2:45.45 | |
29 | 802 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 2:51.29 | |
30 | 1060 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 2:53.97 | |
31 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 25 m | 2:54.89 | |
32 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 2:59.22 | |
33 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:59.34 | |
34 | 749 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 2:59.59 | |
35 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 3:00.49 | |
36 | 725 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 3:05.41 | |
37 | 880 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 3:30.92 | |
38 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 3:34.00 | ||
39 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 3:44.21 | |
40 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 3:45.00 | ||
41 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 3:56.00 | ||
42 | 1035 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:02.55 | |
43 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:21.50 | |
44 | 948 | Rasmussen Marcus Broch | 1997 | TRITON B | 9735AH | 50 m | 4:25.56 | |
45 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | ||
46 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | ||
47 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
48 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | ||
49 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
50 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | ||
51 | 905 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | ||
52 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 25 m | ||
53 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | ||
54 | 848 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | ||
55 | 994 | Hansen Mathias | 1996 | VI39 | 9649AC | 25 m | ||
56 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | ||
57 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | ||
58 | 1056 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 794 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 25 m | 28.20 | |
2 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 30.01 | |
3 | 527 | Lensbjerg Marie | 1991 | FARUM | 9114AE | 25 m | 30.40 | |
4 | 790 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 30.41 | |
5 | 846 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 30.99 | |
6 | 924 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 31.42 | |
7 | 748 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 25 m | 31.45 | |
8 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 31.63 | |
9 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 31.67 | |
10 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 32.30 | |
11 | 906 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 25 m | 32.50 | |
12 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 32.70 | |
13 | 1123 | Jørgensen Nina | 1990 | ROSKILDE | 9014AF | 25 m | 32.85 | |
14 | 599 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 32.87 | |
15 | 738 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 25 m | 33.10 | |
16 | 931 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 50 m | 33.34 | |
17 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 33.51 | |
18 | 547 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 33.78 | |
19 | 824 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 50 m | 33.82 | |
20 | 543 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 33.95 | |
21 | 1007 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 34.00 | |
22 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 34.14 | |
23 | 757 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 34.32 | |
24 | 831 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 34.57 | |
25 | 772 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 34.59 | |
26 | 735 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 25 m | 34.81 | |
27 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 34.85 | |
28 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 34.86 | |
29 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 35.05 | |
30 | 1031 | Floris Serina P. Snelmand | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 35.31 | |
31 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 35.65 | |
32 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 35.84 | |
33 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 35.92 | |
34 | 590 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 36.04 | |
35 | 734 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 36.98 | |
36 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 37.38 | |
37 | 844 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 37.39 | |
38 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 37.52 | |
39 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 38.27 | |
40 | 1001 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 25 m | 38.32 | |
41 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 38.51 | |
42 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 38.76 | |
43 | 540 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 39.18 | |
44 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 39.20 | |
45 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 39.40 | |
46 | 1044 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 25 m | 39.64 | |
47 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 39.71 | |
48 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 39.80 | |
49 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 40.20 | |
50 | 1153 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 40.35 | |
51 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 40.36 | |
52 | 889 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 40.58 | |
53 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 41.00 | ||
54 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 41.11 | |
55 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 41.49 | |
56 | 913 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 41.60 | |
57 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 41.62 | |
58 | 886 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 41.64 | |
59 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 41.83 | |
60 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 42.24 | |
61 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 42.27 | |
62 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 42.80 | |
63 | 900 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 43.25 | |
64 | 1061 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 45.02 | |
65 | 899 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 45.85 | |
66 | 809 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 45.95 | |
67 | 781 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 46.80 | |
68 | 756 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 25 m | 47.58 | |
69 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 47.72 | |
70 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 48.56 | |
71 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 48.82 | |
72 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 49.25 | |
73 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 50.95 | |
74 | 822 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 52.35 | |
75 | 817 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 52.39 | |
76 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 52.99 | |
77 | 761 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 56.26 | |
78 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:02.87 | |
79 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:03.65 | |
80 | 549 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | ||
81 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | ||
82 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | ||
83 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | ||
84 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | ||
85 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
86 | 910 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | ||
87 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | ||
88 | 1221 | Snoer Cecilie | 1995 | SHS-STEVNS | 9554AN | 25 m | ||
89 | 891 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | ||
90 | 834 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | ||
91 | 740 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | ||
92 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | ||
93 | 1133 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | ||
94 | 1181 | Hauch Maria | 2003 | HILLERØD | 0342AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 25 m | 24.99 | |
2 | 519 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 25 m | 26.46 | |
3 | 525 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 25 m | 26.53 | |
4 | 795 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 26.69 | |
5 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 26.87 | |
6 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 26.99 | |
7 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 27.60 | |
8 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 27.85 | |
9 | 970 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 28.03 | |
10 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 28.13 | |
11 | 842 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 28.84 | |
12 | 814 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 29.03 | |
13 | 775 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 29.06 | |
14 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 29.09 | |
15 | 1038 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 29.10 | |
16 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 29.16 | |
17 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 29.18 | |
18 | 960 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 29.37 | |
19 | 532 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 25 m | 29.39 | |
20 | 808 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 30.33 | |
21 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 30.69 | |
22 | 1022 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 30.71 | |
23 | 975 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 30.78 | |
24 | 1029 | Christensen Simon E. | 1992 | HELSINGE | 9243AA | 25 m | 31.11 | |
25 | 942 | Niebling Nick | 1988 | TRITON B | 8811AC | 50 m | 31.16 | |
26 | 1048 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 31.32 | |
27 | 1078 | Lyngholm-Kjærby Casper | 1991 | VÆRLØSE | 9137AE | 25 m | 31.62 | |
28 | 991 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 31.80 | |
29 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 31.87 | |
30 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 32.19 | |
31 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 32.53 | |
32 | 915 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 32.55 | |
33 | 890 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 32.59 | |
34 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 32.63 | |
35 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 32.64 | |
36 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 32.76 | |
37 | 577 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 32.92 | |
38 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 33.01 | |
39 | 1030 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 33.29 | |
40 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 33.72 | |
41 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 33.98 | |
42 | 602 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 34.03 | |
43 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | 34.67 | |
44 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 35.07 | |
45 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 35.18 | |
46 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 35.26 | |
47 | 736 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 35.46 | |
48 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 36.12 | |
49 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 36.14 | |
50 | 810 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 36.14 | |
51 | 812 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 36.62 | |
52 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 37.04 | |
53 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 37.07 | |
54 | 994 | Hansen Mathias | 1996 | VI39 | 9649AC | 25 m | 38.36 | |
55 | 902 | Pihl Rolf | 1994 | STT | 9477AN | 25 m | 41.40 | |
56 | 849 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 41.63 | |
57 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 42.53 | |
58 | 783 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 42.71 | |
59 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 43.00 | |
60 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 43.10 | |
61 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 43.28 | |
62 | 1054 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 44.21 | |
63 | 1033 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 44.61 | |
64 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 45.00 | ||
65 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 45.01 | |
66 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 45.15 | |
67 | 862 | Wolsing Anders | 1999 | HØRSHOLM | 9933AC | 25 m | 46.14 | |
68 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | 46.14 | |
69 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 46.23 | |
70 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 46.30 | |
71 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 48.23 | |
72 | 758 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 49.71 | |
73 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 50.00 | ||
74 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 50.78 | |
75 | 609 | Søndermann Anders | 1998 | AIF | 9865AJ | 25 m | 51.99 | |
76 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 52.00 | |
77 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 52.13 | |
78 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | 52.71 | |
79 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 52.99 | |
80 | 806 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 53.27 | |
81 | 819 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 55.35 | |
82 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 55.45 | |
83 | 705 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 59.85 | |
84 | 905 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:00.50 | |
85 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | 1:16.56 | |
86 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
87 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
88 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | ||
89 | 914 | Nielsen Nicklas | 1996 | SHS-STEVNS | 9695AI | 25 m | ||
90 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | ||
91 | 1043 | Hjort Alexander | 1996 | HELSINGE | 9647AI | 25 m | ||
92 | 710 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | ||
93 | 799 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | ||
94 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | ||
95 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 9, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 779 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:56.38 | ||
2 | 979 | Vat Damer 1 | 0 | VAT | 25 m | 3:56.79 | ||
3 | 516 | Farum Damer | 0 | FARUM | 25 m | 3:59.15 | ||
4 | 980 | Vat Damer 2 | 0 | VAT | 25 m | 3:59.79 | ||
5 | 920 | Triton Piger 1 | 1993 | TRITON B | 25 m | 4:00.00 | ||
6 | 572 | Hils Damer 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:06.62 | ||
7 | 573 | Hils Damer 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:14.79 | ||
8 | 682 | Dragør Dragons | 0 | DRAGØR | 25 m | 4:15.00 | ||
9 | 538 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 4:16.21 | ||
10 | 742 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | 4:23.00 | ||
11 | 1026 | Piger Vordingborg | 1994 | VORDINGB | 25 m | 4:24.05 | ||
12 | 986 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:25.00 | ||
13 | 987 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 25 m | 4:40.00 | ||
14 | 1138 | Roskillers Piger I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:50.00 | ||
15 | 1139 | Roskillers Piger Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 5:10.00 | ||
16 | 921 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 5:20.00 | ||
17 | 1213 | Hils Piger 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 6:15.00 | ||
18 | 1067 | Værløse Talenttøser | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 8:30.00 | ||
19 | 1209 | Hils Piger 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | |||
20 | 1208 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | |||
21 | 864 | Solrød Sælerne 1 | 2009 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 10, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 517 | Farum Herrer | 0 | FARUM | 25 m | 3:23.77 | ||
2 | 984 | Vat Herrer 1 | 0 | VAT | 25 m | 3:35.79 | ||
3 | 780 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:36.15 | ||
4 | 574 | Hils Herrer | 0 | HILLERØD | 25 m | 3:40.42 | ||
5 | 985 | Vat Herrer 2 | 0 | VAT | 25 m | 3:42.79 | ||
6 | 1023 | Drenge 1 Vordingborg | 1992 | VORDINGB | 25 m | 3:50.75 | ||
7 | 981 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 25 m | 3:57.29 | ||
8 | 918 | Triton Drenge 1 | 1994 | TRITON B | 25 m | 3:58.00 | ||
9 | 1024 | Drenge 2 Vordingborg | 1991 | VORDINGB | 25 m | 3:59.80 | ||
10 | 741 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | 4:01.00 | ||
11 | 534 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 4:04.26 | ||
12 | 982 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 25 m | 4:04.29 | ||
13 | 1064 | Værløse 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 4:05.14 | ||
14 | 1106 | Roskillers Drenge I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:10.00 | ||
15 | 1107 | Roskillers Drenge Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:30.00 | ||
16 | 919 | Triton Drenge 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 5:08.00 | ||
17 | 1065 | Værløse 2 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 5:20.00 | ||
18 | 1214 | Hils Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 5:50.00 | ||
19 | 1066 | Værløse 3 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 6:00.00 | ||
20 | 683 | Dragør Dragons I | 0 | DRAGØR | 25 m | 6:00.00 | ||
21 | 684 | Dragør Dragons Ii | 0 | DRAGØR | 25 m | 6:10.00 | ||
22 | 1210 | Hils Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 11, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 932 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 9:25.41 | RES |
2 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 9:28.12 | RES |
3 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 9:44.01 | RES |
4 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 10:01.24 | RES |
5 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 10:02.55 | RES |
6 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 10:05.44 | RES |
7 | 851 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 10:08.50 | RES |
8 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 10:12.86 | RES |
9 | 931 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 10:14.08 | RES |
10 | 600 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | 10:16.00 | RES |
11 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 10:22.96 | RES |
12 | 947 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 10:25.76 | RES |
13 | 735 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 25 m | 10:28.64 | RES |
14 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 10:30.00 | RES |
15 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 10:57.54 | RES |
16 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 10:57.55 | RES |
17 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 11:20.00 | RES |
18 | 753 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 11:33.94 | RES |
19 | 1044 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 12:08.55 | RES |
20 | 969 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 12:45.89 | RES |
21 | 876 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | RES | |
22 | 739 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 12, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 996 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 2:32.32 | |
2 | 977 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:33.16 | |
3 | 997 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:34.78 | |
4 | 973 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 25 m | 2:37.64 | |
5 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 2:38.83 | |
6 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:42.30 | |
7 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:42.77 | |
8 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:43.38 | |
9 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:43.43 | |
10 | 786 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 2:44.18 | |
11 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:44.53 | |
12 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:45.15 | |
13 | 999 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 2:46.37 | |
14 | 543 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 2:50.55 | |
15 | 777 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 2:51.34 | |
16 | 1005 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 2:51.65 | |
17 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:53.09 | |
18 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 2:53.45 | |
19 | 590 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 2:53.77 | |
20 | 707 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:54.17 | |
21 | 1153 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 2:54.43 | |
22 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:54.56 | |
23 | 714 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 2:57.25 | |
24 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:57.63 | |
25 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 2:57.64 | |
26 | 730 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 2:58.07 | |
27 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 2:58.27 | |
28 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 2:58.74 | |
29 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:59.17 | |
30 | 541 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 3:00.95 | |
31 | 1061 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 3:01.07 | |
32 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 3:01.77 | |
33 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 3:02.44 | |
34 | 551 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 3:04.18 | |
35 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 3:04.32 | |
36 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 3:05.29 | |
37 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 3:05.85 | |
38 | 720 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 3:08.06 | |
39 | 885 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 3:08.48 | |
40 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 3:09.69 | |
41 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 3:11.93 | |
42 | 895 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 3:13.60 | |
43 | 850 | Ladegaard Anna | 1996 | HØRSHOLM | 9692AI | 25 m | 3:15.41 | |
44 | 899 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 3:23.20 | |
45 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 3:23.30 | |
46 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 3:23.53 | |
47 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 3:25.53 | |
48 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 3:30.35 | |
49 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 3:33.25 | |
50 | 1105 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 3:38.30 | |
51 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 3:40.88 | |
52 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 3:46.99 | |
53 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 4:35.93 | |
54 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | ||
55 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | ||
56 | 732 | Abrahamsen Kristine | 1999 | FR.SUND | 9944AH | 25 m | ||
57 | 761 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | ||
58 | 781 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | ||
59 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | ||
60 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | ||
61 | 817 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | ||
62 | 754 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 13, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 524 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:03.79 | |
2 | 776 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 2:15.53 | |
3 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:18.59 | |
4 | 942 | Niebling Nick | 1988 | TRITON B | 8811AC | 25 m | 2:18.79 | |
5 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 2:20.49 | |
6 | 767 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 25 m | 2:21.75 | |
7 | 1053 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 2:22.31 | |
8 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 2:23.84 | |
9 | 995 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39 | 9441AI | 25 m | 2:24.09 | |
10 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 2:25.04 | |
11 | 970 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 2:25.87 | |
12 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 2:25.95 | |
13 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 2:26.33 | |
14 | 1052 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 2:26.54 | |
15 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 2:27.93 | |
16 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 2:28.57 | |
17 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:29.55 | |
18 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 2:30.43 | |
19 | 1048 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 2:30.55 | |
20 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:31.39 | |
21 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:31.96 | |
22 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 2:32.78 | |
23 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 2:33.20 | |
24 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:35.37 | |
25 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:36.46 | |
26 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:36.49 | |
27 | 1137 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 2:37.67 | |
28 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:38.01 | |
29 | 812 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 2:40.40 | |
30 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 2:40.44 | |
31 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:42.23 | |
32 | 595 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:42.31 | |
33 | 937 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:42.44 | |
34 | 810 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 2:43.61 | |
35 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:44.30 | |
36 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 2:45.12 | |
37 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 2:45.61 | |
38 | 602 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 2:46.75 | |
39 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 2:47.00 | |
40 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 2:49.21 | |
41 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | 2:51.96 | |
42 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 2:52.09 | |
43 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 2:52.31 | |
44 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 2:52.97 | |
45 | 802 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 2:53.96 | |
46 | 1148 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | 2:55.94 | |
47 | 783 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:59.13 | |
48 | 544 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 3:00.68 | |
49 | 723 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 3:00.93 | |
50 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 3:01.02 | |
51 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 3:01.36 | |
52 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 3:02.58 | |
53 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 3:04.55 | |
54 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 3:05.25 | |
55 | 725 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 3:05.46 | |
56 | 1130 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | 3:05.73 | |
57 | 1036 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 3:08.42 | |
58 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 3:09.61 | |
59 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 3:17.54 | |
60 | 1140 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 3:18.60 | |
61 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 3:28.42 | |
62 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 3:29.28 | |
63 | 862 | Wolsing Anders | 1999 | HØRSHOLM | 9933AC | 25 m | 3:29.57 | |
64 | 1119 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 3:34.55 | |
65 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 3:38.89 | |
66 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 3:40.99 | |
67 | 609 | Søndermann Anders | 1998 | AIF | 9865AJ | 25 m | 3:45.77 | |
68 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 3:47.22 | |
69 | 819 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 3:50.80 | |
70 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | ||
71 | 705 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | ||
72 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | ||
73 | 806 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | ||
74 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | ||
75 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | ||
76 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | ||
77 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | ||
78 | 872 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 973 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 25 m | 30.67 | |
2 | 1057 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGE | 7032AA | 25 m | 32.35 | |
3 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 33.20 | |
4 | 589 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 33.68 | |
5 | 824 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 50 m | 33.82 | |
6 | 1070 | Dam-Nielsen Anja | 1992 | VÆRLØSE | 9214AC | 25 m | 34.39 | |
7 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 34.61 | |
8 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 34.94 | |
9 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 35.00 | |
10 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 35.32 | |
11 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 35.37 | |
12 | 993 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 35.41 | |
13 | 831 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 36.01 | |
14 | 715 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 36.05 | |
15 | 825 | Zachariasen Julie | 1991 | HELSINGØR | 9124AH | 25 m | 36.57 | |
16 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 37.14 | |
17 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 37.15 | |
18 | 816 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 37.22 | |
19 | 818 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 37.64 | |
20 | 1152 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 37.74 | |
21 | 1031 | Floris Serina P. Snelmand | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 38.11 | |
22 | 548 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 38.49 | |
23 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 38.94 | |
24 | 1062 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 39.08 | |
25 | 913 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 39.57 | |
26 | 1037 | Hansen Mathilde Rosager | 1994 | HELSINGE | 9446AC | 25 m | 39.80 | |
27 | 718 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 39.90 | |
28 | 830 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 40.28 | |
29 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 40.32 | |
30 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 40.52 | |
31 | 886 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 40.71 | |
32 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 40.74 | |
33 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 40.77 | |
34 | 1027 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 25 m | 40.81 | |
35 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 41.39 | |
36 | 594 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 25 m | 41.48 | |
37 | 888 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 41.67 | |
38 | 809 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 41.71 | |
39 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 41.97 | |
40 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 42.31 | |
41 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 42.86 | |
42 | 866 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 25 m | 42.93 | |
43 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 43.00 | ||
44 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 43.04 | |
45 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 43.58 | |
46 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 43.84 | |
47 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 43.90 | |
48 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 43.97 | |
49 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 44.02 | |
50 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 44.05 | |
51 | 716 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 25 m | 44.17 | ||
52 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 44.29 | |
53 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 44.70 | |
54 | 759 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 44.80 | |
55 | 889 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 44.88 | |
56 | 1046 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 25 m | 45.78 | |
57 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 50 m | 46.53 | |
58 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 47.21 | |
59 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 47.28 | |
60 | 867 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 25 m | 47.47 | |
61 | 1045 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 47.88 | |
62 | 549 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 48.08 | |
63 | 731 | Weinell Marie | 1998 | BIRKERØD | 9872AJ | 25 m | 48.27 | |
64 | 726 | Tolker-Nielsen Rikke | 1999 | BIRKERØD | 9904AI | 25 m | 49.00 | |
65 | 822 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 49.66 | |
66 | 708 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 50.42 | |
67 | 1059 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 25 m | 50.44 | |
68 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | 50.69 | |
69 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 51.11 | |
70 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 51.43 | |
71 | 1115 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 51.77 | |
72 | 1071 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 25 m | 52.06 | |
73 | 1034 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 52.17 | |
74 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 53.89 | |
75 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 54.16 | |
76 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 54.53 | |
77 | 1077 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 54.62 | |
78 | 903 | Rasmussen Sasha | 1998 | STT | 9802AO | 25 m | 54.66 | |
79 | 1126 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 54.89 | |
80 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 55.43 | |
81 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 57.24 | |
82 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 57.83 | |
83 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 57.87 | |
84 | 1186 | Jespersen Anne-Marie K. | 2001 | HILLERØD | 0108AC | 25 m | 1:00.24 | |
85 | 740 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:00.88 | |
86 | 1073 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 25 m | 1:01.56 | |
87 | 1169 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 1:01.82 | |
88 | 1204 | Wiberg Emilie de Lemos | 2001 | HILLERØD | 0146AC | 25 m | 1:03.48 | |
89 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:07.29 | |
90 | 1199 | Saarde Lea Fauerholdt | 2000 | HILLERØD | 0076AI | 25 m | 1:10.08 | |
91 | 909 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 1:12.64 | |
92 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | ||
93 | 1221 | Snoer Cecilie | 1995 | SHS-STEVNS | 9554AN | 25 m | ||
94 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
95 | 564 | Korch Caroline | 1996 | FARUM | 25 m | |||
96 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
97 | 940 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | ||
98 | 878 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
99 | 1150 | Clemensen Sandra | 1999 | HØRSHOLM | 9932AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 26.78 | |
2 | 814 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 30.43 | |
3 | 795 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 30.44 | |
4 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 30.46 | |
5 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 30.68 | |
6 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 30.91 | |
7 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 31.72 | |
8 | 1137 | Petersen Morten Børre | 1996 | ROSKILDE | 9639AD | 25 m | 32.75 | |
9 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 32.99 | |
10 | 554 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 33.28 | |
11 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 33.71 | |
12 | 747 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 34.31 | |
13 | 783 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 34.66 | |
14 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 34.82 | |
15 | 1084 | Nielsen Philip | 1991 | VÆRLØSE | 9161AD | 25 m | 35.97 | |
16 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 36.30 | |
17 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 36.70 | |
18 | 837 | Frederiksen Malthe | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 36.75 | |
19 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 36.99 | |
20 | 1060 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 25 m | 37.81 | |
21 | 749 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 37.82 | |
22 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 38.00 | |
23 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 25 m | 38.95 | |
24 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 39.39 | |
25 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 39.49 | |
26 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 39.80 | |
27 | 1028 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 25 m | 40.74 | |
28 | 1043 | Hjort Alexander | 1996 | HELSINGE | 9647AI | 50 m | 41.43 | |
29 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 41.46 | |
30 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 42.64 | |
31 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 42.73 | |
32 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 42.74 | |
33 | 1033 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 44.34 | |
34 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 44.67 | |
35 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | 44.72 | |
36 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 44.93 | |
37 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | 45.18 | |
38 | 1074 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 25 m | 46.67 | |
39 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 46.73 | |
40 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 46.99 | |
41 | 758 | Rosendal Oliver | 1997 | FR.SUND | 9737AG | 25 m | 47.36 | |
42 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 50 m | 47.55 | |
43 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 47.63 | ||
44 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 47.65 | |
45 | 799 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 48.19 | |
46 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 48.42 | |
47 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 48.79 | |
48 | 1076 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 48.96 | |
49 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 50.77 | |
50 | 1032 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 25 m | 50.86 | |
51 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 50 m | 50.99 | |
52 | 1035 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 51.09 | |
53 | 1085 | Nørskov Svend | 1998 | VÆRLØSE | 9821AM | 25 m | 51.16 | |
54 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 51.16 | |
55 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 51.48 | |
56 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 51.60 | |
57 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 50 m | 51.64 | |
58 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 51.74 | |
59 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | 51.89 | |
60 | 695 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 52.06 | |
61 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 52.07 | |
62 | 806 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 52.10 | |
63 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 52.39 | |
64 | 923 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 54.26 | |
65 | 948 | Rasmussen Marcus Broch | 1997 | TRITON B | 9735AH | 25 m | 54.65 | |
66 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 56.00 | |
67 | 751 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 56.62 | |
68 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 59.56 | |
69 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:01.22 | |
70 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:04.06 | |
71 | 1079 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:05.00 | |
72 | 1054 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | ||
73 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | ||
74 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
75 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | ||
76 | 914 | Nielsen Nicklas | 1996 | SHS-STEVNS | 9695AI | 25 m | ||
77 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
78 | 556 | Danielsen Frederik | 1995 | FARUM | 9551AP | 25 m | ||
79 | 596 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 16, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 846 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 2:26.85 | |
2 | 748 | Hedelund Louise | 1992 | FR.SUND | 9296AK | 25 m | 2:33.44 | |
3 | 790 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 2:35.11 | |
4 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 2:35.29 | |
5 | 931 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:37.67 | |
6 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:39.18 | |
7 | 929 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON B | 9378AR | 50 m | 2:39.53 | |
8 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:41.08 | |
9 | 961 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 2:42.93 | |
10 | 738 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 25 m | 2:42.93 | |
11 | 1058 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 25 m | 2:46.74 | |
12 | 547 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 2:50.11 | |
13 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:51.92 | |
14 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:55.12 | |
15 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 2:55.42 | |
16 | 553 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 2:56.20 | |
17 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 3:00.11 | |
18 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 3:01.13 | |
19 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 3:03.61 | RES |
20 | 734 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 3:05.52 | RES |
21 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 3:05.68 | RES |
22 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 3:07.55 | RES |
23 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 3:17.32 | RES |
24 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 3:22.16 | RES |
25 | 969 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 3:26.04 | RES |
26 | 936 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 3:26.06 | RES |
27 | 881 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 3:43.25 | RES |
28 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | RES | |
29 | 844 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | RES | |
30 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | RES | |
31 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 17, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:13.44 | |
2 | 964 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 2:25.35 | |
3 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 2:30.22 | |
4 | 879 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:30.44 | |
5 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 2:30.93 | |
6 | 1022 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:36.28 | |
7 | 746 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:40.79 | |
8 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:42.78 | |
9 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:42.79 | |
10 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 2:44.53 | |
11 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 2:51.27 | |
12 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 2:56.04 | |
13 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 3:05.69 | |
14 | 712 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 3:10.34 | |
15 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 3:13.22 | |
16 | 719 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 3:30.00 | |
17 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | ||
18 | 839 | Grønne Tobias | 1995 | HØRSHOLM | 9529AK | 25 m | RES | |
19 | 968 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | RES | |
20 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | RES | |
21 | 1148 | Thulstrup Jens Thomas | 1996 | ROSKILDE | 9649AD | 25 m | RES | |
22 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:56 |
Løb 18, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1049 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 25 m | 57.91 | |
2 | 604 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 59.21 | |
3 | 527 | Lensbjerg Marie | 1991 | FARUM | 9114AE | 25 m | 1:01.10 | |
4 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:01.31 | |
5 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:02.42 | |
6 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 1:02.81 | |
7 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 1:04.09 | |
8 | 599 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:04.18 | |
9 | 906 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 25 m | 1:04.39 | |
10 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:04.50 | |
11 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:04.91 | |
12 | 846 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:04.99 | |
13 | 539 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 1:05.55 | |
14 | 993 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 1:05.97 | |
15 | 757 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:06.04 | |
16 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 1:06.09 | |
17 | 831 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:06.22 | |
18 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:06.58 | |
19 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:07.32 | |
20 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:07.49 | |
21 | 739 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:07.58 | |
22 | 947 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 1:07.67 | |
23 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:07.76 | |
24 | 773 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 1:07.85 | |
25 | 786 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:07.91 | |
26 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:07.95 | |
27 | 772 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:08.86 | |
28 | 1037 | Hansen Mathilde Rosager | 1994 | HELSINGE | 9446AC | 25 m | 1:08.92 | |
29 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 1:09.13 | |
30 | 768 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 1:09.54 | |
31 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 1:09.97 | |
32 | 707 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:10.39 | |
33 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 1:10.56 | |
34 | 1051 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 25 m | 1:10.64 | |
35 | 816 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:10.65 | |
36 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:10.67 | |
37 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 1:11.04 | |
38 | 1005 | Thoby Caroline | 1996 | VI39 | 9618AB | 25 m | 1:11.18 | |
39 | 764 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 25 m | 1:11.32 | |
40 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:11.49 | |
41 | 1031 | Floris Serina P. Snelmand | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 1:11.61 | |
42 | 601 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 1:11.85 | |
43 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 1:12.46 | |
44 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 1:12.54 | |
45 | 895 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 1:12.69 | |
46 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:12.99 | |
47 | 1000 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:13.25 | |
48 | 989 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:14.26 | |
49 | 818 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:14.29 | |
50 | 809 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:14.44 | |
51 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:14.96 | |
52 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:14.99 | |
53 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 50 m | 1:15.41 | |
54 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:15.70 | |
55 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | 1:16.12 | |
56 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:16.93 | |
57 | 720 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:16.98 | |
58 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:17.99 | |
59 | 866 | Voss Rikke | 1997 | SOLRØD | 9756AP | 25 m | 1:18.00 | |
60 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:18.43 | ||
61 | 1044 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 50 m | 1:18.47 | |
62 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 1:19.04 | |
63 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:19.52 | |
64 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 1:19.58 | |
65 | 889 | Jørgensen Cathrine | 1997 | STT | 9772AL | 25 m | 1:20.89 | |
66 | 1046 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 1:21.41 | |
67 | 894 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:21.91 | |
68 | 1105 | Dahl Laura | 1998 | ROSKILDE | 9824AN | 25 m | 1:23.19 | |
69 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 1:23.83 | |
70 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 1:24.05 | |
71 | 1027 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 50 m | 1:24.96 | |
72 | 1071 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 25 m | 1:25.69 | |
73 | 761 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:25.96 | |
74 | 899 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 1:26.05 | |
75 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 1:26.33 | |
76 | 756 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 25 m | 1:26.57 | |
77 | 900 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 1:26.77 | |
78 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:27.44 | |
79 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:28.44 | |
80 | 1115 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:30.15 | |
81 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:30.33 | |
82 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:30.93 | |
83 | 898 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:31.08 | |
84 | 891 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 1:31.71 | |
85 | 1133 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:32.58 | |
86 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 1:33.00 | |
87 | 726 | Tolker-Nielsen Rikke | 1999 | BIRKERØD | 9904AI | 25 m | 1:33.23 | |
88 | 865 | Munch Alexandra | 1996 | SOLRØD | 9658AT | 50 m | 1:34.52 | |
89 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 50 m | 1:35.62 | |
90 | 1045 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:35.80 | |
91 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 1:35.94 | |
92 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:36.39 | |
93 | 781 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:36.73 | |
94 | 1126 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:36.97 | |
95 | 1059 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 25 m | 1:37.25 | |
96 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 1:37.86 | |
97 | 822 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:38.20 | |
98 | 740 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 1:38.29 | |
99 | 817 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:40.03 | |
100 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:40.13 | |
101 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:41.23 | |
102 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 1:41.31 | |
103 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:42.41 | |
104 | 887 | Jensen Mathilde Bang | 1995 | STT | 9554AS | 25 m | 1:42.61 | |
105 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:43.05 | |
106 | 754 | Nooristani Lea | 1997 | FR.SUND | 9704AR | 25 m | 1:45.11 | |
107 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | 1:45.14 | |
108 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:47.71 | |
109 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 1:49.47 | |
110 | 1068 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 25 m | 1:50.00 | |
111 | 1073 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 25 m | 1:50.01 | |
112 | 732 | Abrahamsen Kristine | 1999 | FR.SUND | 9944AH | 25 m | 1:50.37 | |
113 | 1150 | Clemensen Sandra | 1999 | HØRSHOLM | 9932AO | 25 m | 1:51.40 | |
114 | 759 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:51.59 | |
115 | 1034 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:04.10 | |
116 | 1077 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 2:06.93 | |
117 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 2:10.13 | |
118 | 1181 | Hauch Maria | 2003 | HILLERØD | 0342AA | 25 m | 3:11.90 | |
119 | 1199 | Saarde Lea Fauerholdt | 2000 | HILLERØD | 0076AI | 25 m | ||
120 | 1204 | Wiberg Emilie de Lemos | 2001 | HILLERØD | 0146AC | 25 m | ||
121 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | ||
122 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | ||
123 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
124 | 564 | Korch Caroline | 1996 | FARUM | 25 m | |||
125 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
126 | 1176 | Gerlach Katrine | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
127 | 1221 | Snoer Cecilie | 1995 | SHS-STEVNS | 9554AN | 25 m | ||
128 | 878 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
129 | 910 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | ||
130 | 1169 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | ||
131 | 867 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 25 m | ||
132 | 1185 | Jensen Liv | 2001 | HILLERØD | 0128AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 796 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 25 m | 52.24 | |
2 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 25 m | 53.81 | |
3 | 532 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 25 m | 54.18 | |
4 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 54.20 | |
5 | 770 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 25 m | 55.16 | |
6 | 593 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 50 m | 56.30 | |
7 | 1038 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 57.25 | |
8 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 58.40 | |
9 | 1052 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 58.44 | |
10 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 58.49 | |
11 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 58.73 | |
12 | 747 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 58.98 | |
13 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 59.18 | |
14 | 808 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 59.30 | |
15 | 1029 | Christensen Simon E. | 1992 | HELSINGE | 9243AA | 25 m | 59.34 | |
16 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 59.57 | |
17 | 915 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 59.94 | |
18 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:00.02 | |
19 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 1:00.05 | |
20 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:00.15 | |
21 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:00.22 | |
22 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 1:00.51 | |
23 | 962 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:00.55 | |
24 | 975 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:00.64 | |
25 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:00.88 | |
26 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 1:00.98 | |
27 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:01.56 | |
28 | 577 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:01.65 | |
29 | 960 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:01.70 | |
30 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:01.81 | |
31 | 580 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 25 m | 1:02.06 | |
32 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:02.07 | |
33 | 1056 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 25 m | 1:02.10 | |
34 | 1078 | Lyngholm-Kjærby Casper | 1991 | VÆRLØSE | 9137AE | 25 m | 1:02.54 | |
35 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 1:04.14 | |
36 | 1072 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 25 m | 1:04.23 | |
37 | 812 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:04.28 | |
38 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 1:04.39 | |
39 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 1:04.49 | |
40 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | 1:04.54 | |
41 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:04.67 | |
42 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:04.67 | |
43 | 902 | Pihl Rolf | 1994 | STT | 9477AN | 25 m | 1:05.04 | |
44 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 1:05.18 | |
45 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:05.20 | |
46 | 829 | Bonde Thomas Lønstrup | 1995 | HØRSHOLM | 9539AE | 25 m | 1:05.68 | |
47 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:05.73 | |
48 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 1:05.77 | |
49 | 1030 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 1:06.49 | |
50 | 810 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:07.48 | |
51 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | 1:07.63 | |
52 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 1:07.93 | |
53 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 1:08.13 | |
54 | 1060 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | 1:08.31 | |
55 | 1036 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:08.57 | |
56 | 544 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 1:08.65 | |
57 | 837 | Frederiksen Malthe | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 1:08.89 | |
58 | 1028 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 50 m | 1:09.31 | |
59 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:09.78 | |
60 | 725 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:10.31 | |
61 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:10.32 | |
62 | 1140 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | 1:10.75 | |
63 | 848 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 1:10.80 | |
64 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 1:11.41 | |
65 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 1:11.85 | |
66 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:12.31 | |
67 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:12.52 | |
68 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | 1:12.97 | |
69 | 712 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:13.32 | |
70 | 1130 | Nielsen Frederik S. | 1996 | ROSKILDE | 9605AO | 25 m | 1:13.54 | |
71 | 1043 | Hjort Alexander | 1996 | HELSINGE | 9647AI | 25 m | 1:13.57 | |
