Program för Novembersim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Novembersim |
|
Utskriftsdatum |
03 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
12:08 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: BA Bygg AB |
|
Beräknad start 15:43 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Wilma Sonesson |
2007 |
AH5407 |
SK RAN |
|
25m |
|
176 |
2 |
Tova Jönsson |
2007 |
AW0207 |
SK RAN |
|
25m |
|
172 |
3 |
Alexandra Engström |
2006 |
BI0406 |
SK RAN |
|
25m |
|
168 |
4 |
Vega Mårtensson |
2006 |
AS4406 |
SK RAN |
|
25m |
|
150 |
5 |
Vilda Berg |
2007 |
AC9407 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Ellen Ahlström |
2007 |
AV0807 |
SK RAN |
|
25m |
|
14 |
2 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:59.19 |
117 |
3 |
Emma Maric |
2007 |
AQ5607 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:42.84 |
163 |
4 |
Lisa Harde |
2006 |
AH7406 |
SK RAN |
|
50m |
1:53.30 |
169 |
5 |
Karla Rosvall |
2008 |
AB5608 |
SK RAN |
|
25m |
|
157 |
6 |
Violetta Pflug |
2008 |
AC3608 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Mollie Dalengran |
2004 |
BT1604 |
SK TRITON |
|
25m |
1:31.16 |
199 |
2 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:29.58 |
217 |
3 |
Ebba Ringström |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
25m |
1:23.77 |
268 |
4 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:27.11 |
259 |
5 |
Freja Härstedt |
2007 |
AB5407 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:30.58 |
186 |
6 |
Sofie Jönsson |
2007 |
AI9607 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:34.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Felicity Fridh |
2001 |
AR6801 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:19.62 |
4 |
2 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:13.12 |
47 |
3 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:07.77 |
46 |
4 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:08.63 |
109 |
5 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.26 |
229 |
6 |
Isa Ståhl |
2006 |
AC9406 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.77 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
03 november 2018 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
12:08 |
|