Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
Maja Maria Rasmussen |
2008 |
0826AL |
GTI |
|
25m |
|
6 |
4 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GTI |
|
25m |
|
5 |
5 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GTI |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
4 |
1 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GTI |
|
25m |
|
21 |
2 |
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
0972AC |
GTI |
|
25m |
|
20 |
3 |
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
GTI |
|
25m |
|
364 |
4 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
2:15.52 |
352 |
5 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
2:32.48 |
3 |
6 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
GTI |
|
25m |
|
14 |
7 |
Luna Lizette Marquardsen |
2007 |
0756AS |
GTI |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
2:04.66 |
404 |
2 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
2:00.39 |
394 |
3 |
Mille Therp |
2009 |
0906AB |
VEST |
|
25m |
1:56.19 |
104 |
4 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
1:51.47 |
380 |
5 |
Emma De Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
1:52.01 |
334 |
6 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
2:00.12 |
385 |
7 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
2:00.95 |
390 |
8 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
2:13.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
1:49.95 |
391 |
2 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:49.67 |
387 |
3 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
1:48.81 |
265 |
4 |
Caroline Haugland |
2007 |
0756AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.76 |
98 |
5 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
0758AJ |
GTI |
|
25m |
1:46.17 |
320 |
6 |
Fiona Emilie West |
2006 |
0656AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:49.66 |
377 |
7 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
1:49.71 |
354 |
8 |
Sarah Kjær Jensen |
2008 |
0816AH |
VEST |
|
25m |
1:51.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
556 |
1 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
1:39.45 |
496 |
2 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:37.18 |
551 |
3 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
1:36.68 |
223 |
4 |
Alberte Berner Mikkelsen |
2006 |
0602AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.15 |
210 |
5 |
Mathilde F Handberg |
2005 |
0576AX |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:36.58 |
518 |
6 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:36.75 |
555 |
7 |
Mille-Mai Krog |
2007 |
0738AT |
VORDINGB |
|
25m |
1:39.13 |
422 |
8 |
Smilla Hansson |
2008 |
0842AD |
GSK |
|
25m |
1:40.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
311 |
1 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.08 |
357 |
2 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:35.90 |
186 |
3 |
Nikoline E. Larsen |
2007 |
0712AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:34.66 |
487 |
4 |
Mathilde Lund |
2004 |
0444BC |
SOLRØD |
|
25m |
1:34.15 |
316 |
5 |
Olga Vejlby |
2006 |
0622AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:34.47 |
78 |
6 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
1:35.49 |
349 |
7 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
1:36.04 |
554 |
8 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
25m |
1:36.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
347 |
1 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
1:33.38 |
558 |
2 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
1:33.06 |
94 |
3 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
1:32.32 |
486 |
4 |
Amanda Liechti |
2008 |
0824AF |
SOLRØD |
|
25m |
1:31.41 |
303 |
5 |
Ulrikke Skjøth-Rasmussen |
2007 |
0704AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:32.11 |
75 |
6 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GTI |
|
25m |
1:32.69 |
424 |
7 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
1:33.25 |
489 |
8 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
0514AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:34.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
412 |
1 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
1:29.95 |
232 |
2 |
Angela Bang Svendsen |
2008 |
0832AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:28.59 |
190 |
3 |
Nina Katrine N. Nissen |
2006 |
0656AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:27.70 |
480 |
4 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:27.03 |
42 |
5 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
1:27.24 |
375 |
6 |
Wilma Nørgaard |
2006 |
0666AG |
VEST |
|
25m |
1:28.13 |
274 |
7 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.08 |
421 |
8 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
GSK |
|
25m |
1:31.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
379 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:24.86 |
196 |
2 |
Victoria Wiingaard |
2006 |
0662AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.52 |
295 |
3 |
Caroline Søgaard Pedersen |
2005 |
0562AX |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.94 |
414 |
4 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
1:22.91 |
142 |
5 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
1:22.92 |
216 |
6 |
Maica Jensen |
2006 |
0612AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:23.08 |
193 |
7 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.55 |
130 |
8 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
1:24.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:22.83 |
395 |
2 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:22.48 |
482 |
3 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
1:21.79 |
365 |
4 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:19.99 |
247 |
5 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.14 |
491 |
6 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:22.12 |
410 |
7 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:22.82 |
373 |
8 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
1:22.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
499 |
1 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
0694AI |
SOLRØD |
|
25m |
1:18.60 |
126 |
2 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
1:18.41 |
114 |
3 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
1:18.08 |
494 |
4 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:16.88 |
55 |
5 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
1:17.68 |
157 |
6 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.39 |
56 |
7 |
Julie Segato |
2005 |
0538AJ |
GTI |
|
25m |
1:18.54 |
192 |
8 |
Emily Reuter |
2006 |
0688AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:18.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
119 |
1 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
1:16.13 |
136 |
2 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
1:15.24 |
135 |
3 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
1:14.80 |
251 |
4 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:14.37 |
485 |
5 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
1:14.62 |
498 |
6 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:15.14 |
321 |
7 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.85 |
194 |
8 |
Mathilde Severs |
2006 |
0648AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.79 |
208 |
2 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:13.47 |
458 |
3 |
Kathrine Sofie Jensen |
2003 |
0352AC |
KØGE |
|
25m |
1:12.92 |
309 |
4 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.17 |
51 |
5 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
GTI |
|
25m |
1:12.41 |
457 |
6 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
1:13.27 |
49 |
7 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
1:13.77 |
409 |
8 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:14.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
25m |
1:11.21 |
397 |
2 |
Emma Vega Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
1:09.44 |
160 |
3 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.14 |
538 |
4 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:08.22 |
249 |
5 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:08.69 |
495 |
6 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:09.26 |
462 |
7 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
1:10.55 |
123 |
8 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
1:11.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:07.38 |
542 |
2 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.54 |
162 |
3 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:05.38 |
537 |
4 |
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:03.07 |
149 |
5 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.36 |
319 |
6 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.52 |
372 |
7 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
1:05.97 |
464 |
8 |
Pernille Pedersen |
2001 |
0134AC |
KØGE |
|
25m |
1:07.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|