2018-09-18   17:42:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PRISMA UINNIT 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailu

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m VU Masters Naiset Suorafinaali Reijolan Tilipalvelu Osallistujaluettelo Erälista
2 50m VU Masters Miehet Suorafinaali Asianajotoimisto Surakka Osallistujaluettelo Erälista
3 400m Vapaauinti Naiset Suorafinaali HKK-Kuljetus Osallistujaluettelo Erälista
4 400m Vapaauinti Miehet Suorafinaali IF Vakuutus Osallistujaluettelo Erälista
5 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Intersport Osallistujaluettelo Erälista
6 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Itä-Suomen Liikuntaopisto Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Pihlajalinna ITE Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Rakennusliike E Reijonen Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Joensuun Laivaus Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Kakkonen Yhtiöt Osallistujaluettelo Erälista
11 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Karjalainen Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Sennebogen Osallistujaluettelo Erälista
13 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali Kuljetusliike E Mäkinen Osallistujaluettelo Erälista
14 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali Mainostoimisto Fabrik Osallistujaluettelo Erälista
15 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Nanocomp Osallistujaluettelo Erälista
16 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Ouneva Osallistujaluettelo Erälista
17 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali WP Putki Osallistujaluettelo Erälista
18 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali PKO Osallistujaluettelo Erälista
19 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali Pohjois-Karjalan Sähkö Osallistujaluettelo Erälista
20 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali Tritanium Osallistujaluettelo Erälista
21 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Rakennusliike Anres Osallistujaluettelo Erälista
22 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Scanpole Osallistujaluettelo Erälista
23 4X50m Sekauinti Naiset Suorafinaali Xerox Joen Talo Osallistujaluettelo Erälista
24 4X50m Sekauinti Miehet Suorafinaali Fysios Kaivospuu Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner