Program for Wadköpingsdoppet 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 36
|
Tvling |
Wadkpingsdoppet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tvlingsort |
rebro |
|
Utskriftstid |
07:41 |
|
|
Arrangr |
rebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Frisim A+B Damer |
Finaler (6) |
17 - 99 r: Claire Vilshed (1980) 56.64 2011-09-24 |
15 - 16 r: Edith Jernstedt (2002) 58.14 2017-09-24 |
|
Berknad start 09:04 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
169 |
2 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
25m |
1:07.99 |
303 |
3 |
Sofia Bvens |
2002 |
AD9802 |
VSTERS |
|
25m |
1:06.76 |
259 |
4 |
Isabella Wahlstrm |
2003 |
BR1403 |
SKVDE SS |
|
50m |
1:06.25 |
10 |
5 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.58 |
392 |
6 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
SA |
|
25m |
1:07.30 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
424 |
0 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
50m |
1:05.76 |
187 |
1 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
1:05.40 |
45 |
2 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.21 |
57 |
3 |
Moa Holmstrm |
2001 |
AD0201 |
FALUN |
|
25m |
1:04.74 |
322 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VSTERS |
|
25m |
1:04.58 |
177 |
5 |
Melissa Nyberg |
2003 |
AW7403 |
MASS |
|
50m |
1:04.70 |
108 |
6 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:04.91 |
436 |
7 |
Louise Johansson |
1999 |
BF0299 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:05.31 |
184 |
8 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
25m |
1:05.72 |
192 |
9 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
50m |
1:05.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
316 |
0 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
VSTERS |
|
25m |
1:04.40 |
186 |
1 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
1:03.81 |
58 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
FALUN |
|
25m |
1:03.39 |
371 |
3 |
Josefine hlund |
2002 |
AU5802 |
SA |
|
25m |
1:03.27 |
4 |
4 |
Louise Haglv |
2003 |
BC9603 |
BORLNGE |
|
25m |
1:02.91 |
3 |
5 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLNGE |
|
25m |
1:03.26 |
32 |
6 |
Felicia Maultasch |
2003 |
BF6203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.34 |
293 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.78 |
60 |
8 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:03.85 |
313 |
9 |
Adelina Walldn |
2002 |
AS2602 |
VSTERS |
|
50m |
1:04.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
15 |
0 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.77 |
208 |
1 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
1:02.66 |
246 |
2 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKVDE SS |
|
50m |
1:02.07 |
365 |
3 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
SA |
|
25m |
1:01.82 |
166 |
4 |
Saga Janzn |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
1:01.46 |
18 |
5 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.47 |
304 |
6 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VSTERS |
|
25m |
1:01.92 |
185 |
7 |
Clara Sjstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
1:02.21 |
9 |
8 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.74 |
56 |
9 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
1:02.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
93 |
0 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:01.30 |
8 |
1 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.07 |
324 |
2 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VSTERS |
|
50m |
1:00.94 |
295 |
3 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:00.71 |
312 |
4 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
VSTERS |
|
25m |
1:00.45 |
286 |
5 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SDERHAMN |
|
25m |
1:00.52 |
155 |
6 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:00.88 |
302 |
7 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VSTERS |
|
25m |
1:01.03 |
375 |
8 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
SA |
|
25m |
1:01.27 |
128 |
9 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGLV |
|
25m |
1:01.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
20 |
0 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
59.84 |
245 |
1 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKVDE SS |
|
25m |
59.47 |
244 |
2 |
Ida Lvgren |
2001 |
AB2801 |
SKVDE SS |
|
25m |
58.40 |
307 |
3 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VSTERS |
|
25m |
57.82 |
59 |
4 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
55.40 |
247 |
5 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
SKVDE SS |
|
25m |
57.53 |
254 |
6 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKVDE SS |
|
25m |
58.38 |
168 |
7 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
58.71 |
310 |
8 |
Elvira Mrtstrand |
2003 |
AH9603 |
VSTERS |
|
25m |
59.59 |
55 |
9 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
59.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Vsters Simsllskap |
Utskriftstid |
07:41 |
|