Program för Jöns Svanbergsimmet 25m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 6/10 kl. 9.00
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Jöns Svanberg 25m |
|
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Flickor |
Finaler (7) |
Sponsor: Engvall Security AB |
|
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
3 |
Nike Norlander |
2007 |
AE8407 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
79 |
4 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
50m |
3:49.88 |
126 |
5 |
Anni Uljas |
2007 |
AG4807 |
UPSALA S |
|
25m |
|
148 |
6 |
Tea Wetterbom |
2006 |
BF4406 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Maja Ahlén |
2006 |
AO6206 |
UPSALA S |
|
25m |
3:45.22 |
51 |
2 |
Elin Lindkvist |
2004 |
BL6604 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:35.41 |
54 |
3 |
Tilde Sjöberg |
2006 |
AZ3806 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:32.20 |
55 |
4 |
Nellie Edbom Wounder |
2005 |
BL3205 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:29.28 |
99 |
5 |
Edith Lindhagen |
2004 |
BF3204 |
UPSALA S |
|
50m |
3:31.43 |
147 |
6 |
Märta Säfsten |
2006 |
BD4806 |
UPSALA S |
|
50m |
3:34.70 |
47 |
7 |
Alva Norgren |
2006 |
AG7606 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:35.66 |
82 |
8 |
Homa Molatefi |
2005 |
AF8805 |
UPSALA S |
|
25m |
3:48.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Alva Sjödin |
2006 |
AG8806 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:24.09 |
129 |
2 |
Miski Hagi Shire |
2005 |
BG1405 |
UPSALA S |
|
25m |
3:19.53 |
94 |
3 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
3:17.76 |
50 |
4 |
Kajsa Burman |
2007 |
AE1607 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:14.19 |
130 |
5 |
Ida Svensson |
2006 |
AU7806 |
UPSALA S |
|
25m |
3:14.53 |
102 |
6 |
Alice Törnkvist |
2004 |
BE2804 |
UPSALA S |
|
50m |
3:19.48 |
138 |
7 |
Alva Marhold |
2007 |
AL5407 |
UPSALA S |
|
25m |
3:22.13 |
53 |
8 |
Isa Ekbladh |
2006 |
AR6206 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:25.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
3:11.64 |
118 |
2 |
Alva Stadell |
2006 |
AO7206 |
UPSALA S |
|
25m |
3:09.40 |
89 |
3 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
3:07.67 |
121 |
4 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
3:05.48 |
67 |
5 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
UPSALA S |
|
25m |
3:06.50 |
100 |
6 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
3:07.95 |
117 |
7 |
Olivia Punga |
2005 |
BA9405 |
UPSALA S |
|
25m |
3:10.81 |
163 |
8 |
Doris Larsson |
2004 |
BY6804 |
UPSALA S |
|
25m |
3:13.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Alva Olsson |
2002 |
BS5802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:01.82 |
93 |
2 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
50m |
2:57.36 |
45 |
3 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:54.74 |
106 |
4 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:51.13 |
72 |
5 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
2:51.56 |
64 |
6 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.05 |
44 |
7 |
Olivia Ericsson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:59.11 |
119 |
8 |
Nike Söderström |
2007 |
AG2607 |
UPSALA S |
|
25m |
3:01.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
2:50.84 |
104 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
2:50.20 |
25 |
3 |
Moa Zetterström |
2005 |
AA9805 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:47.09 |
87 |
4 |
Klara Pettersson |
2004 |
AU6204 |
UPSALA S |
|
25m |
2:43.51 |
71 |
5 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
2:45.69 |
70 |
6 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:49.11 |
16 |
7 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
2:50.25 |
78 |
8 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
2:50.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.28 |
81 |
2 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.14 |
65 |
3 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
2:34.88 |
178 |
4 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:27.69 |
36 |
5 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
50m |
2:27.77 |
59 |
6 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
2:39.53 |
60 |
7 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.23 |
3 |
8 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:42.08 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
06 oktober 2018 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
08:09 |
|