72 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:13.80 | |
73 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:14.63 | |
74 | 1050 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 25 m | 1:15.21 | |
75 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 1:15.49 | |
76 | 560 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:17.03 | |
77 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:17.34 | |
78 | 914 | Nielsen Nicklas | 1996 | SHS-STEVNS | 9695AI | 25 m | 1:17.48 | |
79 | 849 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:18.55 | |
80 | 1119 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:19.09 | |
81 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 1:19.38 | |
82 | 872 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 1:19.66 | |
83 | 1033 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:19.98 | |
84 | 1086 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 1:20.00 | |
85 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:20.31 | |
86 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:21.00 | ||
87 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:21.07 | ||
88 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:21.30 | |
89 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:21.68 | |
90 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 1:25.05 | |
91 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | 1:25.33 | |
92 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:25.59 | |
93 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:26.44 | |
94 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:27.06 | |
95 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | 1:27.49 | |
96 | 1082 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 1:27.57 | |
97 | 1054 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:28.26 | |
98 | 1032 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 25 m | 1:29.10 | |
99 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 1:29.16 | ||
100 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 1:29.63 | |
101 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 1:29.65 | |
102 | 1076 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:29.78 | |
103 | 880 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:29.79 | |
104 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:29.81 | |
105 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 1:30.55 | |
106 | 905 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:31.14 | |
107 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:31.30 | |
108 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:31.81 | |
109 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:32.31 | |
110 | 556 | Danielsen Frederik | 1995 | FARUM | 9551AP | 25 m | 1:32.85 | |
111 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:34.34 | |
112 | 819 | Tappert Malik | 1998 | HELSINGØR | 9847AF | 25 m | 1:34.67 | |
113 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:34.99 | |
114 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 1:35.71 | |
115 | 897 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:35.88 | |
116 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:37.99 | |
117 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:39.03 | |
118 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 1:39.43 | |
119 | 710 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 1:39.51 | |
120 | 806 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:39.69 | |
121 | 695 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:39.80 | |
122 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | 1:40.00 | |
123 | 883 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | 1:40.96 | |
124 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | 1:41.26 | |
125 | 609 | Søndermann Anders | 1998 | AIF | 9865AJ | 25 m | 1:43.61 | |
126 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:43.86 | |
127 | 882 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:44.83 | |
128 | 1087 | Schwaab Johannes | 1994 | VÆRLØSE | 25 m | 1:45.00 | ||
129 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 1:45.40 | ||
130 | 1035 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:49.01 | |
131 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:53.51 | |
132 | 1074 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 25 m | 1:55.00 | |
133 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 2:09.00 | ||
134 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
135 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
136 | 711 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 25 m | |||
137 | 884 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | ||
138 | 1222 | Lea Jesse | 1994 | SHS-STEVNS | 9445AF | 25 m | ||
139 | 799 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | ||
140 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 516 | Farum Damer | 0 | FARUM | 25 m | 2:00.85 | RES | |
2 | 779 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.96 | RES | |
3 | 979 | Vat Damer 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:04.79 | RES | |
4 | 572 | Hils Damer 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:06.62 | RES | |
5 | 980 | Vat Damer 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:10.79 | RES | |
6 | 1026 | Piger Vordingborg | 1994 | VORDINGB | 25 m | 2:13.85 | RES | |
7 | 573 | Hils Damer 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:15.79 | RES | |
8 | 743 | Piger 1 Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:16.00 | RES | |
9 | 682 | Dragør Dragons | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:20.00 | RES | |
10 | 744 | Piger 2 Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:25.00 | RES | |
11 | 538 | Farum Piger Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 2:25.11 | RES | |
12 | 986 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:30.00 | RES | |
13 | 1138 | Roskillers Piger I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | RES | |
14 | 987 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:40.00 | RES | |
15 | 1139 | Roskillers Piger Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | RES | |
16 | 1067 | Værløse Talenttøser | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:45.00 | RES | |
17 | 1213 | Hils Piger 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 3:30.00 | RES | |
18 | 1208 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
19 | 1209 | Hils Piger 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
20 | 864 | Solrød Sælerne 1 | 2009 | SOLRØD | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 21, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 780 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:45.29 | RES | |
2 | 984 | Vat Herrer 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:45.79 | RES | |
3 | 517 | Farum Herrer | 0 | FARUM | 25 m | 1:47.24 | RES | |
4 | 574 | Hils Herrer | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:49.34 | RES | |
5 | 985 | Vat Herrer 2 | 0 | VAT | 25 m | 1:55.79 | RES | |
6 | 1023 | Drenge 1 Vordingborg | 1992 | VORDINGB | 25 m | 2:02.54 | RES | |
7 | 1025 | Drenge 95 Vordingborg | 0 | VORDINGB | 25 m | 2:03.39 | RES | |
8 | 1064 | Værløse 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:04.69 | RES | |
9 | 534 | Farum Drenge Konk 1 | 0 | FARUM | 25 m | 2:07.83 | RES | |
10 | 1106 | Roskillers Drenge I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | RES | |
11 | 741 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:12.00 | RES | |
12 | 1107 | Roskillers Drenge Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | RES | |
13 | 683 | Dragør Dragons I | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:45.00 | RES | |
14 | 684 | Dragør Dragons Ii | 0 | DRAGØR | 25 m | 3:00.00 | RES | |
15 | 1214 | Hils Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 3:05.00 | RES | |
16 | 1065 | Værløse 2 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 3:20.29 | RES | |
17 | 1210 | Hils Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 22, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 997 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 5:25.00 | RES |
2 | 932 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 5:25.91 | RES |
3 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 5:30.22 | RES |
4 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 5:30.22 | RES |
5 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 5:30.22 | RES |
6 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 5:33.87 | RES |
7 | 851 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 5:36.44 | RES |
8 | 924 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 5:39.01 | RES |
9 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 5:39.17 | RES |
10 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 5:45.00 | RES |
11 | 961 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 5:45.88 | RES |
12 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 5:48.93 | RES |
13 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | 5:51.73 | RES |
14 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 5:53.56 | RES |
15 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 6:02.19 | RES |
16 | 718 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 6:04.61 | RES |
17 | 553 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 6:06.45 | RES |
18 | 757 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 6:08.62 | RES |
19 | 715 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 6:15.95 | RES |
20 | 707 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 6:19.82 | RES |
21 | 1062 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 6:39.07 | RES |
22 | 881 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 7:09.50 | RES |
23 | 716 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 25 m | 7:20.91 | RES | |
24 | 885 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | RES | |
25 | 996 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | RES | |
26 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | RES | |
27 | 589 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | RES | |
28 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | RES | |
29 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | RES | |
30 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 23, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 904 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 4:42.05 | RES |
2 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 4:46.57 | RES |
3 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 4:47.91 | RES |
4 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 4:53.85 | RES |
5 | 532 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 25 m | 4:56.28 | RES |
6 | 970 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 5:02.69 | RES |
7 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 5:07.60 | RES |
8 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 5:14.00 | RES |
9 | 518 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 25 m | 5:15.22 | RES |
10 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 5:18.15 | RES |
11 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 5:22.00 | RES |
12 | 1052 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 5:22.57 | RES |
13 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 5:25.00 | RES |
14 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 5:25.97 | RES |
15 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 50 m | 5:31.79 | RES |
16 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 5:34.87 | RES |
17 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 50 m | 5:38.01 | RES |
18 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 5:40.00 | RES |
19 | 550 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 5:44.83 | RES |
20 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | 5:54.56 | RES |
21 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 6:04.56 | RES |
22 | 802 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 6:05.37 | RES |
23 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 6:06.12 | RES |
24 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 6:11.43 | RES |
25 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 6:24.47 | RES |
26 | 546 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 6:30.31 | RES |
27 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | RES | |
28 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | RES | |
29 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | RES | |
30 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | RES | |
31 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | RES | |
32 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | RES | |
33 | 968 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | RES | |
34 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Hansen Marina Heller | 1994 | FARUM | 9404AL | 25 m | 1:05.43 | |
2 | 790 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 1:06.65 | |
3 | 846 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:06.67 | |
4 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 1:06.72 | |
5 | 929 | Hasemann Mette | 1993 | TRITON B | 9378AR | 25 m | 1:07.04 | |
6 | 733 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 25 m | 1:07.33 | |
7 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:10.78 | |
8 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 1:10.87 | |
9 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:12.47 | |
10 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:13.03 | |
11 | 949 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:13.62 | |
12 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 1:14.42 | |
13 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:15.02 | |
14 | 735 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 25 m | 1:15.15 | |
15 | 1058 | Schjønning Bolette | 1993 | HELSINGE | 9362AM | 25 m | 1:15.80 | |
16 | 604 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 1:16.62 | |
17 | 543 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 1:16.87 | |
18 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:16.88 | |
19 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:17.22 | |
20 | 772 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:18.09 | |
21 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 1:20.00 | |
22 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:20.36 | |
23 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 1:21.00 | |
24 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 1:21.17 | |
25 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 1:21.25 | |
26 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:23.02 | |
27 | 730 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 1:23.45 | |
28 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:26.28 | |
29 | 714 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:27.29 | |
30 | 764 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 25 m | 1:28.01 | |
31 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:28.30 | |
32 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:28.59 | |
33 | 844 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:28.66 | |
34 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:28.84 | |
35 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:29.93 | |
36 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 1:29.98 | |
37 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:30.99 | |
38 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:34.00 | ||
39 | 1061 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 1:35.90 | |
40 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:36.62 | |
41 | 969 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:37.40 | |
42 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:39.10 | |
43 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:41.28 | |
44 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:42.80 | |
45 | 894 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:52.87 | |
46 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 1:55.16 | |
47 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:58.83 | |
48 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 25, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 25 m | 58.51 | |
2 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 59.43 | |
3 | 525 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | FARUM | 8875AC | 25 m | 1:00.56 | |
4 | 767 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 25 m | 1:00.67 | |
5 | 770 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 25 m | 1:02.26 | |
6 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 1:02.47 | |
7 | 524 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:02.88 | |
8 | 1094 | Jensen Jeppe | 1992 | SØLLERØD | 25 m | 1:03.22 | ||
9 | 964 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:03.71 | |
10 | 1038 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 1:04.38 | |
11 | 975 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:04.86 | |
12 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:05.20 | |
13 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 1:05.72 | |
14 | 775 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 1:05.76 | |
15 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 1:07.35 | |
16 | 808 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 1:07.47 | |
17 | 1022 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 1:08.48 | |
18 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 50 m | 1:08.87 | |
19 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 1:10.90 | |
20 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:11.42 | |
21 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 1:11.45 | |
22 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 1:11.72 | |
23 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 1:11.90 | |
24 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:11.91 | |
25 | 577 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 1:12.81 | |
26 | 1078 | Lyngholm-Kjærby Casper | 1991 | VÆRLØSE | 9137AE | 25 m | 1:13.63 | |
27 | 747 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 1:14.59 | |
28 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 1:15.47 | |
29 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:16.14 | |
30 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 1:16.65 | |
31 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 1:17.33 | |
32 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:18.49 | |
33 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:18.78 | |
34 | 839 | Grønne Tobias | 1995 | HØRSHOLM | 9529AK | 25 m | 1:19.33 | |
35 | 1048 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 50 m | 1:20.38 | |
36 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:21.92 | |
37 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:22.96 | |
38 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | 1:23.60 | |
39 | 712 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:23.87 | |
40 | 991 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 1:25.39 | |
41 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 1:25.66 | |
42 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 1:25.94 | |
43 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 1:28.57 | |
44 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:30.46 | |
45 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | 1:32.95 | |
46 | 849 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:35.45 | |
47 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:43.95 | |
48 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:45.82 | |
49 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:48.46 | |
50 | 752 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:49.40 | |
51 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:50.00 | |
52 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 1:59.24 | |
53 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 2:13.00 | |
54 | 861 | Wiese Peter | 1999 | HØRSHOLM | 9909AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1092 | Hall Frederikke | 1992 | SØLLERØD | 50 m | 2:42.82 | ||
2 | 527 | Lensbjerg Marie | 1991 | FARUM | 9114AE | 25 m | 2:47.34 | |
3 | 824 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 2:55.48 | |
4 | 739 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:55.98 | |
5 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 2:57.12 | |
6 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 2:57.80 | |
7 | 999 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 2:59.75 | |
8 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 3:00.77 | |
9 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 3:01.04 | |
10 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 3:03.12 | |
11 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 3:04.48 | |
12 | 753 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 25 m | 3:04.74 | |
13 | 1008 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 3:05.12 | |
14 | 834 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 3:05.42 | |
15 | 777 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 3:05.98 | |
16 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 3:07.39 | |
17 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 3:11.03 | |
18 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 3:11.15 | |
19 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 3:13.55 | |
20 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 3:14.00 | |
21 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 3:15.69 | |
22 | 738 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 25 m | 3:17.15 | |
23 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 3:19.10 | |
24 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 3:19.33 | |
25 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 3:21.81 | |
26 | 898 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 3:27.45 | |
27 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 3:27.73 | |
28 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 3:35.92 | |
29 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 3:37.09 | |
30 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 3:39.87 | |
31 | 807 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 3:48.88 | |
32 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 3:50.60 | |
33 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 3:54.95 | |
34 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:57.75 | |
35 | 1068 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 4:05.98 | |
37 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 4:28.88 | |
38 | 1167 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 4:37.90 | |
39 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | ||
40 | 1135 | Palmqvist Maria | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | ||
41 | 1128 | Madsen Frederikke G. | 2000 | ROSKILDE | 0038AH | 25 m | ||
42 | 1127 | Løvendal Caroline Romer | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
43 | 1112 | Helsbo Alberte Emilie | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
44 | 1104 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
45 | 731 | Weinell Marie | 1998 | BIRKERØD | 9872AJ | 25 m | ||
46 | 726 | Tolker-Nielsen Rikke | 1999 | BIRKERØD | 9904AI | 25 m | ||
47 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | ||
48 | 1101 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | ||
49 | 1098 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
50 | 1146 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 598 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 25 m | 2:14.11 | |
2 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 2:21.65 | |
3 | 1093 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 25 m | 2:26.56 | ||
4 | 842 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 2:34.00 | |
5 | 776 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 2:34.26 | |
6 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 2:43.41 | |
7 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:45.86 | |
8 | 1030 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 25 m | 2:46.62 | |
9 | 545 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 2:50.37 | |
10 | 937 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:52.15 | |
11 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 2:52.98 | |
12 | 879 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 3:00.42 | |
13 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 3:04.49 | |
14 | 1050 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 25 m | 3:13.66 | |
15 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 3:14.40 | |
16 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 3:14.74 | |
17 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 3:14.77 | |
18 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 3:20.47 | |
19 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 3:23.63 | |
20 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 3:39.66 | |
21 | 1086 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 3:40.00 | |
22 | 723 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 3:52.43 | |
23 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | 3:57.17 | |
24 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 4:02.23 | |
25 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 4:16.38 | |
26 | 858 | Valentin Kristoffer | 1999 | HØRSHOLM | 9949AH | 25 m | 4:18.90 | |
27 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | 4:50.76 | |
28 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 4:52.05 | |
29 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | ||
30 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | ||
31 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | ||
32 | 1132 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
33 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
34 | 882 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 794 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 25 m | 26.91 | |
2 | 529 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 25 m | 27.09 | |
3 | 1049 | Lei Kirstine | 1992 | HELSINGE | 9204AH | 25 m | 27.36 | |
4 | 790 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 27.70 | |
5 | 520 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 25 m | 27.98 | |
6 | 932 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 28.01 | |
7 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 28.30 | |
8 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 28.48 | |
9 | 906 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 25 m | 28.60 | |
10 | 996 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 28.65 | |
11 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 28.76 | |
12 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 28.88 | |
13 | 589 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 28.90 | |
14 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 29.01 | |
15 | 547 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 29.03 | |
16 | 961 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 29.43 | |
17 | 715 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 29.58 | |
18 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 29.65 | |
19 | 528 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 25 m | 29.66 | |
20 | 599 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 29.98 | |
21 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 29.98 | |
22 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 30.02 | |
23 | 539 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 30.14 | |
24 | 553 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 30.33 | |
25 | 757 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 30.33 | |
26 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 30.34 | |
27 | 831 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 30.47 | |
28 | 993 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 30.52 | |
29 | 1007 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 30.58 | |
30 | 750 | Kunstek Julie | 1994 | FR.SUND | 9458AA | 25 m | 30.60 | |
31 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 30.70 | |
32 | 1070 | Dam-Nielsen Anja | 1992 | VÆRLØSE | 9214AC | 25 m | 30.71 | |
33 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 30.77 | |
34 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 30.86 | |
35 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 30.87 | |
36 | 999 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 30.94 | |
37 | 1031 | Floris Serina P. Snelmand | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.01 | |
38 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 31.03 | |
39 | 768 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 31.11 | |
40 | 773 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 31.12 | |
41 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 31.57 | |
42 | 1001 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 25 m | 31.57 | |
43 | 947 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 31.68 | |
44 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 31.72 | |
45 | 825 | Zachariasen Julie | 1991 | HELSINGØR | 9124AH | 25 m | 31.76 | |
46 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 32.24 | |
47 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 32.26 | |
48 | 548 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 32.44 | |
49 | 1037 | Hansen Mathilde Rosager | 1994 | HELSINGE | 9446AC | 25 m | 32.49 | |
50 | 1153 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 32.53 | |
51 | 1051 | Løsekraut Cecilia Lykke | 1994 | HELSINGE | 9422AI | 25 m | 32.65 | |
52 | 549 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 32.78 | |
53 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 32.81 | |
54 | 601 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 32.91 | |
55 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 33.04 | |
56 | 1061 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 33.31 | |
57 | 1000 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 33.38 | |
58 | 540 | Christian Nadia | 1995 | FARUM | 9534AY | 25 m | 33.41 | |
59 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 33.53 | |
60 | 541 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 33.69 | |
61 | 874 | Henriksen Anna | 1994 | SOLRØD | 9466AP | 50 m | 33.75 | |
62 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 34.12 | |
63 | 989 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 34.12 | |
64 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | 34.13 | |
65 | 594 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 25 m | 34.19 | |
66 | 1152 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 34.23 | |
67 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 34.29 | |
68 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 34.48 | |
69 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 34.52 | |
70 | 1062 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 34.69 | |
71 | 834 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 34.70 | |
72 | 913 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 34.89 | |
73 | 881 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 34.90 | |
74 | 1046 | Jørgensen Louise | 1995 | HELSINGE | 9524AT | 50 m | 35.06 | |
75 | 830 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 35.07 | |
76 | 543 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 35.08 | |
77 | 900 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 35.24 | |
78 | 888 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 35.27 | |
79 | 1044 | Jeppsson Nicoline Fie | 1997 | HELSINGE | 9774AG | 25 m | 35.35 | |
80 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 35.38 | |
81 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 35.58 | |
82 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 35.61 | |
83 | 551 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 35.63 | |
84 | 1027 | Bloch Sissel Gro Peltz | 1995 | HELSINGE | 9502AL | 25 m | 35.63 | |
85 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 35.83 | ||
86 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 35.92 | |
87 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 36.01 | |
88 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 50 m | 36.02 | |
89 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 36.51 | |
90 | 910 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 36.59 | |
91 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 36.67 | |
92 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 37.06 | |
93 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 37.14 | |
94 | 1071 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 25 m | 37.27 | |
95 | 716 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 25 m | 37.47 | ||
96 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 37.58 | |
97 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 37.65 | |
98 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 38.21 | |
99 | 1045 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 38.36 | |
100 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 38.58 | |
101 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 39.02 | |
102 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 39.22 | |
103 | 891 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | 39.29 | |
104 | 756 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 25 m | 40.39 | |
105 | 857 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 40.61 | |
106 | 807 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 41.00 | |
107 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 41.07 | |
108 | 708 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 41.42 | |
109 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 42.48 | |
110 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 42.67 | |
111 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 43.24 | |
112 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 43.43 | |
113 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 43.63 | |
114 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 43.63 | |
115 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 43.71 | |
116 | 887 | Jensen Mathilde Bang | 1995 | STT | 9554AS | 25 m | 43.72 | |
117 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | 43.77 | |
118 | 737 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 25 m | 43.87 | |
119 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 43.90 | |
120 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 44.06 | |
121 | 721 | Ronneberg Olivia | 1999 | BIRKERØD | 9954AI | 25 m | 44.44 | |
122 | 1059 | Sørensen Sofie O. | 1998 | HELSINGE | 9886AM | 25 m | 44.82 | |
123 | 833 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 44.89 | |
124 | 867 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 25 m | 45.16 | |
125 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 45.17 | |
126 | 700 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 45.36 | |
127 | 1167 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 45.63 | |
128 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 45.64 | |
129 | 854 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 45.87 | |
130 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 46.13 | |
131 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 46.76 | |
132 | 1055 | Petersen Sofie Steen | 2000 | HELSINGE | 0026AH | 25 m | 46.79 | |
133 | 940 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 46.90 | |
134 | 704 | Davies Molly E. Stevelt | 2000 | BIRKERØD | 0018AE | 25 m | 47.36 | |
135 | 877 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 50 m | 47.57 | |
136 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 47.74 | |
137 | 1068 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 25 m | 47.93 | |
138 | 713 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 47.98 | |
139 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 48.28 | |
140 | 724 | Straarup Sofie Engholm | 2000 | BIRKERØD | 0058AD | 25 m | 48.73 | |
141 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 48.88 | |
142 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | 49.31 | |
143 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 50.37 | |
144 | 1034 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 50.39 | |
145 | 703 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 50.53 | |
146 | 709 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 52.18 | |
147 | 1223 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | 53.20 | |
148 | 845 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 54.37 | |
149 | 1169 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 54.42 | |
150 | 1131 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 55.82 | |
151 | 1077 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 56.10 | |
152 | 1128 | Madsen Frederikke G. | 2000 | ROSKILDE | 0038AH | 25 m | 56.49 | |
153 | 930 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 50 m | 56.72 | |
154 | 699 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 57.32 | |
155 | 1204 | Wiberg Emilie de Lemos | 2001 | HILLERØD | 0146AC | 25 m | 59.76 | |
156 | 706 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.10 | ||
157 | 1181 | Hauch Maria | 2003 | HILLERØD | 0342AA | 25 m | 1:00.16 | |
158 | 1073 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 25 m | 1:01.00 | |
159 | 1101 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | 1:01.47 | |
160 | 1135 | Palmqvist Maria | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 1:01.80 | |
161 | 1186 | Jespersen Anne-Marie K. | 2001 | HILLERØD | 0108AC | 25 m | 1:03.14 | |
162 | 1098 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:03.19 | |
163 | 1114 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 1:03.47 | ||
164 | 1185 | Jensen Liv | 2001 | HILLERØD | 0128AB | 25 m | 1:12.13 | |
165 | 729 | Wadsholt Lea | 1994 | BIRKERØD | 25 m | |||
166 | 875 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 25 m | |||
167 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
168 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
169 | 1176 | Gerlach Katrine | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
170 | 1104 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
171 | 1146 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
172 | 1129 | Nicolajsen Pil | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
173 | 1127 | Løvendal Caroline Romer | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
174 | 878 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
175 | 1112 | Helsbo Alberte Emilie | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
176 | 564 | Korch Caroline | 1996 | FARUM | 25 m | |||
177 | 1221 | Snoer Cecilie | 1995 | SHS-STEVNS | 9554AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 29, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 23.91 | |
2 | 796 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 25 m | 23.95 | |
3 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 25 m | 24.82 | |
4 | 1090 | Bertelsen Martin | 1989 | SØLLERØD | 25 m | 25.09 | ||
5 | 1091 | Christensen Patrick | 1985 | SØLLERØD | 25 m | 25.46 | ||
6 | 814 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 25.57 | |
7 | 593 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 25 m | 25.69 | |
8 | 976 | Snitkjær Andreas | 1990 | VEST | 9099AB | 25 m | 25.92 | |
9 | 1038 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 26.19 | |
10 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 26.25 | |
11 | 795 | Grønning Sebastian | 1993 | HELSINGØR | 9361AA | 25 m | 26.26 | |
12 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 26.38 | |
13 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 26.44 | |
14 | 1053 | Nielsen Nicolaj Kildevang | 1994 | HELSINGE | 9441AC | 25 m | 26.57 | |
15 | 554 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 26.80 | |
16 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 26.80 | |
17 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 26.81 | |
18 | 1029 | Christensen Simon E. | 1992 | HELSINGE | 9243AA | 25 m | 26.98 | |
19 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 26.98 | |
20 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 27.01 | |
21 | 1095 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 25 m | 27.21 | ||
22 | 915 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 27.29 | |
23 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 27.58 | |
24 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 27.60 | |
25 | 962 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 27.62 | |
26 | 808 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 27.76 | |
27 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 27.96 | |
28 | 1078 | Lyngholm-Kjærby Casper | 1991 | VÆRLØSE | 9137AE | 25 m | 27.98 | |
