Program för Trollsimmet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Arena Trollsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
28 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
18:41 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Hailey Larsson |
2007 |
AK7407 |
S 77 |
|
25m |
|
254 |
2 |
Alice Linnarsson |
2006 |
BM1606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
39 |
3 |
Stina Klara Brokstorp |
2005 |
AX8805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
180 |
4 |
Alva Anell |
2005 |
BE5405 |
S 77 |
|
25m |
|
205 |
5 |
Evelina Hallman |
2006 |
AG8406 |
SK 1970 |
|
25m |
|
296 |
6 |
Amanda Ljungberg |
2005 |
BS1205 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
140 |
7 |
Svea Nilsson |
2007 |
AN9407 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Sofia Isberg |
2006 |
BA8206 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
56 |
2 |
Lina Holmsen |
2005 |
BL8205 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
61 |
3 |
Tuva Johannesson |
2007 |
AX7607 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:46.00 |
240 |
4 |
Linnea Alfredsson |
2006 |
BI4206 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:36.48 |
60 |
5 |
Elin Johannesson |
2007 |
AX3607 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:44.68 |
146 |
6 |
Julia Palm |
2006 |
BL1206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:14.89 |
143 |
7 |
Clara Andersson |
2007 |
AO7407 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Sara Högstedt |
2005 |
BR7605 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:32.76 |
206 |
2 |
Hilda Boman |
2008 |
AA4608 |
SK 1970 |
|
50m |
3:25.49 |
58 |
3 |
Paloma Consil |
2004 |
BX7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:22.64 |
223 |
4 |
Emelie Särkiniemi Carlsson |
2005 |
AF4205 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:20.61 |
183 |
5 |
Alice Olsson |
2006 |
AX1406 |
S 77 |
|
50m |
3:21.97 |
186 |
6 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
50m |
3:23.89 |
57 |
7 |
Cornelia Cederbrandt |
2005 |
BB5406 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:25.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Lina Back |
2005 |
AJ7805 |
S 77 |
|
25m |
3:16.35 |
199 |
2 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
25m |
3:13.95 |
177 |
3 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
3:10.75 |
176 |
4 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
3:08.83 |
232 |
5 |
Moa Larsson |
2005 |
BF3805 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:09.97 |
36 |
6 |
Klara Rask |
2005 |
AL9405 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:13.92 |
40 |
7 |
Lo Stranne |
2005 |
AX6805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:15.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Sofia Tranberg |
2006 |
AA9606 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:07.91 |
179 |
2 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
3:06.41 |
174 |
3 |
Ellen Bergman |
2005 |
AJ6805 |
S 77 |
|
25m |
3:05.33 |
41 |
4 |
Evelina Liu |
2004 |
BK7404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:03.72 |
188 |
5 |
Emma Knauer |
2006 |
BD8806 |
S 77 |
|
50m |
3:04.09 |
133 |
6 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:05.37 |
165 |
7 |
Agnes Carlsson-Djerf |
2006 |
AD6606 |
LIDKÖPING |
|
50m |
3:07.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:02.34 |
201 |
2 |
Ella Westerlund |
2004 |
AL6604 |
SK 1970 |
|
50m |
2:59.70 |
161 |
3 |
Klara Torén |
2006 |
AB1406 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:56.77 |
168 |
4 |
Clara Westh |
2004 |
BT2404 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:55.49 |
50 |
5 |
Filippa Hemberg |
2004 |
BT5204 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:55.77 |
126 |
6 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:58.35 |
182 |
7 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
50m |
3:01.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:54.86 |
119 |
2 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:52.66 |
110 |
3 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:51.82 |
167 |
4 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:50.46 |
137 |
5 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:50.48 |
200 |
6 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
50m |
2:52.66 |
31 |
7 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:53.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
28 |
1 |
Ebba Holmdahl |
2003 |
BA2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:49.52 |
132 |
2 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:47.86 |
118 |
3 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:45.43 |
121 |
4 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:44.69 |
204 |
5 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
50m |
2:45.28 |
134 |
6 |
Isabella Djuric |
2004 |
BJ1204 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:46.03 |
33 |
7 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:49.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Ebba Egnell |
2005 |
AX3805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:42.83 |
301 |
2 |
Emma Maric |
2007 |
AQ5607 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:36.00 |
212 |
3 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:30.39 |
100 |
4 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:29.04 |
101 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:29.97 |
111 |
6 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:31.81 |
34 |
7 |
Saga Johannesson |
2005 |
AE3705 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:42.65 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 september 2018 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
18:41 |
|