29 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 28.07 | |
30 | 960 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 28.09 | |
31 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 28.22 | |
32 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 28.29 | |
33 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 28.30 | |
34 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 28.40 | |
35 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 28.48 | |
36 | 1056 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 25 m | 28.50 | |
37 | 1084 | Nielsen Philip | 1991 | VÆRLØSE | 9161AD | 25 m | 28.67 | |
38 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 28.90 | |
39 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 29.00 | |
40 | 580 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 25 m | 29.00 | |
41 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 29.13 | |
42 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 29.14 | |
43 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 29.24 | |
44 | 1048 | Larsen Mads Nicolaj | 1994 | HELSINGE | 9491AM | 25 m | 29.25 | |
45 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 29.33 | |
46 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | 29.41 | |
47 | 890 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 29.46 | |
48 | 1072 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 25 m | 29.51 | |
49 | 546 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 29.59 | |
50 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 29.64 | |
51 | 829 | Bonde Thomas Lønstrup | 1995 | HØRSHOLM | 9539AE | 25 m | 29.68 | |
52 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 29.71 | |
53 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 29.86 | |
54 | 902 | Pihl Rolf | 1994 | STT | 9477AN | 25 m | 30.09 | |
55 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 30.19 | |
56 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 30.23 | |
57 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 30.53 | |
58 | 602 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 30.60 | |
59 | 1028 | Bloch Thorbjørn T. Peltz | 1993 | HELSINGE | 9369AI | 25 m | 30.71 | |
60 | 1060 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 25 m | 30.71 | |
61 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | 30.80 | |
62 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 30.96 | |
63 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 31.07 | |
64 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | 31.26 | |
65 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 31.31 | |
66 | 991 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 31.39 | |
67 | 544 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 31.58 | |
68 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 31.63 | |
69 | 1036 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 31.69 | |
70 | 837 | Frederiksen Malthe | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 31.73 | |
71 | 1043 | Hjort Alexander | 1996 | HELSINGE | 9647AI | 25 m | 31.79 | |
72 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 32.10 | |
73 | 994 | Hansen Mathias | 1996 | VI39 | 9649AC | 25 m | 32.13 | |
74 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 32.15 | |
75 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | 32.18 | |
76 | 603 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 32.21 | |
77 | 1050 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 25 m | 32.74 | |
78 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 32.98 | |
79 | 848 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 33.10 | |
80 | 785 | Binaú-Vidal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 33.37 | |
81 | 560 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 33.40 | |
82 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 33.76 | |
83 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 33.83 | |
84 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 33.97 | |
85 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 25 m | 34.22 | |
86 | 1033 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 34.41 | |
87 | 914 | Nielsen Nicklas | 1996 | SHS-STEVNS | 9695AI | 25 m | 34.43 | |
88 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | 34.72 | |
89 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 35.00 | ||
90 | 872 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 50 m | 35.06 | |
91 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 35.44 | |
92 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 35.63 | |
93 | 849 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 35.66 | |
94 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 35.78 | |
95 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 35.81 | |
96 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 50 m | 35.88 | |
97 | 1082 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 35.98 | |
98 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 35.99 | |
99 | 1086 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 36.04 | |
100 | 705 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 36.49 | |
101 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 36.61 | |
102 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 50 m | 36.65 | |
103 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 36.77 | |
104 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | 37.01 | |
105 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 37.09 | |
106 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 37.11 | |
107 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 37.13 | ||
108 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 37.68 | |
109 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 37.86 | |
110 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 37.91 | |
111 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 38.04 | |
112 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 38.38 | |
113 | 1076 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 38.70 | |
114 | 880 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 38.72 | |
115 | 611 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 38.96 | |
116 | 896 | Nielsen Mads Kronborg | 1996 | STT | 9623AP | 25 m | 38.97 | |
117 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 39.05 | |
118 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 39.57 | |
119 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 39.68 | |
120 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 39.76 | |
121 | 1087 | Schwaab Johannes | 1994 | VÆRLØSE | 25 m | 40.00 | ||
122 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 40.13 | |
123 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 40.16 | |
124 | 897 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 40.32 | |
125 | 948 | Rasmussen Marcus Broch | 1997 | TRITON B | 9735AH | 25 m | 40.43 | |
126 | 789 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 40.64 | |
127 | 923 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 40.68 | |
128 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 40.72 | |
129 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 40.85 | |
130 | 1032 | Fredbo Mads | 1999 | HELSINGE | 9901AB | 25 m | 41.00 | |
131 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 41.00 | ||
132 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | 41.33 | |
133 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 41.54 | |
134 | 1220 | Hartoft Mads | 2000 | STT | 0045AB | 25 m | 41.65 | |
135 | 1035 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 42.22 | |
136 | 884 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | 42.50 | |
137 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 42.56 | ||
138 | 610 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | 42.84 | |
139 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 42.96 | |
140 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | 43.07 | |
141 | 856 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 43.24 | |
142 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 44.04 | |
143 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | 44.13 | |
144 | 1047 | Kreiner Jonathan | 1998 | HELSINGE | 9815AK | 25 m | 44.32 | |
145 | 858 | Valentin Kristoffer | 1999 | HØRSHOLM | 9949AH | 25 m | 44.39 | |
146 | 710 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 45.03 | |
147 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 45.08 | |
148 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 45.09 | |
149 | 1074 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 25 m | 45.25 | |
150 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 45.35 | ||
151 | 702 | Boyer Victor | 2000 | BIRKERØD | 0047AC | 25 m | 46.29 | |
152 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 46.99 | |
153 | 695 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 47.92 | |
154 | 861 | Wiese Peter | 1999 | HØRSHOLM | 9909AE | 25 m | 47.94 | |
155 | 728 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 49.43 | |
156 | 1079 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 49.90 | |
157 | 727 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 51.98 | |
158 | 1132 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 52.02 | |
159 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | ||
160 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
161 | 1222 | Lea Jesse | 1994 | SHS-STEVNS | 9445AF | 25 m | ||
162 | 556 | Danielsen Frederik | 1995 | FARUM | 9551AP | 25 m | ||
163 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
164 | 711 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 25 m | |||
165 | 883 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 30, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 920 | Triton Piger 1 | 1993 | TRITON B | 25 m | 2:10.00 | RES | |
2 | 779 | Helsingør Damer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.47 | RES | |
3 | 979 | Vat Damer 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:12.79 | RES | |
4 | 516 | Farum Damer | 0 | FARUM | 25 m | 2:15.22 | RES | |
5 | 572 | Hils Damer 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:18.79 | RES | |
6 | 980 | Vat Damer 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:20.79 | RES | |
7 | 1026 | Piger Vordingborg | 1994 | VORDINGB | 25 m | 2:27.48 | RES | |
8 | 682 | Dragør Dragons | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:30.00 | RES | |
9 | 986 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:30.00 | RES | |
10 | 573 | Hils Damer 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:30.79 | RES | |
11 | 1138 | Roskillers Piger I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | RES | |
12 | 987 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:40.00 | RES | |
13 | 921 | Triton Piger 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:40.00 | RES | |
14 | 1139 | Roskillers Piger Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:50.00 | RES | |
15 | 1213 | Hils Piger 3 | 0 | HILLERØD | 25 m | 3:25.00 | RES | |
16 | 1160 | Birkerød Piger 1 | 0 | BIRKERØD | 25 m | RES | ||
17 | 1161 | Birkerød Piger 2 | 0 | BIRKERØD | 25 m | RES | ||
18 | 1208 | Hils Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
19 | 742 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | RES | ||
20 | 1209 | Hils Piger 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 31, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 984 | Vat Herrer 1 | 0 | VAT | 25 m | 1:45.79 | RES | |
2 | 780 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.63 | RES | |
3 | 985 | Vat Herrer 2 | 0 | VAT | 25 m | 1:59.79 | RES | |
4 | 574 | Hils Herrer | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:00.79 | RES | |
5 | 918 | Triton Drenge 1 | 1994 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | RES | |
6 | 1023 | Drenge 1 Vordingborg | 1992 | VORDINGB | 25 m | 2:04.60 | RES | |
7 | 517 | Farum Herrer | 0 | FARUM | 25 m | 2:05.22 | RES | |
8 | 981 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:07.29 | RES | |
9 | 982 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:16.29 | RES | |
10 | 1024 | Drenge 2 Vordingborg | 1991 | VORDINGB | 25 m | 2:19.31 | RES | |
11 | 1106 | Roskillers Drenge I | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | RES | |
12 | 983 | Vat Drenge 3 | 0 | VAT | 25 m | 2:21.29 | RES | |
13 | 919 | Triton Drenge 2 | 1996 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | RES | |
14 | 1107 | Roskillers Drenge Ii | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:40.00 | RES | |
15 | 683 | Dragør Dragons I | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:45.00 | RES | |
16 | 1214 | Hils Drenge 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 3:00.00 | RES | |
17 | 684 | Dragør Dragons Ii | 0 | DRAGØR | 25 m | 3:00.00 | RES | |
18 | 1162 | Birkerød Drenge | 0 | BIRKERØD | 25 m | RES | ||
19 | 1210 | Hils Drenge 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | RES | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 32, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 596 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 25 m | 16:26.68 | RES |
2 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 17:56.21 | RES |
3 | 747 | Fyrstenborg Rune | 1994 | FR.SUND | 9491AD | 25 m | 18:20.49 | RES |
4 | 1022 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 18:50.00 | RES |
5 | 1018 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 19:08.00 | RES |
6 | 712 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 20:49.24 | RES |
7 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 977 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 1:02.71 | |
2 | 973 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 25 m | 1:05.07 | |
3 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:09.70 | |
4 | 1021 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:10.35 | |
5 | 733 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 25 m | 1:11.21 | |
6 | 757 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:11.78 | |
7 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 1:11.92 | |
8 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 1:12.00 | |
9 | 768 | Feldberg Mie Thisted | 1995 | GSK | 9508AM | 25 m | 1:12.41 | |
10 | 1070 | Dam-Nielsen Anja | 1992 | VÆRLØSE | 9214AC | 25 m | 1:12.70 | |
11 | 996 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 1:12.92 | |
12 | 520 | Burmester Olivia | 1993 | FARUM | 9334AE | 25 m | 1:12.96 | |
13 | 790 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 50 m | 1:13.63 | |
14 | 993 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39 | 9504AC | 25 m | 1:14.81 | |
15 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:14.85 | |
16 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 1:15.00 | |
17 | 949 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:15.22 | |
18 | 906 | Sørensen Lea | 1994 | STT | 9466AC | 25 m | 1:15.48 | |
19 | 539 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 1:15.56 | |
20 | 1122 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 25 m | 1:15.85 | |
21 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 1:16.25 | |
22 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 1:16.30 | |
23 | 707 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:16.36 | |
24 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:16.85 | |
25 | 841 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:17.63 | |
26 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:17.83 | |
27 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:18.60 | |
28 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:19.29 | |
29 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:19.73 | |
30 | 924 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:19.92 | |
31 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 1:20.00 | |
32 | 541 | Duus Lisa Steen | 1997 | FARUM | 9764AI | 25 m | 1:20.11 | |
33 | 600 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | 1:20.21 | |
34 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 1:20.45 | |
35 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 1:20.64 | |
36 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:20.71 | |
37 | 831 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:20.83 | |
38 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 1:21.92 | |
39 | 895 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 1:22.73 | |
40 | 548 | Petersen Helena Daugbjerg | 1997 | FARUM | 9734AI | 25 m | 1:22.75 | |
41 | 850 | Ladegaard Anna | 1996 | HØRSHOLM | 9692AI | 25 m | 1:23.06 | |
42 | 735 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 50 m | 1:23.19 | |
43 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 1:23.30 | |
44 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 1:24.70 | |
45 | 718 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 1:24.76 | |
46 | 1000 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:25.43 | |
47 | 886 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 1:25.48 | |
48 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 1:25.49 | |
49 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:25.58 | |
50 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | 1:25.59 | |
51 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 1:26.12 | |
52 | 830 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 1:26.27 | |
53 | 1195 | Nielse Louise R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9764AP | 25 m | 1:26.62 | |
54 | 549 | Scharf Signe | 1995 | FARUM | 9528AK | 25 m | 1:27.69 | |
55 | 827 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:28.86 | |
56 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 1:29.18 | |
57 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 25 m | 1:29.27 | |
58 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:29.33 | ||
59 | 553 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 25 m | 1:30.47 | |
60 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:30.74 | |
61 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 50 m | 1:32.28 | |
62 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:32.88 | |
63 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:33.85 | |
64 | 900 | Nilsson Louise Leegaard | 1994 | STT | 9412AS | 25 m | 1:34.43 | |
65 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 1:35.91 | |
66 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 1:36.24 | |
67 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:36.30 | |
68 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 1:39.21 | |
69 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 1:41.45 | |
70 | 721 | Ronneberg Olivia | 1999 | BIRKERØD | 9954AI | 25 m | 1:44.76 | |
71 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:47.93 | |
72 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:48.69 | |
73 | 952 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:48.80 | |
74 | 731 | Weinell Marie | 1998 | BIRKERØD | 9872AJ | 25 m | 1:49.58 | |
75 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:52.96 | |
76 | 833 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:57.95 | |
77 | 704 | Davies Molly E. Stevelt | 2000 | BIRKERØD | 0018AE | 25 m | 1:58.61 | |
78 | 1071 | Eiken Cecilie | 1996 | VÆRLØSE | 9682AP | 25 m | 2:00.00 | |
79 | 1077 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 2:00.36 | |
80 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | 2:05.78 | |
81 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 2:07.02 | |
82 | 1131 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:11.42 | |
83 | 699 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:14.98 | |
84 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 2:24.63 | |
85 | 1186 | Jespersen Anne-Marie K. | 2001 | HILLERØD | 0108AC | 25 m | ||
86 | 1146 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
87 | 1185 | Jensen Liv | 2001 | HILLERØD | 0128AB | 25 m | ||
88 | 564 | Korch Caroline | 1996 | FARUM | 25 m | |||
89 | 1129 | Nicolajsen Pil | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
90 | 1128 | Madsen Frederikke G. | 2000 | ROSKILDE | 0038AH | 25 m | ||
91 | 1181 | Hauch Maria | 2003 | HILLERØD | 0342AA | 25 m | ||
92 | 1127 | Løvendal Caroline Romer | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
93 | 1098 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
94 | 700 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
95 | 1114 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
96 | 1112 | Helsbo Alberte Emilie | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
97 | 867 | Norup Mathilde | 1998 | SOLRØD | 9802AS | 25 m | ||
98 | 1101 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | ||
99 | 724 | Straarup Sofie Engholm | 2000 | BIRKERØD | 0058AD | 25 m | ||
100 | 940 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | ||
101 | 930 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | ||
102 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
103 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | ||
104 | 876 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | ||
105 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | ||
106 | 1104 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 57.23 | |
2 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 1:03.45 | |
3 | 518 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 25 m | 1:04.78 | |
4 | 960 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:05.77 | |
5 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:06.35 | |
6 | 975 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:06.54 | |
7 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 1:07.03 | |
8 | 814 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 1:07.39 | |
9 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 1:07.47 | |
10 | 550 | Terp Sebastian | 1995 | FARUM | 9599AB | 25 m | 1:08.29 | |
11 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:10.00 | |
12 | 554 | Willén Ulrik Peter | 1995 | FARUM | 9517AJ | 25 m | 1:10.04 | |
13 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 1:10.79 | |
14 | 890 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:11.76 | |
15 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 1:12.07 | |
16 | 1019 | Karklinat Malte | 1995 | VORDINGB | 9553AQ | 25 m | 1:12.21 | |
17 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 1:12.53 | |
18 | 991 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 1:13.11 | |
19 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 1:13.44 | |
20 | 1084 | Nielsen Philip | 1991 | VÆRLØSE | 9161AD | 25 m | 1:13.86 | |
21 | 545 | Nielsen Jens Dyreborg | 1995 | FARUM | 9571AG | 25 m | 1:13.97 | |
22 | 765 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:16.57 | |
23 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:16.95 | |
24 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 1:16.95 | |
25 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:17.31 | |
26 | 837 | Frederiksen Malthe | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 1:17.72 | |
27 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 1:18.35 | |
28 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 1:18.41 | |
29 | 839 | Grønne Tobias | 1995 | HØRSHOLM | 9529AK | 25 m | 1:18.69 | |
30 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 1:18.92 | |
31 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 1:20.39 | |
32 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:21.39 | |
33 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 25 m | 1:21.97 | |
34 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:22.74 | |
35 | 994 | Hansen Mathias | 1996 | VI39 | 9649AC | 25 m | 1:22.95 | |
36 | 723 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:24.92 | |
37 | 544 | Jacobsen Christian | 1995 | FARUM | 9509AL | 25 m | 1:25.11 | |
38 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:28.27 | |
39 | 939 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:28.61 | |
40 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | 1:30.33 | |
41 | 1193 | Madsen Carl Juel | 1998 | HILLERØD | 9821AF | 25 m | 1:31.40 | |
42 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 25 m | 1:32.17 | |
43 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:33.32 | |
44 | 880 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:33.72 | |
45 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:34.59 | |
46 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:35.00 | ||
47 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 1:37.88 | |
48 | 722 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:42.33 | |
49 | 789 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:43.62 | |
50 | 1154 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:44.89 | |
51 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 1:44.99 | |
52 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:45.00 | ||
53 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 1:45.00 | ||
54 | 1074 | Jacobsen Mads H. | 1995 | VÆRLØSE | 9583AR | 25 m | 1:45.61 | |
55 | 1220 | Hartoft Mads | 2000 | STT | 0045AB | 25 m | 1:46.86 | |
56 | 1111 | Halby Simon | 1996 | ROSKILDE | 9647AO | 25 m | 1:47.57 | |
57 | 611 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 1:49.39 | |
58 | 950 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 50 m | 1:49.86 | |
59 | 610 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | 1:50.61 | |
60 | 560 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:52.47 | |
61 | 1076 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:53.13 | |
62 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:55.47 | |
63 | 948 | Rasmussen Marcus Broch | 1997 | TRITON B | 9735AH | 25 m | 1:55.96 | |
64 | 710 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 1:58.33 | |
65 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 1:59.76 | |
66 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 2:04.80 | |
67 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 2:06.52 | |
68 | 923 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 2:07.03 | |
69 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 2:12.00 | ||
70 | 702 | Boyer Victor | 2000 | BIRKERØD | 0047AC | 25 m | 2:22.44 | |
71 | 728 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | ||
72 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | ||
73 | 882 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | ||
74 | 884 | Hansen Peter | 1996 | STT | 9655AP | 25 m | ||
75 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
76 | 1132 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
77 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | ||
78 | 883 | Hansen Nikolaj | 1998 | STT | 9815AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 35, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 825 | Zachariasen Julie | 1991 | HELSINGØR | 9124AH | 25 m | 35.38 | |
2 | 1122 | Jørgensen Maria | 1990 | ROSKILDE | 9088AE | 25 m | 36.31 | |
3 | 589 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 36.50 | |
4 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 36.86 | |
5 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 38.00 | |
6 | 581 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | HILLERØD | 9374AA | 25 m | 38.39 | |
7 | 773 | Møller Nicoline | 1995 | GSK | 9528AF | 25 m | 38.42 | |
8 | 1007 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 38.65 | |
9 | 750 | Kunstek Julie | 1994 | FR.SUND | 9458AA | 25 m | 39.02 | |
10 | 824 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 39.06 | |
11 | 999 | Jørgensen Katja V. | 1995 | VI39 | 9508AC | 25 m | 39.29 | |
12 | 1008 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 39.40 | |
13 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 39.43 | |
14 | 1178 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 39.49 | |
15 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 39.50 | |
16 | 1014 | Holm-Olsen Nadia | 1994 | VORDINGB | 9446AH | 25 m | 39.67 | |
17 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 39.73 | |
18 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 39.89 | |
19 | 604 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 39.90 | |
20 | 777 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 39.94 | |
21 | 913 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 40.44 | |
22 | 586 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 40.45 | |
23 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 41.04 | |
24 | 834 | Cramon Sara | 1998 | HØRSHOLM | 9846AE | 25 m | 41.06 | |
25 | 1173 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 25 m | 41.11 | |
26 | 1190 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | 41.16 | |
27 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 41.44 | |
28 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 41.50 | |
29 | 693 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 41.81 | |
30 | 1179 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 42.18 | |
31 | 551 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 42.73 | |
32 | 730 | Vangstrup Louise | 1997 | BIRKERØD | 9738AF | 25 m | 42.90 | |
33 | 547 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 25 m | 43.33 | |
34 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 43.46 | |
35 | 714 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 43.47 | |
36 | 1196 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 43.91 | |
37 | 1182 | Hauch Signe | 1998 | HILLERØD | 9826AB | 25 m | 44.07 | |
38 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 44.73 | |
39 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 45.68 | |
40 | 557 | Dogan Yelda | 1996 | FARUM | 9692AW | 25 m | 46.95 | |
41 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 47.49 | |
42 | 910 | From Benedikte Bang | 1996 | SHS-STEVNS | 9686AN | 25 m | 48.22 | |
43 | 579 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 48.46 | |
44 | 807 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 49.37 | |
45 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 49.82 | |
46 | 894 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 49.84 | |
47 | 1068 | Andersen Sif Emilie | 1998 | VÆRLØSE | 9838AT | 25 m | 50.20 | |
48 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | 50.45 | |
49 | 926 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 50.53 | |
50 | 563 | Jørner Rikke | 1996 | FARUM | 9628AJ | 25 m | 50.56 | |
51 | 1171 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 51.96 | |
52 | 857 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 52.90 | |
53 | 911 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 53.83 | |
54 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 53.93 | |
55 | 1174 | Esbjerg Agnes | 1999 | HILLERØD | 9998AF | 25 m | 54.94 | |
56 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 55.30 | |
57 | 1167 | Jakobsen Marina | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 55.82 | |
58 | 792 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 56.21 | |
59 | 912 | Kjørup Laura Josefine | 1996 | SHS-STEVNS | 9604AL | 25 m | 56.35 | |
60 | 854 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 56.87 | |
61 | 930 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 58.23 | |
62 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 58.57 | |
63 | 1073 | Gram Nanna Westfall | 1998 | VÆRLØSE | 9898AQ | 25 m | 1:00.00 | |
64 | 561 | Hansen Emilie Hvilshøj | 1996 | FARUM | 9666AX | 25 m | 1:01.02 | |
65 | 737 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 25 m | 1:01.56 | |
66 | 845 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:01.81 | |
67 | 724 | Straarup Sofie Engholm | 2000 | BIRKERØD | 0058AD | 25 m | 1:04.45 | |
68 | 1077 | Laursen Vibe Raaby | 1998 | VÆRLØSE | 9846AQ | 25 m | 1:06.31 | |
69 | 1135 | Palmqvist Maria | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | 1:13.08 | |
70 | 940 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 1:14.45 | |
71 | 699 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:24.03 | |
72 | 1128 | Madsen Frederikke G. | 2000 | ROSKILDE | 0038AH | 25 m | 1:30.73 | |
73 | 564 | Korch Caroline | 1996 | FARUM | 25 m | |||
74 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
75 | 1176 | Gerlach Katrine | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
76 | 1169 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | ||
77 | 1146 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
78 | 1127 | Løvendal Caroline Romer | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
79 | 1114 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
80 | 1112 | Helsbo Alberte Emilie | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
81 | 1101 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | ||
82 | 875 | Skou Amalie Sophia | 1997 | SOLRØD | 25 m | |||
83 | 1098 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
84 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | ||
85 | 1197 | Rasmussen Laura | 1998 | HILLERØD | 9842AT | 25 m | ||
86 | 1104 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 36, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 598 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 25 m | 29.58 | |
2 | 524 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 29.72 | |
3 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 30.09 | |
4 | 842 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 32.06 | |
5 | 597 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF | 9473AE | 25 m | 32.92 | |
6 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 33.89 | |
7 | 1142 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 34.23 | |
8 | 580 | Holbæk Casper | 1992 | HILLERØD | 9285AE | 25 m | 34.55 | |
9 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 34.81 | |
10 | 577 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 25 m | 35.62 | |
11 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 36.28 | |
12 | 962 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 36.97 | |
13 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 37.05 | |
14 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 37.29 | |
15 | 546 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 37.92 | |
16 | 832 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 38.27 | |
17 | 937 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 38.48 | |
18 | 992 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 39.01 | |
19 | 775 | Poulsen Steffen | 1994 | GSK | 9451AB | 25 m | 39.05 | |
20 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 39.84 | |
21 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 41.07 | |
22 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 41.98 | |
23 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | 42.01 | |
24 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 42.14 | |
25 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 43.20 | |
26 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 46.88 | |
27 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 46.92 | |
28 | 785 | Binaú-Vidal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 48.48 | |
29 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 48.93 | |
30 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 49.88 | |
31 | 1082 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 49.90 | |
32 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | 50.38 | |
33 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 50.98 | |
34 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | 50.99 | |
35 | 944 | Nurup Jacob | 1997 | TRITON B | 9747AC | 25 m | 51.16 | |
36 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 51.47 | |
37 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 51.47 | |
38 | 861 | Wiese Peter | 1999 | HØRSHOLM | 9909AE | 25 m | 51.82 | |
39 | 556 | Danielsen Frederik | 1995 | FARUM | 9551AP | 25 m | 51.88 | |
40 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 52.49 | |
41 | 953 | Weis Alexander | 1996 | TRITON B | 9681AC | 50 m | 53.12 | |
42 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 53.27 | |
43 | 1132 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 53.54 | |
44 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | 54.94 | |
45 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 50 m | 55.29 | |
46 | 1202 | Stephensen Daniel | 1999 | HILLERØD | 9993AB | 25 m | 55.29 | |
47 | 858 | Valentin Kristoffer | 1999 | HØRSHOLM | 9949AH | 25 m | 57.52 | |
48 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 57.86 | |
49 | 752 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 59.19 | |
50 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 1:00.00 | ||
51 | 1079 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:00.00 | |
52 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:01.60 | |
53 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | 1:01.97 | |
54 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:02.32 | |
55 | 789 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:02.82 | |
56 | 948 | Rasmussen Marcus Broch | 1997 | TRITON B | 9735AH | 50 m | 1:07.52 | |
57 | 928 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:09.73 | |
58 | 603 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | ||
59 | 856 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | ||
60 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | ||
61 | 1219 | Sønnichsen Anders | 1998 | HILLERØD | 9897AI | 25 m | ||
62 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | ||
63 | 1136 | Petersen Christoffer Back | 1995 | ROSKILDE | 9503AH | 25 m | ||
64 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
65 | 935 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 37, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 698 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:15.04 | |
2 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 2:16.54 | |
3 | 997 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:18.39 | |
4 | 739 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:18.79 | |
5 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:20.46 | |
6 | 977 | Olesen Klara Strand | 1995 | VEST | 9542AO | 25 m | 2:20.59 | |
7 | 925 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:24.37 | |
8 | 1083 | Nielsen Helene Hupfeldt | 1994 | VÆRLØSE | 9464AJ | 25 m | 2:24.91 | |
9 | 947 | Rasmussen Amalie Hartmann | 1995 | TRITON B | 9574AD | 25 m | 2:24.97 | |
10 | 585 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 2:26.73 | |
11 | 738 | Desvig-Bol Camilla | 1993 | FR.SUND | 9336AG | 25 m | 2:28.23 | |
12 | 1118 | Johansen Nanna | 1996 | ROSKILDE | 9662AH | 25 m | 2:28.69 | |
13 | 797 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 2:29.20 | |
14 | 836 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 2:29.31 | |
15 | 972 | Mikkelsen Sara | 1997 | VEST | 9736AE | 25 m | 2:30.04 | |
16 | 951 | Schmidt Iben | 1997 | TRITON B | 9794AE | 25 m | 2:30.34 | |
17 | 764 | Baastrup Anita | 1995 | GSK | 9502AJ | 25 m | 2:31.50 | |
18 | 1097 | Andersen Catharina Skov | 1997 | ROSKILDE | 9758AC | 25 m | 2:31.74 | |
19 | 1017 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:32.60 | |
20 | 967 | Larsen Kamilla | 1996 | VEST | 9676AM | 25 m | 2:33.10 | |
21 | 1152 | Villumsen Frederikke | 1997 | AIF | 9746AA | 25 m | 2:33.24 | |
22 | 963 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:34.37 | |
23 | 954 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:35.63 | |
24 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:36.71 | |
25 | 543 | Hjuler Maja | 1997 | FARUM | 9754AI | 25 m | 2:37.20 | |
26 | 1008 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 2:38.35 | |
27 | 1184 | Jensen Emma | 1997 | HILLERØD | 9712AM | 25 m | 2:38.72 | |
28 | 583 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:39.90 | |
29 | 753 | Mejer Louise | 1995 | FR.SUND | 9574AO | 50 m | 2:42.41 | |
30 | 971 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:44.04 | |
31 | 966 | Laksø Sandra | 1995 | VEST | 9504AO | 25 m | 2:47.96 | |
32 | 886 | Iversen Josephine Freja | 1995 | STT | 9548AB | 25 m | 2:48.63 | |
33 | 969 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 2:51.10 | |
34 | 681 | Dahl Christine M. | 1998 | DRAGØR | 9866AE | 25 m | 2:53.53 | |
35 | 689 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
36 | 847 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 2:55.16 | |
37 | 885 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 3:00.93 | |
38 | 958 | Garlin Mie | 1996 | VEST | 9672AP | 25 m | 3:04.34 | |
39 | 978 | Ganzhorn Emilie Thybo | 1996 | VEST | 9644AK | 25 m | 3:07.39 | |
40 | 881 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 3:09.80 | |
41 | 558 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 3:09.88 | |
42 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 3:10.85 | |
43 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 3:24.58 | |
44 | 934 | Jensen Cecilie F. | 1998 | TRITON B | 9862AH | 50 m | 3:32.67 | |
45 | 726 | Tolker-Nielsen Rikke | 1999 | BIRKERØD | 9904AI | 25 m | 3:40.57 | |
46 | 857 | Tang-Holbek Sarah | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 3:41.50 | |
47 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 3:49.05 | |
48 | 833 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 3:51.50 | |
49 | 1131 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
50 | 704 | Davies Molly E. Stevelt | 2000 | BIRKERØD | 0018AE | 25 m | ||
51 | 700 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
52 | 1172 | Ehlert Kamilla | 1998 | HILLERØD | 9846AM | 25 m | ||
53 | 1112 | Helsbo Alberte Emilie | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
54 | 1135 | Palmqvist Maria | 2000 | ROSKILDE | 0056AH | 25 m | ||
55 | 1129 | Nicolajsen Pil | 2000 | ROSKILDE | 25 m | |||
56 | 717 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | ||
57 | 721 | Ronneberg Olivia | 1999 | BIRKERØD | 9954AI | 25 m | ||
58 | 1127 | Løvendal Caroline Romer | 1998 | ROSKILDE | 25 m | |||
59 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
60 | 1101 | Borberg Nanna Karoline | 2000 | ROSKILDE | 0016AI | 25 m | ||
61 | 1098 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
62 | 791 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | ||
63 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | ||
64 | 850 | Ladegaard Anna | 1996 | HØRSHOLM | 9692AI | 25 m | ||
65 | 878 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 25 m | |||
66 | 1128 | Madsen Frederikke G. | 2000 | ROSKILDE | 0038AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:07 |
Løb 38, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 974 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 1:54.24 | |
2 | 1090 | Bertelsen Martin | 1989 | SØLLERØD | 25 m | 1:56.76 | ||
3 | 582 | Jarfelt Frederik | 1992 | HILLERØD | 9235AB | 25 m | 1:58.57 | |
4 | 593 | Erichsen Christian | 1990 | AIF | 9059AD | 25 m | 1:58.91 | |
5 | 578 | Harms-Tefke Christoffer | 1992 | HILLERØD | 9255AF | 25 m | 1:59.93 | |
6 | 1086 | Petersen Mathias | 1995 | VÆRLØSE | 9563AR | 25 m | 2:00.00 | |
7 | 767 | Eller Emil | 1991 | GSK | 9175AF | 25 m | 2:02.09 | |
8 | 1093 | Højholt Frederik | 1990 | SØLLERØD | 25 m | 2:02.11 | ||
9 | 879 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:03.04 | |
10 | 695 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 2:04.00 | |
11 | 823 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:04.41 | |
12 | 970 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 2:04.46 | |
13 | 1094 | Jensen Jeppe | 1992 | SØLLERØD | 25 m | 2:04.60 | ||
14 | 1002 | Smith Henrik | 1993 | VI39 | 9371AE | 25 m | 2:06.34 | |
15 | 770 | Jensen Morten Møller | 1992 | GSK | 9269AG | 25 m | 2:07.59 | |
16 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 2:07.74 | |
17 | 976 | Snitkjær Andreas | 1990 | VEST | 9099AB | 25 m | 2:07.89 | |
18 | 829 | Bonde Thomas Lønstrup | 1995 | HØRSHOLM | 9539AE | 25 m | 2:08.55 | |
19 | 1095 | Lollike Alexander | 1993 | SØLLERØD | 25 m | 2:08.88 | ||
20 | 1012 | Hansen Niels Willer | 1992 | VORDINGB | 9289AH | 25 m | 2:09.71 | |
21 | 696 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 25 m | 2:10.00 | ||
22 | 769 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:10.76 | |
23 | 796 | Helmig Asger | 1991 | HELSINGØR | 9111AD | 50 m | 2:11.70 | |
24 | 1022 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:11.81 | |
25 | 1015 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:13.19 | |
26 | 859 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:14.71 | |
27 | 922 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:15.19 | |
28 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 2:15.44 | |
29 | 1016 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:15.85 | |
30 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:16.15 | |
31 | 1009 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 2:18.92 | |
32 | 1078 | Lyngholm-Kjærby Casper | 1991 | VÆRLØSE | 9137AE | 25 m | 2:20.49 | |
33 | 1081 | Nejlund Jeppe | 1993 | VÆRLØSE | 9303AA | 25 m | 2:20.77 | |
34 | 1192 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 2:22.60 | |
35 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 2:23.42 | |
36 | 1072 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 25 m | 2:24.91 | |
37 | 1110 | Halby Christian | 1994 | ROSKILDE | 9469AE | 25 m | 2:25.72 | |
38 | 915 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 2:26.17 | |
39 | 763 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 2:27.63 | |
40 | 837 | Frederiksen Malthe | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 2:28.65 | |
41 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:29.03 | |
42 | 957 | Riemann Simon Frydedal | 1993 | VEST | 9345AF | 25 m | 2:29.10 | |
43 | 778 | Vestergaard Malthe | 1995 | GSK | 9535AB | 25 m | 2:29.12 | |
44 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 2:29.21 | |
45 | 852 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 2:32.22 | |
46 | 1188 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 2:33.46 | |
47 | 848 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 2:33.85 | |
48 | 965 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 2:36.38 | |
49 | 1203 | Sylvest Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9611AK | 25 m | 2:36.77 | |
50 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 2:37.30 | |
51 | 839 | Grønne Tobias | 1995 | HØRSHOLM | 9529AK | 25 m | 2:38.00 | |
52 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 2:38.11 | |
53 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:38.22 | |
54 | 562 | Jørner Mads | 1998 | FARUM | 9891AB | 25 m | 2:38.66 | |
55 | 688 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 25 m | 2:40.00 | ||
56 | 853 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:44.95 | |
57 | 994 | Hansen Mathias | 1996 | VI39 | 9649AC | 25 m | 2:54.60 | |
58 | 1155 | Troelst Magnus | 1997 | DRAGØR | 25 m | 2:56.00 | ||
59 | 679 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 25 m | 3:00.00 | ||
60 | 694 | Skalbo Jonas | 1999 | DRAGØR | 9943AH | 25 m | 3:01.00 | |
61 | 705 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 3:02.71 | |
62 | 687 | Johanson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 3:05.00 | |
63 | 849 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 3:05.54 | |
64 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 3:06.89 | |
65 | 686 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 3:09.78 | |
66 | 1175 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 3:10.00 | |
67 | 1116 | Jensen Pelle Mandrup | 1997 | ROSKILDE | 9711AN | 25 m | 3:12.30 | |
68 | 1082 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 3:15.65 | |
69 | 611 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 3:16.10 | |
70 | 1200 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 3:17.36 | |
71 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 3:20.88 | |
72 | 610 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | 3:25.99 | |
73 | 697 | Stage Jonathan | 1997 | DRAGØR | 9765AL | 25 m | 3:32.38 | |
74 | 1134 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 3:48.54 | |
75 | 1087 | Schwaab Johannes | 1994 | VÆRLØSE | 25 m | 3:55.00 | ||
76 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 4:09.29 | |
77 | 1141 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 4:17.40 | |
78 | 702 | Boyer Victor | 2000 | BIRKERØD | 0047AC | 25 m | ||
79 | 710 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | ||
80 | 711 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 25 m | |||
81 | 728 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | ||
82 | 1154 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | ||
83 | 1143 | Riis Christopher | 2000 | ROSKILDE | 0043AE | 25 m | ||
84 | 1103 | Brøgger-Jensen Sebastian | 1998 | ROSKILDE | 9813AN | 25 m | ||
85 | 897 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | ||
86 | 1100 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
87 | 785 | Binaú-Vidal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:08 |
Løb 39, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 794 | Grønning Josephine | 1991 | HELSINGØR | 9192AI | 25 m | 1:08.46 | |
2 | 733 | Andersen Line | 1991 | FR.SUND | 9158AG | 25 m | 1:10.18 | |
3 | 973 | Mouritzen Pernille | 1993 | VEST | 9356AA | 25 m | 1:10.65 | |
4 | 588 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 1:11.18 | |
5 | 599 | Lou Madeline | 1995 | AIF | 9522AK | 25 m | 1:13.61 | |
6 | 924 | Benson Jahnay | 1995 | TRITON B | 9566AF | 25 m | 1:13.87 | |
7 | 691 | Månsson Birka | 1992 | DRAGØR | 9292AA | 25 m | 1:14.00 | |
8 | 961 | Hansen Laura Smidt | 1992 | VEST | 9268AK | 25 m | 1:14.28 | |
9 | 735 | Bjørklund Jeannie | 1992 | FR.SUND | 9278AE | 25 m | 1:15.22 | |
10 | 690 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:15.25 | |
11 | 949 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:15.48 | |
12 | 1011 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:15.62 | |
13 | 946 | Puggard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:16.31 | |
14 | 680 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:16.90 | |
15 | 685 | Hauschultz Helene | 1993 | DRAGØR | 9392AC | 25 m | 1:16.97 | |
16 | 750 | Kunstek Julie | 1994 | FR.SUND | 9458AA | 25 m | 1:17.49 | |
17 | 772 | Mäkelä Emma | 1996 | GSK | 9632AN | 25 m | 1:17.68 | |
18 | 584 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:17.90 | |
19 | 760 | Vilmand Ida Pommerencke | 1993 | FR.SUND | 9322AF | 25 m | 1:18.34 | |
20 | 714 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:18.94 | |
21 | 1145 | Sannerud Mette | 1997 | ROSKILDE | 9706AD | 25 m | 1:19.43 | |
22 | 784 | Bigum Isabella Z. | 1996 | HELSINGØR | 9692AV | 25 m | 1:19.62 | |
23 | 793 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 1:20.15 | |
24 | 715 | Meilstrup Martha | 1997 | BIRKERØD | 9778AF | 25 m | 1:20.32 | |
25 | 874 | Henriksen Anna | 1994 | SOLRØD | 9466AP | 25 m | 1:22.27 | |
26 | 1153 | Hansen Christine Lynggård | 1994 | STT | 9406AG | 25 m | 1:22.28 | |
27 | 1001 | Normand Liv S. | 1995 | VI39 | 9522AI | 25 m | 1:22.63 | |
28 | 787 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:22.82 | |
29 | 601 | Olsen Anna | 1997 | AIF | 9712AC | 25 m | 1:23.37 | |
30 | 855 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:23.52 | |
31 | 1183 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 1:23.70 | |
32 | 835 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 1:24.35 | |
33 | 1180 | Hauch Dorthea | 2000 | HILLERØD | 0022AA | 25 m | 1:24.95 | |
34 | 840 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:25.53 | |
35 | 701 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:25.98 | |
36 | 587 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 1:26.30 | |
37 | 844 | Jokumsen Kathrine | 1998 | HØRSHOLM | 9864AG | 25 m | 1:26.97 | |
38 | 1189 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 1:28.20 | |
39 | 594 | Gregersen Cilla | 1997 | AIF | 9772AA | 25 m | 1:28.85 | |
40 | 989 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:28.86 | |
41 | 565 | Krume Tina | 1997 | FARUM | 9766AS | 25 m | 1:28.96 | |
42 | 755 | Pedersen Rikke Elsborg | 1997 | FR.SUND | 9714AN | 25 m | 1:29.91 | |
43 | 1124 | Langberg Julie | 1995 | ROSKILDE | 9518AQ | 25 m | 1:30.20 | |
44 | 888 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:30.22 | |
45 | 815 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9788AM | 25 m | 1:30.52 | |
46 | 850 | Ladegaard Anna | 1996 | HØRSHOLM | 9692AI | 25 m | 1:30.55 | |
47 | 898 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:31.41 | |
48 | 969 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:32.01 | |
49 | 899 | Nielsen Susanne Munch | 1995 | STT | 9524AS | 25 m | 1:32.09 | |
50 | 830 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 1:32.75 | |
51 | 959 | Grant Isabella B. | 1998 | VEST | 9882AB | 25 m | 1:32.77 | |
52 | 756 | Poulsen Karoline | 1994 | FR.SUND | 9498AD | 25 m | 1:35.67 | |
53 | 569 | Reich Andrea | 1998 | FARUM | 9898AN | 25 m | 1:35.69 | |
54 | 800 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:36.23 | |
55 | 895 | Munkholm Trine | 1995 | STT | 9562AO | 25 m | 1:36.80 | |
56 | 731 | Weinell Marie | 1998 | BIRKERØD | 9872AJ | 25 m | 1:36.91 | |
57 | 567 | Nielsen Julie Windfeldt | 1998 | FARUM | 9878AJ | 25 m | 1:37.45 | |
58 | 716 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 25 m | 1:38.99 | ||
59 | 805 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HELSINGØR | 9854AO | 25 m | 1:42.38 | |
60 | 606 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:43.47 | |
61 | 807 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:45.77 | |
62 | 803 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:47.90 | |
63 | 1191 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HILLERØD | 9916AG | 25 m | 1:50.68 | |
64 | 887 | Jensen Mathilde Bang | 1995 | STT | 9554AS | 25 m | 1:51.29 | |
65 | 737 | Cordius Oline | 1999 | FR.SUND | 9904AH | 25 m | 1:53.21 | |
66 | 612 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:57.23 | |
67 | 788 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:57.44 | |
68 | 877 | Techt Sabrina | 1997 | SOLRØD | 9718AW | 25 m | ||
69 | 916 | Pedersen Simone | 1994 | SHS-STEVNS | 9432AH | 25 m | ||
70 | 600 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF | 9556AK | 25 m | ||
71 | 876 | Techt Christina | 1996 | SOLRØD | 9606AI | 25 m | ||
72 | 1109 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | ||
73 | 1120 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | ||
74 | 1187 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
75 | 843 | Jokumsen Anne Sofie | 1996 | HØRSHOLM | 9614AI | 25 m | ||
76 | 1218 | Nørrelund Katja | 1998 | HILLERØD | 9804AL | 25 m | ||
77 | 891 | Karlog Karoline | 1997 | STT | 9768AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:08 |
Løb 40, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 524 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 55.65 | |
2 | 904 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 57.94 | |
3 | 776 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 58.20 | |
4 | 596 | Jensen Andreas Hallberg | 1992 | AIF | 9217AF | 25 m | 1:03.00 | |
5 | 801 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 25 m | 1:03.30 | |
6 | 821 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 1:03.75 | |
7 | 842 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 1:03.80 | |
8 | 576 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 25 m | 1:04.93 | |
9 | 908 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:05.96 | |
10 | 745 | Fritzbøger Niklas | 1992 | FR.SUND | 9227AA | 25 m | 1:06.31 | |
11 | 1102 | Bruun Lauge | 1992 | ROSKILDE | 9221AE | 25 m | 1:07.33 | |
12 | 814 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HELSINGØR | 9443AO | 25 m | 1:07.60 | |
13 | 988 | Andersen Alexander | 1993 | VI39 | 9381AI | 25 m | 1:08.49 | |
14 | 938 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:08.93 | |
15 | 968 | Lassen Joakim | 1994 | VEST | 9471AH | 25 m | 1:09.02 | |
16 | 1089 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 25 m | 1:09.23 | |
17 | 828 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:09.31 | |
18 | 1020 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:09.32 | |
19 | 1010 | Andreassen Tobias Nordbo | 1994 | VORDINGB | 9409AB | 25 m | 1:10.54 | |
20 | 1121 | Jørgensen Johan | 1993 | ROSKILDE | 9351AL | 25 m | 1:11.95 | |
21 | 1125 | Larsen Morten Voigt | 1995 | ROSKILDE | 9525AQ | 25 m | 1:13.84 | |
22 | 890 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:13.94 | |
23 | 1084 | Nielsen Philip | 1991 | VÆRLØSE | 9161AD | 25 m | 1:14.23 | |
24 | 907 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:14.33 | |
25 | 941 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:14.42 | |
26 | 1004 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:14.61 | |
27 | 991 | Bertelsen Nikolaj | 1996 | VI39 | 9671AJ | 25 m | 1:14.75 | |
28 | 592 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 1:15.04 | |
29 | 1108 | Friis Martin | 1994 | ROSKILDE | 9443AA | 25 m | 1:16.13 | |
30 | 1113 | Hjeresen Oliver | 1995 | ROSKILDE | 9509AH | 25 m | 1:16.19 | |
31 | 1170 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 1:16.26 | |
32 | 602 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 1:19.98 | |
33 | 804 | Kaadtmann Rasmus | 1995 | HELSINGØR | 9583AA | 25 m | 1:20.92 | |
34 | 555 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:21.43 | |
35 | 603 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:22.13 | |
36 | 902 | Pihl Rolf | 1994 | STT | 9477AN | 25 m | 1:22.23 | |
37 | 860 | Westerby Sebastian | 1997 | HØRSHOLM | 9739AJ | 25 m | 1:22.90 | |
38 | 873 | Wood-Kurland Kristian M. | 1994 | SOLRØD | 9411AQ | 25 m | 1:22.97 | |
39 | 692 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:24.36 | |
40 | 826 | Zilmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:24.53 | |
41 | 1099 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 1:24.86 | |
42 | 848 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 1:25.03 | |
43 | 568 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | FARUM | 9521AE | 25 m | 1:25.07 | |
44 | 559 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:27.67 | |
45 | 838 | Grønne Mikkel | 1999 | HØRSHOLM | 9969AD | 25 m | 1:28.58 | |
46 | 813 | Poulsen Malthe G. | 1997 | HELSINGØR | 9707AD | 25 m | 1:31.84 | |
47 | 811 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:33.14 | |
48 | 1117 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:33.98 | |
49 | 820 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:35.63 | |
50 | 1144 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 1:35.71 | |
51 | 570 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:37.02 | |
52 | 611 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 1:37.99 | |
53 | 605 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 1:39.07 | |
54 | 752 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:41.53 | |
55 | 1194 | Mentz Oliver | 1997 | HILLERØD | 9773AL | 25 m | 1:41.61 | |
56 | 571 | Aagaard Christian | 1998 | FARUM | 9817AG | 25 m | 1:42.41 | |
57 | 1069 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 1:42.69 | |
58 | 1168 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:43.93 | |
59 | 566 | Nielsen Emil Brohus | 1997 | FARUM | 9719AJ | 25 m | 1:46.89 | |
60 | 863 | Øe Johannes | 1998 | HØRSHOLM | 9853AH | 25 m | 1:48.37 | |
61 | 785 | Binaú-Vidal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 1:50.41 | |
62 | 608 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 1:53.35 | |
63 | 607 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:53.76 | |
64 | 1220 | Hartoft Mads | 2000 | STT | 0045AB | 25 m | 1:55.15 | |
65 | 1132 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:57.68 | |
66 | 1080 | Monrad Rasmus | 1998 | VÆRLØSE | 25 m | 2:00.00 | ||
67 | 789 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | ||
68 | 1217 | Dardecker Thor | 1999 | HILLERØD | 9973AE | 25 m | ||
69 | 872 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 9663AM | 25 m | ||
70 | 893 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | ||
71 | 914 | Nielsen Nicklas | 1996 | SHS-STEVNS | 9695AI | 25 m | ||
72 | 1147 | Sørensen Mads Albæk | 1993 | ROSKILDE | 9397AD | 25 m | ||
73 | 1177 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | ||
74 | 871 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 9885AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:08 |
Løb 41, 10X50 Fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 575 | Hils1 Mix | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:36.79 | ||
2 | 1158 | Vatemix.1 | 0 | VAT | 25 m | 4:40.79 | ||
3 | 1156 | Vatåmix. 1 | 0 | VAT | 25 m | 4:43.29 | ||
4 | 1164 | Vordingborg Mix | 0 | VORDINGB | 25 m | 4:45.73 | ||
5 | 1159 | Vatemix.2 | 0 | VAT | 25 m | 4:50.79 | ||
6 | 1157 | Vatåmix.2 | 0 | VAT | 25 m | 4:53.29 | ||
7 | 1096 | Roskillers | 0 | ROSKILDE | 25 m | 5:00.00 | ||
8 | 1211 | Hils2 Mix | 0 | HILLERØD | 25 m | 5:20.00 | ||
9 | 1212 | Hils 3 Mix | 0 | HILLERØD | 25 m | 5:40.00 | ||
10 | 1216 | Hørsholm Mix | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 6:00.00 | ||
11 | 1163 | Værløse Mix | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 6:10.00 | ||
12 | 1215 | Hils 4 Mix | 0 | HILLERØD | 25 m | 7:15.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 | Udskriftsdato | 20 november 2009 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:08 |